LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climbing is my life!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
42.Duchoň 10097
43.Kopáček 10063
44. 10037
Bouldry:
42.Jeliga 9203
43.Ježek 9203
44.Svoboda 9178
Hory:
30.Kupec 2216
31.Nehasil 2188
32.Tomasu 2179

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5867 lezců
1204632 cest
Nové přelezy:
Le Mur Du 7C
Maniatisc 7c
Hipnotyzer 7C
Lewa Gangr 7C
Kancik 7C
Achilles S 8A
Achilles S 8A
Endspiel 9
Morte Plai 7C
Kong 7C

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

mrkli jsme se na Osek

15.9. 2001

Vymyslelo se, že pojedem mrknout na bouldry u Oseka.

Místňáci neberte si to osobně, ale je to slabota, asi jsme od toho čekali víc.
Prostě po tom co jsem bouldroval ve Žlebu, Teplickejch, Ádru a viděl Ostaš mi to zde připadlo jako shit. Pro místní to je jistě jedna z perfektních příležitostí jak si zabouldrovat na skalách, ale vzdálenějším lezcům doporučuji tuto oblast navštívit pouze jako mezistanici.
Zatím jen kritizuji, ale zalézt se tu vskutku dá, u mě je to daný tím že jsme sem jeli z Prahy (že to aspoň okouknem a někdy se vrátíme, asi nevrátíme)a čekali neco ohromujícího.
Takže ještě jednou vám doporučuji navštívit tuto oblast, ale pouze jako zastávku před jiným naplánovaným lezením.
P.S. fotky jsou odtamtud fakt pěkný...

Jirous   [úpravy] 12:39 16.09.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 
K tomuhle nazoru se taky pripojuju. Par dobrejch boulderu, trochu zelenina nektery.
Zapsal: Pavliß, 20:24:17 16.09.2001
 
Jo, je to tezky jeste v Cechach neco objevit. Zvlaste pak v konfrontaci s jizni cizinou. Ale hosove patrejte dale, treba jednou ??
Zapsal: JirkaS, 00:57:56 17.09.2001
 Frekvetovanost
Mam pocit, ze to jak oblast vypada, take hodne zalezi na tom, kolik tam vlastne leze lidi. Znam nekolik oblasti, ktere se jevi spatnymy jenom proto, ze jsou zarostle a zelene. Pritom paradnich linii, mnohdy uz kdysi vylezenych jsou tam kvanta. V momente, kdy by do oblasti zacali lide chodit - stala by se ocistenou a s magnetizujicimi bilimi fleky, hned by jeji popularita zajiste stoupla.
Zapsal: hop, 07:07:44 17.09.2001
 
Hele Jirousi,koukám že máš rád jen písek.Zřejmě ti nesednou ostré lišty a holé plochy bez nohou. Jasně není to Srbsko,ale bouldri se musí hledat.A to dokáže málo který skalkař,o horolezcích ani nemluvě.
No,neber si to osobně.
Zapsal: M.Štítkovec, 14:02:12 17.09.2001
 
Shodou okolností mám Osek 10 km od baráku. Moc do něj nejezdím, ale jsem za něj rád. Dá se zde strávit příjemné odpoledne a při troše snahy objevit velmi rafinované bouldry. I těžké. Přes boule stropem nevede žádný z nich. Jirousi určitě bych si netroufl tě do Oseku hnát extra kvůli němu. Ostatní se jistě rádi poučili. Příště zkus Bořeň. Na přání na Lezce dodám nějaké doporučené cesty. Od 8- do 9- je zde lezení minimálně na jeden den.
Zapsal: Jarda maršík, 17:59:18 18.09.2001
 Ale, kdepak...
Já si to osobně neberu, to je v poho. Članek jsem napsal jen jako info a varování pro další zájemce o bouldrování, aby nepodnikli zbytečnou cestu jak my( kdyby jsme tenkrát pokračovali do Žlebu, tak príma zastávka).
A s tím pískem je to tak že jsem bouldroval většinou na něm. A malé lišty fakt nemusim :) Boldre zdar!
Zapsal: Jirous, 12:03:41 24.09.2001
 toerEhoXlClVHMLxWb
kIThaq Thanks for the blog post.Much thanks again. Awesome.
Zapsal: ucNnTzemagQQjd, 03:19:39 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Aventador
 Databáze cest:
Všechny cesty (189915)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Le Surplomb De La Religieuse 5B Fontainebleau
Le Surplomb De La Religieuse 5B Fontainebleau
T’es Qui, Là? 7A Fontainebleau
La Passion Sans Retenue 6c Narbonne
Tür Auf Tür Zu 7+ Peilstein
Nově komentované:
Obláček 7A Stařechovický Lom
Hipnotyzer Prawy 7C Kamienna Góra
Lewa Gangrena 7C Kamienna Góra
Study Break 7C Tisá - Modřín
King's Line XIb Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Re: Opět výkon na špici | Re: Opět výkon na špici | Re: Opět výkon na špici | Re: To je kdo? | Re: To je kdo? | To je kdo? | Průvodce | Borec! | Re: Titulek | Titulek |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (27)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (25)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej (4)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Jorge Díaz-Rullo: nová cesta, možná 1 z nejtěžších na světě (3)
Adam Ondra dal na flash svůj druhý boulder za 8C: Lion's Share (2)

 Nově v inzerci:
Scarpa Drago LV 39.5 | Belveder-ztracené brýle | Goretexová bunda | Boty Scarpa Maestrale | Parťák na lezení | Grigri | Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2672 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2860 
 Ne, uniklo mi to. 
 2533 
 Sleduji jen Adama. 
 2660 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.