LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Spára, to je jeden velkej chyt. Dole do ní vrazíš ruce a na vršku je vytáhneš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 6983

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5867 lezců
1204655 cest
Nové přelezy:
Hary Fotr 7C
Le Mur Du 7C
Maniatisc 7c
Hipnotyzer 7C
Lewa Gangr 7C
Kancik 7C
Achilles S 8A
Achilles S 8A
Endspiel 9
Morte Plai 7C

Stěny
Stěna GJW Prostějov - Prostějov
Lezecké sdružení Kotelna - Brno
Horolezecká stěna Sobotka - Sobotka

Prodejny
HUDYsport - Ústí nad Labem
HUDYsport - Frýdek - Místek
HUDYsport - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Alpin a Bergsteiger testovaly a ocenily via ferrata sety CAMP

-reklama-

Léto je ideálním obdobím pro fanoušky zajištěných cest, známých jako via ferrata, nebo, chcete-li německy, klettersteig. Mějte na paměti, že pro tyto aktivity je nutné používat předepsanou bezpečnostní výbavu: přilbu, úvazek a ferratový set.

Renomované německé časopisy ALPIN a BERGSTEIGER nedávno zveřejnily výsledky testů vybraných ferratových setů, přičemž výrobky CAMP byly velmi dobře hodnoceny. Model CAMP Vortex Rewind Pro získal “Allround-Tip” ocenění od časopisu ALPIN, zatímco CAMP Kinetic Gyro Rewind Pro byl časopisem BERGSTEIGER oceněn známkou”Testsieger” pro skvělou funkčnost.

test


ALPIN zdůvodnil své doporučení CAMP Vortex Rewind Pro skvělými karabinami Horai, správnou dálko a funkčnosti elastických popruhů, nízkou hmotností (520 g) a zajímavou cenou. BERGSTEIGER u setu CAMP Kinetic Gyro Rewind Pro ocenil opět karabiny Horai a patentovaný system Gyro, který vyhodnotil jako nejlepší řešení toho, jak se vyhnout překroucení či zamotání popruhů. Rakouský BERGSTEIGER k testu zveřejnil krátké video s představením výrobku, které je k dispozici zde:



ferrata


Aktuálně jsou tyto ferratové sety nově v akci. Místo původních 2590,- Kč jsou nyní nabízeny za 1990,- Kč.

Ferratový set naleznete zde.




   [úpravy] 07:55 03.08.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 111:04:02 04.08.2017
Konecne je na trhu!!!
michalodpovědět 
 Re: 109:04:15 29.08.2017
To se provazuje přímo do oka sedáku? No ty koko, to by ten můj sedák určitě nevydržel :)
odpovědět 

 Feraty19:28:15 04.08.2017
Tesim se na rozsireni ferat na ceske piskovce,pritahne to do skal vic lidi.
Karelodpovědět 
 Re: Feraty09:54:15 05.08.2017
Kokte
odpovědět 
  Re: Feraty10:16:04 07.08.2017
Nemelo to byt kokote? Kdyz uz musis urazet borce tak to po sobe zkontroluj. Ne kazdy leze,nekdo rad treba zelezne cesty.
odpovědět 
   Re: Feraty16:04:14 14.08.2017
No borci, myslim, ze asi tezko nekdo schvali feraty na piskovci, to by musel byt uplne vygumovany. Piskovec se sype jak znamo :-D a jistojiste neni nikdo tak blbej aby tam booochal kramle, ocelove draty , a tak daaale. Ten matros na to proste neni. A ani to nechcem. Stejne by jim to nejaky piskar v noci flexou urezal :-D
Tazodpovědět 

 Foto dne:

Aventador
 Databáze cest:
Všechny cesty (189917)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Los Magoros 8- Radošovice
Stupavský Obdélník 5A Stupavské Skály
Le Surplomb De La Religieuse 5B Fontainebleau
Le Surplomb De La Religieuse 5B Fontainebleau
T’es Qui, Là? 7A Fontainebleau
Nově komentované:
Obláček 7A Stařechovický Lom
Hipnotyzer Prawy 7C Kamienna Góra
Lewa Gangrena 7C Kamienna Góra
Study Break 7C Tisá - Modřín
King's Line XIb Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Re: Opět výkon na špici | Re: Opět výkon na špici | Re: Opět výkon na špici | Re: To je kdo? | Re: To je kdo? | To je kdo? | Průvodce | Borec! | Re: Titulek | Titulek |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (27)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (25)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej (4)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Jorge Díaz-Rullo: nová cesta, možná 1 z nejtěžších na světě (3)
Adam Ondra dal na flash svůj druhý boulder za 8C: Lion's Share (2)

 Nově v inzerci:
Scarpa Drago LV 39.5 | Belveder-ztracené brýle | Goretexová bunda | Boty Scarpa Maestrale | Parťák na lezení | Grigri | Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2678 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2864 
 Ne, uniklo mi to. 
 2540 
 Sleduji jen Adama. 
 2662 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.