LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
6.Mokroluský 11624
7. 11581
8.Nespoutaný 11575
Bouldry:
6.Mokroluský 10700
7.Kopecký 10700
8.Danda 10606
Hory:
23.Bernard 2632
24.Opice 2510
25.Nehasil 2382

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5886 lezců
1209888 cest
Nové přelezy:
Big Sur 7C+
Big Ben 9/9+
Metronom 9+/10-
Whiplash 10-
Chilli 9
Ratz Und R 9/9+
Liebe Mach 8+/9-
Nedostatek 8A/8A+
Nedostatek 8A
No Time Fo 10-

Stěny
Eset Centrum - Praha 2
Stěny v Hejnici - Hejnice (okr. Liberec)
Alpin Třebíč - Třebíč

Prodejny
HUDYsport - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1
HUDYsport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Krádež na Petráči

Dejte si pozor při volbě parkování na Petráči.

V sobotu 5. září jsme nechali auto Jirky Šimandla u hřiště, levým bokem u křoví, jehož krytu využil zloděj či zloději a vysklili levé zadní okno auta, přes to pak vybrali kufr.

Měli asi hlad, protože Šimumu ukradli i přepravku s jídlem, včetně vařiče a nádobí. Jirka dále přišel o autorádio, spacák, ledvinku s knížkou z městské knihovny půjčenou na Honzáče, ale hlavně o 3 piva, které si večer nemohl vypít a byla mu tím způsobena další psychická újma. Mě šlohli batoh s oblečením, některé kusy byly pěkně zajeté, to těm lumpům fakt přeju. Že to byli pěkný nýmandi dosvědčuje, že rozbili i malé pevné okénko, co je vedle stahovacího. Dále jsme přišli o pár hodin volného času, které jsme strávili sepisováním protokolu na policii, což jsme ale udělali rádi a doufáme, že zloděje brzy chytí, aby nás nebolely nohy od chození z návsi. Závěrem bych chtěl podotknout, že několik hodin lezení na Petráči výrazně ztěžuje identifikaci otisků prstů.

Bída   [úpravy] 23:05 06.09.2009Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ...23:19:04 06.09.2009
Ach jo, nekteri lidi jsou holt ku.vy, mne treba na Preidhorie urvali z auta antenu :( pozavirat vsecky tyhle zlodějíčky.
Luky Fakodpovědět 
 Re: ...08:27:30 07.09.2009
Bído ty máš jediný štěstí, že jsi si na fesťáku nekoupil ty hadříky moderní :) ale kde teď opatříš nové zajeté hadry?
 martanodpovědět 

 parking12:10:02 07.09.2009
Bacha, taky neparkujte u toho památnýho stromu (cca 300m za hřbitovem). Nějakej nasranej myslivec nám tam urval zadní SPZetku. Tahle sranda vás pak stojí nákladně přeregistrovat celý auto. Buldru zdar
jenaodpovědět 
 Re: parking21:10:56 07.09.2009
Mě šlohli na Helfštýně značku. Lidi sou holt ku... Nejhezčí je to, že je stejně nechytnou zmr..
Ramirodpovědět 

 sulov tiez20:52:07 07.09.2009
podobne ladeni clanok je aj na climb.sk link:http://www.climb.sk/view.php?cisloclanku=2009090402 keby sa zlodejom v byvalej CSR utinali ruky nemal by kto robit :)
odpovědět 
 re.vandalové10:52:07 09.09.2009
to já sem se jednou v poledne probudil a měl sem jí jak z praku přimotám se k autu a čumim která kurva mi to prokopla dveře ,prej sem to byl ja když sem nemoh najít klíče.Takže hoši doví jak to bylo vy vyhulený makovice.
ondraodpovědět 

 piva22:39:43 09.09.2009
jestli ty piva byly v plechu, tak budiž, ale co když se zchlastali a ještě vydělali na vrácených lahvích...zatraceně
odpovědět 

 Foto dne:
Portella Delle Vacche
Cosa Dice Il Mula Alla Vaca, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (190293)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
30éme Rugissant 7B Fontainebleau
Necu Ja Nigdi 6a+ Paklenica
Bailarinas Con Patines 6b Cuenca
Emino 5 Hrádok
Keby 5 Hrádok
Nově komentované:
Moria Xc/XIa Prachov
Mabú 6a Zambana
Turkey Crack 8a Cadarese
Vertical Revue IXa Labské Údolí - Pravý Břeh
Onyx VIIIa Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Vtáčník | Re: Spaní Roviště | Vtáčník | Re: Samodomo nýty | FriXion® | Re: Samodomo nýty | Re: Spaní Roviště | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty |

 Nové komentáře:
Poděkování | Re: Riziko skrytého selhání jištění | Re: Riziko skrytého selhání jištění | Co nejméně... | Re: Nejhorší bouldrovka | Re: Slanění | Re: Však jsou to devadesátky | Však jsou to devadesátky | Re: Ztracený průvodce v Petrohradu | Re: Nejlepší boulderovka |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (70)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (58)
Jak s pomocí prusíku pojistit riziko fatálního selhání slaňáku (58)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (16)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
Sháním fotky ze Skaláku (14)
Petrohradské Padání (12)
Zemřel Pavel Novák, správce skal a člen OVK Praha a Stř. Čechy (8)
Mistrovství světa mládeže ve skialpech, Francie (7)
Jungle Výstaviště otevírá! (7)

 Nově v inzerci:
Edelrid Ohm II | matrace na dopadiště | Lezení Xativa, Valencia + okolí | Nové skialp vázání ATK | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp vel. 38 | Scarpa Origin WMN vel.36 | Zapomenutý materiál | stěna, skály, Ústí | prodám dámské lezečky Miura | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 192 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 216 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 187 
 Řídím se doporučením ostatních 
 181 
 Neřeším to – lezu vše 
 165 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.