LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
Ruzyňská liga (18.04)
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)

Žebříček
Cesty:
3.Štípek 11869
4.Stribrny 11750
5.Širůčková 11747
Bouldry:
3.Trojan 11225
4.Novák 11075
5.Pochman 10925
Hory:
24.Opice 2510
25.Nehasil 2382
26. 2332

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5891 lezců
1211382 cest
Nové přelezy:
Kralupskej 7C
Al Capone XIb
Tequila Su 7c+/8a
Liftscheis 8b
Bio-logiko 9a
Elephant M 8b+
C'est La V 8c+
Medvědice 7C+
Kalter Bra 7C/7C+
Shoulder P 8A

Stěny
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Megalokra ve Sv. Jánu

hmmmm

Prostě ve Sv. Jánu na konci cest ve Stěně za klášterem, po které skoro nikdo neleze, až na vyjímky!!!! Jako my s Mílou Pletanem atd.....

Prostě ve Sv. Jánu na konci cest ve Stěně za klášterem, po které skoro nikdo neleze, až na vyjímky!!!! Jako my s Mílou Pletanem atd.....je vobrovská lokra v podobě odloupnutýho 100kg šutru, kterej se na konci cesty - "Sobotní chvilka poezie" (je to celé pouze převis!!!!)tváří jako supermadlo a hejbe se jak hovado! Myslím že za pár dní to musí slítnout!!!
To samí ve stěně Svatý Ján - Rameno trojůhelníka (viz průvodce od Rešů) je na konci cesty "Rameno trojjediného" (je to ta nejvíc vlevo) taky super mega tak 300kg šutr!!!! Padá to tam všude až na vyjímky! V průvodci nic o lámavosti nepíšou což jest chyba! Vypadalo to nejdřív že se tam jako jedno z mála míst ve Sv. Jánu dá normálně lízt, ale první pohled klame jak hovado! Neřikam že ostatní cesty jsou o něco bezpečnější, ale neni to takovýhlé přímý zrakvování!!!
Díkybohu sem při tom pádu ten šutr nezapoměl odhodit takže se lano nepřetrhlo a 10m pád zachytila krásná zrezlá tuctová skoba!!! A šutr dole minul starou tak vo 2m!
Fakt šlemrus! Co vám budu povídat. Ta se z toho srovnává ještě teď večer! Ale jinak byl dnes fakt suprden!!!
MORÁL ve Sv. Jánu přejí všem VŠICHNI
Čus džus Bambus

krcháč   [úpravy] 00:04 27.10.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Šutr
Koukám máš novej padostroj.Doufám že sis jako správnej horolezec vzal Chemopren a šutr si tam zase vrátil.Pozdravuj ode mě strážného anděla.Ten musí mít křidélka ouplně ulítaný.Ať si na ně dá led.
Letu zdar Himbajz
Zapsal: Himbajz, 22:55:48 27.10.2001
 
a ja si blahove myslel, ze sutry hazis jenom na cizi ( jako treba ve svatoskach )
Zapsal: badlooker, 23:04:36 27.10.2001
 Fakt sila
Jo to je fakt sila. Myslim teda kineticka. Takovy balvan bratru 50 - 100 kg to uz vazne neni sranda ani pro lezce a pro jistice uz vubec ne.
Je dobre ze jsi to napsal, ja mam jeste lepsi napad. Hned inkriminovane cesty zadam do nasi databaze s upozornenim a snad to nekomu zachrani kuzi ci dokonce krk.
Zapsal: JirkaS, 09:25:25 29.10.2001
 DtkRVKMcnhp
DY7ADM Really informative article post.Thanks Again. Will read on...
Zapsal: pMaRTBDbbAyl, 06:31:57 20.12.2013
 NWguguFQfWLKFl
YaH8S0 Wow, great blog post.Thanks Again. Fantastic.
Zapsal: frntFKGPfGoj, 23:56:47 18.07.2014


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Údolí Kačáku
Kačák zlom
 Databáze cest:
Všechny cesty (190455)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
All Right 6c+ S´Estret
Baltasar 6a+ Capdella
Cachinochalgo 6c+ Caimari
Rellquies Del Passat 6a+ Caimari
Super Unknown 6c+ S´estret
Nově komentované:
C'est La Vie 8c+ Červenica
Cachinochalgo Left 6c+ Caimari
Sámovy Bicepsy 10-/10 Rudice
Sámovy Bicepsy 10-/10 Rudice
Al Capone 6a+ Cathedral

 Nově v diskusi:
Re: Chamonix v květnu | Flash Wall CLIMBING MARATON 24.4.2026 | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu |

 Nové komentáře:
Pasivní účastník | Pasivní účastník | Chatky - rezervace | "Prváč" | Re: Hmm | Re: Hmm | Gratulace | Re: karty | Gratulace | Neskutečné... |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (70)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (60)
Jak s pomocí prusíku pojistit riziko fatálního selhání slaňáku (60)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
Petrohradské Padání (15)
Sháním fotky ze Skaláku (14)
Jungle Výstaviště otevírá! (10)
Zemřel Pavel Novák, správce skal a člen OVK Praha a Stř. Čechy (8)
Jana Švecová dala nový boulder Tokyo Drift za 8C (6)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (6)

 Nově v inzerci:
Meva Táborák | Batoh DEUTER Aircontact 55+10L | Pik Lenin 2026 | Dětský sedák | Prodam dvoje damske lezecky | Goretexová bunda | Edelrid Ohm II | matrace na dopadiště | Nové skialp vázání ATK | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp vel. 38 |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 265 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 324 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 278 
 Řídím se doporučením ostatních 
 260 
 Neřeším to – lezu vše 
 241 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.