LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5764 lezců
1170943 cest
Nové přelezy:
Chameleon 10
Tiramisú 7c+
Staré Pově Xb
Il Guardia 7c+
New Dimens 8+/9-
Rock For L Xc
Nouvelle D 7c
A Mazej Na Xc
Randa 8a+
Avanzi Di 8a+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na Štandu 19: Adam Ondra

Ahoj všem,
s jarem tu konečně máme další sérii oblíbeného (horo)lezeckého podcastu NA ŠTANDU, jehož youtubová platforma se přesouvá z HUDY kanálu na autonomní kanál NA ŠTANDU. Důvod? Praktický a nevyhnutelný.

Vzhledem k tomu, že od 19. dílu finančně netáhne produkci seriálu pouze HUDY, ale spolu s ním i Direct Alpine, Rock Empire a ČHS, nedávalo by smysl, aby byl pořad tříštěn do čtyř obsahově totožných zdrojů. Kompenzací tohoto budiž rozjezdový jarní díl s Adamem Ondrou, který byl pro nás po produkční, ale zejména časové stránce trochu oříškem. Domníváme se, že toto vše půjde pořadu k duhu a počínaje dnem uveřejnění 19. dílu bude sledovanost stoupat. S odstupem 14 dnů odprezentujeme další tří pozoruhodné postavy tuzemského (horo)lezení: pozapomenutého, ale fenomenálního Zbyňka Čepelu, Radara Groha a Alenu Čepelkovou. Další čtveřice nás čeká na podzim.

Hore zdar!

Galas a Borek




anotace 19. dílu:

NA ŠTANDU 19: ADAM ONDRA


Devatenáctý díl diskusního pořadu, půlhodinky se zajímavou osobností ze světa vertikál. Hostem dobrodruha a historika Libora Duška a režiséra a kameramana Tomáše Galáska je jeden z nejúspěšnějších lezců planety Adam Ondra.
Představovat Adama Ondru mezinárodní lezecké komunitě je příslovečným "nošením sův do Athén", respektive nošením vápence do Moravského krasu. Výčet úspěchů třicetiletého sportovního lezce je všeobecně známý, proto jsme se společně zaměřili zejména na události spojené s Adamovými začátky ve skalách i na umělých stěnách. Směle jsme se vrhli i na emoce a další záležitosti týkající se lezeckých závodů i dramatických okamžiků v různých světových oblastech, které prakticky každým dnem posouvají hranice lidských možností a přepisují dějiny nejen sportovního lezení.

Díky moc Adamovi a celému jeho týmu za spolupráci!





Galas   [úpravy] 16:28 20.04.2023Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Mont Blanc du Tacul
Chérécouloir
 Databáze cest:
Všechny cesty (185618)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Rituál Soukromé Reflexe 8- Český Šternberk
Školomet 6+ Český Šternberk
Džumdžendžinga 4 Český Šternberk
Dva Malé Problémy 6- Český Šternberk
Plums 7+ Rochlitzer Berg
Nově komentované:
Tiramisú 7c+ Falesia Dimenticata
Tiramisú 7c+ Falesia Dimenticata
Druhá 5A Skalky Za Aritmou
Druhá 5A Skalky Za Aritmou
Boulder A Bordel 8- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Kavčí lom | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom |

 Nové komentáře:
Re: Krása | Jo, jo | Re: BoSý | Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: zbabělec | zbabělec | BoSý | Re: Normálka |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)

 Nově v inzerci:
Testarossa starý model | Climb Norway, lezecký průvodce Norsko | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky | Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 | Horský vůdce | Statická a dynamická lana | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 360-520 Kč/hod 76 000 až 89 000/M |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1899 
 Ne 
 2178 
 Nevím 
 1399 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.