LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nedělej krok, ze kterého se nemůžeš vrátit.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (16.12)
SP ledy Korea (09.01)

Žebříček
Cesty:
38.Reich 10254
39.Novotná 10168
40.??? 10166
Bouldry:
38.F 9278
39. 9256
40.Kollár 9250
Hory:
29.Opice 2510
30. 2404
31. 2332

Výsledky
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
EP v ledolezení Brno (06.12)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Deníčky
5839 lezců
1192993 cest
Nové přelezy:
Punk Monke 7C/7C+
Swiss Mini 7C
The Corrid 7C
The Traini 7C
Elysium 8A
Trigonomet 7C+
No Picnics 7C+
Samurai 7C+
Swiss Mach 7C+
Dream Are 8A

Stěny
DDM Stříbro - Stříbro
Flash Wall - Olomouc
Bouldrovka - Velké Meziříčí

Prodejny
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
HUDYsport - Mladá Boleslav

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na vrcholu Everestu s pomocí Photoshopu?

Z manipulace cizí vrcholové fotky z Mount Everestu je podezírán indický pár, který koncem května oslavoval zdolání nejvyšší hory světa a získal tak i od nepálských úřadů certifikát. Při porovnání fotek je vidět zjevná manipulace ve Photoshopu.

Porovnejte si podobnost obrázků sami:

Zjevně manipulované vrcholové photo:
Fake foto?


Originální foto indického horolezce, který posléze zjistil, že jeho fotka byla zmanipulována:
originál foto


"Tohle je ohromující! Oni vzali mé obrázky a upravili je ve photoshopu jako své vrcholové. A ještě za to dostali certifikát. Kam to horolezectví spěje?" napsal na svém Facebooku Satyarup Siddhanta, který na Everestu v květnu skutečně stál."


Facebookový profil s originálními fotkami:



Muž a žena podezřelí z podvodu s vrcholovou fotografií pracují jako policisté a podle posledních zpráv kauzu vyšetřuje indická policie.



Viz:

Everest summit picture manipulated?

Indian couple who 'conquered Everest' are brought back down to earth after climber accuses them of Photoshopping HIS pictures at the summit

sth   [úpravy] 11:14 04.07.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Cesta Anunaki 5.12-, Indian Creek.
Annunaki 5.12a
 Databáze cest:
Všechny cesty (191575)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Talkante VIIc Bielatal
Irrsinn VIIIa Bielatal
Sicilská Spojka 5 Manínska Úžina
Západná 6- Manínska Úžina
Variant P Alebo L 6- Manínska Úžina
Nově komentované:
Korala 7b Ulassai
Po Stropu 8 Pašinka
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Murphy funguje | Re: Murphy funguje | Re: háčky jsou pro lemply | patky | Re: Murphy funguje | Murphy funguje | Re: Pragocentrismus? | háčky jsou pro lemply | Re: Pražské paradoxy | Re: Pražské paradoxy |

 Kde to vře:
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (10)
Skialpinistka Eva Matějovičová na zimní olympiádu nepostoupí (7)
Beauty of Aurina (2)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 | Prodám posilovací desku |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 943 
 Někdy ano 
 943 
 Ne nepoužívám 
 1007 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.