LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (16.12)
Vánoční závody Ruzyně (24.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
6.Bloudek 6420
7.Švihálek 6192
8.Černý 5904

Výsledky
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
EP v ledolezení Brno (06.12)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Deníčky
5839 lezců
1193097 cest
Nové přelezy:
Karambol 9+
Ojos De Pe 7a+
Rattlesnak 9-
High Minde 7C+
Samurai 7C+
No Picnics 7C+
La Castali 7C+
The Traini 7C
Swiss Mini 7C
The Corrid 7C

Stěny
HARLEM - Ústí nad Labem
Stěna Holešov - Holešov
DDM DUHA - Ústi nad Orlicí

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
2D chyty - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Bývalá US vicemistryně světa volně 5.13 na El Capu

Emily Harrington Golden Gate 5.13, El CapitanŠestnáctiminutové video, jak bývalá americká vicemistryně světa Emily Harrington přelézá volně Golden Gate 5.13 na El Capitanu, se objevilo včera na Youtube.

Podívejte se, jak se na výstup 40 délek tradičního lezení, který provedla během šesti dní, připravovala a jaké lezecké obtíže při výstupu překonávala.

Emily Harrington se věnovala závodnímu sportovnímu lezení 2004 - 2010. V roce 2007 byly vicemistryní světa v lezení na obtížnost a přelezla cestu obtížnosti 5.14b.

Nyní se poslední tři roky věnuje tradičnímu vícedélkovému lezení po vlastním jištění.


Lezec.cz   [úpravy] 09:38 09.07.2015Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Jak je to natocene?10:18:56 09.07.2015
Mate někdo názor na to, jak je tohle video natocene? Kamera vypada jako by byla v jiné ceste, ale na 1000m stene? A nevidim zadne lano od kameramana k spodnímu jistici
Frantisekodpovědět 
 Re: Jak je to natocene?11:38:50 09.07.2015
malý dron ?
kktodpovědět 
 Re: Jak je to natocene?12:12:01 09.07.2015
..genialni dotaz..proc by tam melo byt lano k spodnimu jisticimu...tak asi ten kameraman je ten nejspodnejsi...nebo tam naslanoval...nebo cokoli..
hanzodpovědět 
  Re: Jak je to natocene?13:43:23 09.07.2015
Videl jsem dokument o nataceni v ElCapovi a normanlne si naslanuji i nekolik delek zvrchu. A pak samozrejme drony.....
odpovědět 
   Re: Jak je to natocene?16:13:56 09.07.2015
Blbost... Takovyhle videa uz se par let toci pred modrym platnem. CGI rulezzzz!
odpovědět 
    Re: Jak je to natocene?21:59:56 10.07.2015
Na klíčování je lepší zelené plátno :)
BDodpovědět 
   Re: Jak je to natocene?22:04:02 10.07.2015
Spíš mě zaráží, že si na sebe takové profi video vydělá. Sleduje to pár lidí zabývajících se lezením. Není to jako fotbal. Každopádně bych snesl víc záběrů z lezení a méně řečí kolem a záběry na meditující lezce :)
BDodpovědět 
    Re: Jak je to natocene?23:55:57 10.07.2015
Růžová kšiltka, růžová přilba, kurnik zvedá se mi kufr a napsat co si opravdu myslím, tak mě admini vymažou.
odpovědět 
     Re: Jak je to natocene?00:11:19 11.07.2015
Pokračuju v koukání. Kurva tohle teď prodává? Kočena umí lézt, to jo, ale proboha, "odřená zalepená záda chudinky jedné" nebo "Moje kůže je pryč, krvácím všude možně (volý překlad)". Řešili takové píčoviny Hubeři, když to před 14 lety přelezli?!?!?
odpovědět 

 Foto dne:
Orange Wall, Sicílie
2, 7a+
 Databáze cest:
Všechny cesty (191583)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Karambol 9+ Josefovské Údolí
42 6c+ Leonidio
El Perro Lanetas 6c Leonidio
Belleza Tropical 6b Leonidio
Zenová Odpoledne 9- Rájov
Nově komentované:
Karambol 9+ Josefovské Údolí
Ojos De Perro Azul 7a+ Leonidio
Yorgos Bogos 7a Leonidio
Korala 7b Ulassai
Po Stropu 8 Pašinka

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: souhlas s rozsudkem | Re: souhlas s rozsudkem | Re: souhlas s rozsudkem | Cha | Re: souhlas s rozsudkem | Re: souhlas s rozsudkem | Re: souhlas s rozsudkem | Zjevně dostatečně dopravně dostupné je | Re: Ano, trvej si na svém | Re: Ano, trvej si na svém |

 Kde to vře:
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (14)
Skialpinistka Eva Matějovičová na zimní olympiádu nepostoupí (10)
Tragédie na Grossglockneru: obvinění z usmrcení z nedbalosti (9)
Beauty of Aurina (2)
Mezinárodní lezecká federace IFSC mění jméno na World Climbing (1)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Výbava do ledu | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 998 
 Někdy ano 
 1001 
 Ne nepoužívám 
 1061 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.