LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jištění zdržuje.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
5.Štípek 11719
6. 11681
7.Mokroluský 11596
Bouldry:
5.Jungling 10628
6.Pochman 10625
7.Kopecký 10500
Hory:
12.Abt 5236
13. 5018
14.Louda 4820

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5736 lezců
1158138 cest
Nové přelezy:
Jazvec 10-
Nuda V Jab 9
Penblwydd 9
Ironman 9+
Massaker 9+
Náladová 9+/10-
Mata Hari 10-
Ohne Namen 10-
Doly Modří 7C
Rote Kante 10-

Stěny
Stěnka na VŠE v Praze (stará budova) - Praha 3 - Žižkov
Flash Boulder Bar - Brno
Eliass - Ostrava

Prodejny
HUDYsport - Plzeň
HUDYsport - Jihlava
HUDYsport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Expediční kamera

Praha Horní Počernice 18.3..2012

Další již 3. ročník zastavení festivalu outdoorových filmů Expediční kamera 2012 v Horních Počernicích v Praze 9, jehož tradičním partnerem je pražská pobočka webu Lezec.cz, je tuto tuto neděli 18.3. 2012 odpoledne v hornopočernickém divadle.

Z horolezeckých filmů se bude promítat Co se stalo na ostrově Pam (What Happened on Pam Island) o polské dvojici horolezců, kteří se snaží zdolat nejvyšší pobřežní útes na světě. 1500 metrů vysoká kolmá stěna je v Grónsku a jedinou možností, jak se k ní dostat, je na kajaku.



Dalším horolezeckým snímkem je Úlitba Ganéšovi (Le Dessous de Ganesh) o lezení na indické stěně The Ganesh.



O horolezcích je americký film Odkud není návratu (Point of No Return), v kterém se špičkoví horolezci vydávají na neslezený vrchol ve východní Tibetu.

Více o programu a o místě konání viz: Expediční kamera - Praha Horní Počernice

O předhozích ročnících, na nichž startovala putovní výstava horolezecké fotografie Fotky z Lezce a pořádali jsme autogramiádu autora knihy "Hore zdar! a další lezecké povídky aneb cli-fi (climbing fiction)" Václava Wennyho Kňourka, kterou vydal ve spolupráci s webem Lezec.cz, viz články:
Výstava fotek z Lezce
a Autogramiáda autora knížky z Lezce "Hore zdar!" 

Z HoPo zpravodaje

Ze zahajovacího kola putovní výstavy Fotky z Lezce v Divadle Horní Počernice


Standa Holec   [úpravy] 07:43 15.03.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

SP Praha 2025 semifinále
 Databáze cest:
Všechny cesty (184082)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Tartaruga 6c Pietra Di Bismantova
Corona-party 6 Plauenscher Grund
Direkte Sudwand 6+ Plauenscher Grund
Klopapierhamster 6 Plauenscher Grund
Maskenpflicht 7- Plauenscher Grund
Nově komentované:
Diplomarbeit 6 Oberösterreichische Voralpen
Dvojčlenka VI Křížový Vrch
Sluneční Cesta V Hrubá Skála
Dvojčlenka VI Křížový Vrch
Sluneční Cesta V Hrubá Skála

 Nově v diskusi:
Re: nebyl by prvni | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: nebyl by prvni | Re: Marťan | Re: Marťan |

 Nové komentáře:
Re: Klofáč vychová nové krále | Re: Názory AO charakter soutěžního boulderingu neovlivní | To chce klid | Re: Názory AO charakter soutěžního boulderingu neovlivní | Re: Klofáč vychová nové krále | už to nehul | Re: Kde jsou naši? | Re: Kde jsou naši? | Re: Názory AO charakter soutěžního boulderingu neovlivní | Re: Odchod krále |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (12)
Minisérie Správci skal (7)
SP v boulderingu Praha 2025 (5)
Metodické ústřižky VI. (1)

 Nově v inzerci:
Český Kras | VW Transporter obytný | La Sportiva Solution comp vel 40. | Miury.. | Dolomity | cepíny , mačky - prodej | Tessin rock 2021 | Lezečky Gripit 30 | Tatry - extrémní výstupy | Spolulezkyně |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 623 
 Ne 
 700 
 Nevím 
 209 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.