LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pískař dá 10 m do kolen.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP Soul KOR (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Deníčky
5761 lezců
1169957 cest
Nové přelezy:
Level 42 10-/10
Princ Char 9
Hook Islan 9-/9
Escapade Xb
Kundaluna 7c+
Země Pro S 9+/10-
Paralelní Xb
Weg Der Kr 7b
Jenseits V 9
Hank 7b+

Stěny
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová
Squashová hala - Bezdružice
Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Liberec - Liberec 1
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Svěťák v boulderingu ve Švýcarsku

Martin Stráník skončil v semifinále 17.

Martin Stráník skončil dnes v semifinále prvního letošního závodu Světového poháru v boulderingu ve švýcarském Meiringenu na 17. místě. Nepovedl se mu ani jeden top, jen 3 zóny na 7 pokusů. Po semifinále nám Martin napsal:

"Dneska před semi se cítím daleko lépe než včera, a tak se hodně těším na bouldry. Nicmeně v bouldrech bojuju se špatnýma stupama, a tak na víc než 17. místo to dneska nestačilo, finále bylo daleko. Uvidíme, co přinese Čína."

Martina v semifinále fotila Katka Matějíčková:

Martin Stráník semifinále


Martin Stráník semifinále


Martin Stráník semifinále


Ve finále pak odpoledne vyhráli Japonec Kokoro Fujii a Britka Shauna Coxsey.

Výsledky viz:

IFSC Climbing Worldcup (B) - Meiringen (SUI) 2017 - General result




Zpráva z pátku:

Update: Dojmy a fotky naší repre
Martin Stráník postoupil dnes do sobotního semifinále prvního letošního závodu Světového poháru v boulderingu ve švýcarském Meiringenu.

V kvalifikaci obsadil 13. dělené místo jako 7. postupující ze své kvalifikační skupiny. Podařilo se mu topovat 4 bouldry z pěti na celkem 14 pokusů (4t14 4b9).

Další naši nepostoupili. Jan Chvála skončil 67. s výsledkem 2t10 3b3, Štěpán Stráník 89. (0t 2b5) a Jan Jeliga byl 97. se výsledkem 1t6 2b5 ve 2. skupině.

Výsledky viz:

IFSC Climbing Worldcup (B) - Meiringen (SUI) 2017 - General result MEN bouldering

V sobotu 8.4. začíná semifinále v 11.00, finále bude od 18:30.



A zde jsou dojmy, o které jsme je po dnešní kvalifikací poprosili:

Štěpán Stráník: Lezlo se mi dobře, ale nic jsem neprovedl, bouldery byly těžké ale hezké.

Honza Jeliga: Ruky nedržely, nohy nestály. Jinak to bylo pěkné. Bylo pěkné být po dlouhé době zase na svěťáku.

Honza Chvála: Kdybych vylezl ještě dva, byl bych v semi. Bouldery byly pěkný, zachránily mě kolmáče. Stisky jsou peklo.

Martin Stráník: Na rozlezu jsem se cítil špatně, ale během závodu to bylo fajn, 3 převislý bouldery šly hned, kolmáč se štěstím a jedno peklo. Výsledek krásnej a těším se na zítra. Koukejte a držte palce 🙂)

Fotky našich reprezentantů z kvalifikace fotila Katka Matějíčková (s číslem 62 je Martin Stráník, 110 Honza Chvála, 80 Štěpán Stráník, 48 Honza Jeliga):

































Protest české repre proti zpoplatnění live video přenosu ze SP

Naše repre v Meiringenu, na fotce protestuje proti zpoplatnění video přenosů ze závodu

sth   [úpravy] 19:59 08.04.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Postup19:56:10 07.04.2017
Hezký držím pěsti.
Steveodpovědět 

 gratulace14:30:38 08.04.2017
Semifinále, resp. 17. místo je supr výsledek, gratulace. Jen škoda toho prvního bouldru, kde nepadla zóna, řek bych - tam to podle mě chtělo se na tom nástupu být natočenej na druhou stranu, nebo kolmo ke stěně a ten pravej chyt (kterej se zdál lepší) by bral líp. Ale od klávesnice se to radí.
odpovědět 

 Stupy-bída19:30:06 09.04.2017
Na nohy teda stupátka nic moc, to je vidět..Tfujtajbl.. Dík za fotky, aspoň vidíme, co teď ve světě frčí..
Ada fan klub Závistodpovědět 

 Foto dne:

Všední den na Panťáku
 Databáze cest:
Všechny cesty (185494)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Part Des Anges 6b Ailefroide
La Serie Pre-doc 6A+ Valle Dell Orco
Danke Chrimi! 5+ Freiberger Gebiet
Pocharatka 7A Kamienna Gora
2h De Colle 7a+ Rue Des Masques
Nově komentované:
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Druhá Míza 8+/9- Bechyně
Plotna 8+ Bechyně
Snoopy Directe 6b Ailefroide
Dromedaria L1 7b Laste

 Nově v diskusi:
Skalni lezeni Brazilie | Re: non-debil | non-debil | Re: Zell am See | Re: Zell am See | Zell am See | Re: Skalní sesuv v Pakistánu | Re: skály pro děti | Skalní sesuv v Pakistánu | Re: skály pro děti |

 Nové komentáře:
Re: Škoda jí, | Velmi smutne | Re:tardi | Re: Odborníci | Re: Škoda jí, | Re: Škoda jí, | Talent | Re: Škoda jí, | Re: Škoda jí, | :-( |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
Pinch od Edelridu (14)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Sir Joseph Koteka II 500 200cm | LS Aequilibrium LT GTX | Srbsko - nalezené Grigri+ | Swiss DZ | Rakousko podzim | La Sportiva Solution | Chamonix | Lano Mammut Crag Dry 9.8mm, 60m | Lezečky Scarpa Pernštejn | Prodam |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1817 
 Ne 
 2066 
 Nevím 
 1317 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.