LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Náčelník má vždycky pravdu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP Soul KOR (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Deníčky
5761 lezců
1169959 cest
Nové přelezy:
Level 42 10-/10
Princ Char 9
Hook Islan 9-/9
Escapade Xb
Kundaluna 7c+
Země Pro S 9+/10-
Paralelní Xb
Weg Der Kr 7b
Jenseits V 9
Hank 7b+

Stěny
BASE CAMP BAR - Přerov
Hotel Impuls - Havířov
A-ProSystem s.r.o. - Most

Prodejny
2D chyty - Praha 6
Rock Point Liberec - Liberec 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Webové stránky Simči Ulmonové

Simona Ulmonová a Tomáš Bardas mají svoje webové stránky! Po Tomášovi Mrázkovi se tak rozrostla rodinka webových prezentací o další

dva lezce, kteří se rozhodli využít webu pro sdílení informací, které se mohou hodit nejednomu z nás. Simona se svým kamarádem Davidem Raškou tak dali dohromady webové stránky, na kterých se dozvíte informace nejen o Simoně a jejich cestách, ale také o Tomášovi a jeho přelezech. K tomu přidali několik užitečných informací o jednotlivých oblastech, ve kterých rádi lezou, a které jsou doprovozené foto galeriemi, průvodci, informacemi o lezecké sezóně či lezeckém životu v dané oblasti. Dále tam naleznete také video záznamy, informace o tréninku Simony, její výbavě, sponzorech a odkazy na užitečné lezecké stránky. Stručně a jasně, každý z nás, který má zájem o lezení a zejména o bližší informace o některých vybraných lezeckých oblastech, si na těchto stránkách najde něco pro sebe. Simona by vás ráda na svých stránkách informovala o tom, co zrovna s Tomášem přelezli, kam zrovna vyrážejí, jaké byli jejich lezecké zájezdy, jaké nové oblasti budou přibývat v jejich databázi, co kdo kde přelezl a tak dále. Stránky by měly být průběžně aktualizovány. Databáze lezeckých oblastí, videotéka, foto galerie, informace o lezeckých cestách a problémech, či informace o tréninku by se měly postupně rozrůstat. Její stránky najdete na www.simonaulmonova.com.

David   [úpravy] 00:39 02.03.2005Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Super07:46:31 02.03.2005
Moc se mi to líbí, tohle je i super prezentace výrobků - přesně to co asi každého zajímá - vlastní komentář například k botám atd...
BBodpovědět 

 Spousta prace08:01:16 02.03.2005
Super promakany stranky. Kde berou cas na lezeni?
 jirkasodpovědět 

 Vysílá studio Hřebenka10:32:22 02.03.2005
Tolik rubriček a žádná under construction! Pěkné (i když trošku pyjár :-)) P.S. Hřebenka, to jsou novoborský Beverly Hills. Osobně mám tu čest stýkat se s tamějším nejslavnějším rezidentem, generálně (nyní již peněžně) elektrickým bankéřem Dr. Lahvinkou aka Arnoldem Rimmerem, jeho chotí a jejich kokrem-ťululumem Kubrickem. A nyní další celebrita! 
Papoušodpovědět 

 božííí10:55:33 02.03.2005
hmm... pěkný. jednoduchý, přehledný, povedlo se vám to. dělám weby už nějakej ten pátek, ale nikdy se mi nepovedlo dát vše: obsah, formu a grafiku, takhle do "latě". gratuluji, držím palce a... jen tak dál :o)
jikoodpovědět 

 výborný stránky11:10:53 02.03.2005
Stránky se mi moc líbí. Je to krásně přehledné a prohuštěné informacemi. Rád bych veděl jakou dobu už fungují. Pokud mi někdo můžete odpovědět, tak třeba na mailto. 
Děkuji M
Michalodpovědět 
 Re: výborný stránky13:30:33 02.03.2005
Ahoj,

stránky fungují teprve chvíli. Oficiálně jsme je spustili asi před týdnem, ale pořád jsme je ladili. Jakmile se Simča s Tomem vrátí z Francie, tak tam hodíme další věci. Díky za komentáře, jsme moc rádi.

David
Davidodpovědět 

 Foto dne:

Všední den na Panťáku
 Databáze cest:
Všechny cesty (185494)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Part Des Anges 6b Ailefroide
La Serie Pre-doc 6A+ Valle Dell Orco
Danke Chrimi! 5+ Freiberger Gebiet
Pocharatka 7A Kamienna Gora
2h De Colle 7a+ Rue Des Masques
Nově komentované:
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Druhá Míza 8+/9- Bechyně
Plotna 8+ Bechyně
Snoopy Directe 6b Ailefroide
Dromedaria L1 7b Laste

 Nově v diskusi:
Skalni lezeni Brazilie | Re: non-debil | non-debil | Re: Zell am See | Re: Zell am See | Zell am See | Re: Skalní sesuv v Pakistánu | Re: skály pro děti | Skalní sesuv v Pakistánu | Re: skály pro děti |

 Nové komentáře:
Re: Škoda jí, | Velmi smutne | Re:tardi | Re: Odborníci | Re: Škoda jí, | Re: Škoda jí, | Talent | Re: Škoda jí, | Re: Škoda jí, | :-( |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
Pinch od Edelridu (14)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Sháním lezce na výškové práce v Praze | Sir Joseph Koteka II 500 200cm | LS Aequilibrium LT GTX | Srbsko - nalezené Grigri+ | Swiss DZ | Rakousko podzim | La Sportiva Solution | Chamonix | Lano Mammut Crag Dry 9.8mm, 60m | Lezečky Scarpa Pernštejn |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1820 
 Ne 
 2071 
 Nevím 
 1321 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.