LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (16.12)
SP ledy Korea (09.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
EP v ledolezení Brno (06.12)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Deníčky
5838 lezců
1192981 cest
Nové přelezy:
Swiss Mini 7C
The Corrid 7C
The Traini 7C
Elysium 8A
Trigonomet 7C+
No Picnics 7C+
Samurai 7C+
Swiss Mach 7C+
Dream Are 8A
Beer From 8A

Stěny
RAJČE - Brno
Lezecká stěna Jičín - Jičín
Crux - Karlovy Vary

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
HUDYsport - Praha 9

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Doldy MČR a SR 2011 - vyhráli Adam Ondra a Tereza Svobodová

small Aktualizace: Kompletní výsledky a fotografie.
Celkovým vítězem Doldy Mistrovství České a Slovenské republiky 2011 na stěně SmíchOFF v Praze je v mužích Adam Ondra a v ženách Tereza Svobodová.

Ve finále mužů Adam Ondra jediný topoval. Martin Stráník skončil na druhém místě, na třetím Ondrej Švub (SK).
Celkové výsledky mužů

V ženách se muselo rozhodovat o konečném pořadí v superfinále, které se lezlo na upravené finálovce mužů. Za vítěznou Terezou Svobodovu byla druhá Lucie Hrozová a třetí Edita Vopatová.
Celkové výsledky žen

V rámci Mistrovství České republiky byl za 1. Adamem Ondrou a 2. Martinem Stráníkem na 3. místě Petr Čermák.

V rámci Mistrovství Slovenské republiky za 1. Ondrejem Švubem byl na 2. místě Patrik Gajdošík a 3. Peter Doležaj.

Ženy byly bez slovenské účasti.















Předchozí průběžná reportáž:
19:10 dolezli muži finále, ve kterém zvítězil Adam Ondra, který jediný topoval. Martin Stráník skončil na druhém místě, na třetím Ondrej Švub.
Výsledky finále mužů zde: www.horosvaz.cz

V 17:30 začne finále mužů a superfinále žen.
Výsledovka finále žen zde: www.horosvaz.cz

Semifinále:
Ve 12:12 byly oficiálně vyvěšeny výsledky mužského semifinále, do které nastoupilo 24 mužů. Do odpoledního finále postupuje 8 mužů. Výsledovka zde: www.horosvaz.cz


Výsledky ze soboty:

Za výsledky kvalifikace žen následují nyní výsledky mužů.
Použijte prosím tento link: www.horosvaz.cz

Kvalifikace žen byla již ukončena. Níže naleznete odkaz na výsledky na webu ČHS. Kvalifikace mužů stále probíhá.

Odkaz: www.horosvaz.cz

V 10h SELČ začalo na pražské stěně SmíchOFF Doldy Mistrovství České a Slovenské republiky 2011 v lezení na obtížnost. Do závodu se zaregistrovalo 26 mužů a 14 žen.

Vstupné pro diváky na oba dva dny je ZCELA zdarma. Po slavnostním ceremoniálu budou losovány 2 desetivstupové permice do Lezeckého centra SmíchOFF.

O další průběhu vás budeme pravidelně informovat.





Organizační tým   [úpravy] 21:32 12.06.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 to bylo něco :-)21:21:20 12.06.2011
to byly nervy !!!!!
 Štěpán R.odpovědět 

 video12:01:40 13.06.2011
bude krom fotek i nějaké video?
bretacrodpovědět 
 Re: video12:16:10 13.06.2011
co kdyby ses prisel podivat na vlastni oci, video pak nepotrebujes
odpovědět 
  Re: video13:51:54 13.06.2011
Co kdybych si chtěl prohlídnout některý okamžiky znova?
Martinodpovědět 

 dr14:09:58 13.06.2011
Fotky holek by nebyly ?
drodpovědět 
 Re: dr19:06:25 13.06.2011
Frýfotocézet :)
:)odpovědět 
  Re: dr07:12:01 14.06.2011
jééé fůj já to zadal:-D
odpovědět 

 tmt power09:48:18 14.06.2011
nevíte náhodou co Tomáš Mrázek, už vůbec nepoleze závody nebo jak je na tom, dyť umí lézt velmi dobře:)
lezeni fandaodpovědět 

 Televize15:00:46 16.06.2011
Nevite nekdo, kdy z toho neco bylo nebo bude v televizi? Dneska ve sportu v regionech nic a zpravy v nedeli vecer jsme nestihali...
odpovědět 

 Foto dne:

Pod Hlavaticí
 Databáze cest:
Všechny cesty (191573)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Sicilská Spojka 5 Manínska Úžina
Západná 6- Manínska Úžina
Variant P Alebo L 6- Manínska Úžina
SV Stenou 5- Manínska Úžina
Zbohom Čisté Lezečky 4 Manínska Úžina
Nově komentované:
Korala 7b Ulassai
Po Stropu 8 Pašinka
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Murphy funguje | Re: háčky jsou pro lemply | Re: háčky jsou pro lemply | patky | Re: Murphy funguje | Murphy funguje | Re: Pragocentrismus? | Re: Pragocentrismus? | háčky jsou pro lemply | Re: Pražské paradoxy |

 Kde to vře:
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (12)
Skialpinistka Eva Matějovičová na zimní olympiádu nepostoupí (7)
Beauty of Aurina (2)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 | Prodám posilovací desku |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 923 
 Někdy ano 
 931 
 Ne nepoužívám 
 989 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.