LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Chuck Norris vyjel na kole bez kyslíku na Mount Everest, a až nahoře zjistil, že měl spadlý řetěz.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (16.12)
Vánoční závody Ruzyně (24.12)

Žebříček
Cesty:
48.Jeřábek 10059
49.Bardas 10057
50.Hodeček 10025
Bouldry:
48.Chovanová 9100
49.Bulička 9075
50.Zímová 9053
Hory:
23.Nešvera 3129
24.Slavíček 3060
25.Petr 2960

Výsledky
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
EP v ledolezení Brno (06.12)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Deníčky
5839 lezců
1193030 cest
Nové přelezy:
Chilli 9
Obladi Obl 9+
Rumová Smr 6B+
Progres 7C
Ginger 7b
Brexit 7c+/8a
Cubic Dist 8a
Ride The S 7c
Punk Monke 7C/7C+
Swiss Mini 7C

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka do Tater

9. - 14. ledna 2001

Druhý týden v lednu proběhne oddílový zájezd do Vysokých Tater na zimní lezení. Máme volná čtyři místa. Kdo se chce přihlásit nechť se zapiše na seznam, který visí na stěně, nebo mi dá vědět.

Místa jsou zamluvena na Teryho chatě v Malé studené dolině. Poblíž např. Ĺadový štít, Lomnický štít. Program: zimní lezení, turistika, skialpy podle libosti.
Je objednáno ubytování od 9.1. do 14.1.2001  se snídaní. Předpokládané náklady pro členy ČHS cca 2000,- Kč ( 1000,- vlak, 800,- ubytování nějakou baštu s sebou) Odjezd 8.1. večer rychlikemCassovia. Ahoj Bolek

Karel (Bolek) Kříž   [úpravy] 20:17 30.11.2000Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Možnosti a nemožnosti
U Térynky, která je jednou z nejvýše položených chat v Tatrách se dá :lyžovat, t.j.skialpy super terény nebo na Hrebjenku cca 1 hod od chaty sjezdovky, lézt krátké cesty (do 20 m) například na galerii Mačací věže, lézt delší cesty jak skalní ( nejbližší Žlutá stěna s cestami st.2-7+) délka od 3 do 12 délek), tak mixy (Baraní Rohy,Malý a Velký Ledový štíty).Pod chatou je několik ledů od lehkých po 90 st.Dá se tu i zimně pochodovat, nebo stoupat žlaby povětšinou mixové obtížnosti 2-6.Pro lezce všech výkonnostních stupňů je zde zábavy dost.Pro super počasí a dobrou formu je opodál jedna z nejúchvatnějších stěn Tater - Plotny Malého Hrotu, mrazivé stěny Javoráků nebo perla Tater Západní Lomnice.Je to prostě zajímavej flák zeměkoule.
Zapsal: John, 22:07:54 04.12.2000


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Seven Lives, 8a
 Databáze cest:
Všechny cesty (191579)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Zenová Odpoledne 9- Rájov
Brexit 7c+/8a Leonidio
Cubic Distortion 8a Leonidio
Ride The Snake 7c Leonidio
Talkante VIIc Bielatal
Nově komentované:
Yorgos Bogos 7a Leonidio
Korala 7b Ulassai
Po Stropu 8 Pašinka
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Ano, Pragocentrismus v praxi | Re: souhlas s rozsudkem | Re: souhlas s rozsudkem | souhlas s rozsudkem | Re: patky | Re: Murphy funguje | Re: patky | Re: Murphy funguje | Re: Murphy funguje | Re: háčky jsou pro lemply |

 Kde to vře:
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (11)
Skialpinistka Eva Matějovičová na zimní olympiádu nepostoupí (10)
Tragédie na Grossglockneru: obvinění z usmrcení z nedbalosti (3)
Beauty of Aurina (2)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 974 
 Někdy ano 
 975 
 Ne nepoužívám 
 1038 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.