LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tohle tady lezou i báby s nůší.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
4.Stribrny 11775
5.Štípek 11719
6. 11681
Bouldry:
4.Stráník 10850
5.Jungling 10628
6.Pochman 10625
Hory:
1.Sejbal 8076
2.Groš 7968
3.Y 7876

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5753 lezců
1165779 cest
Nové přelezy:
Velkej Bej 9
Unplugged 8+/9-
Festivalov XIa/XIb
Minisex 7C
Starlight 9
Ma Cherie 9+
Off The Sy 8A
Permanent 8A+
Princ A Ch 9
Fisherman´ 9/9+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra: Prváč potenciálně nejtěžší cesty na Maltě 8c atd.

Adam Ondra informoval, že se vrátil z dovolené na Maltě, kde se mu podařilo vylézt několik prvovýstupů a onsightů, mj. prvopřelez potenciálně nejtěžší cesty na Maltě "Ain't Sane in the Membrane" 8c.

Na Facebooku včera napsal: "Zpátky doma po skvělé rodinné dovolené na Maltě 🇲🇹 V plánu bylo si trochu odpočinout, ale samozřejmě nebylo možné na tomto krásném středomořském ostrově čas od času nelézt 🤜🤛 Jeden den jsem strávil na sousedním ostrově Gozo, kde mi společnost dělala legenda Stevie Haston (žijící a lezoucí na Gozu posledních 10 let), Malta Climbing Club Simon Alden a @stevofarrugia. Bohužel moře a vítr byly na lezení na mořském útesu příliš drsné. Ale podařilo se mi vylézt několik velmi kvalitních cest ✌️
Poté, co jsme na Gozu vylezli 6 cest okolo obtížnosti 8, jsme si ještě posvítili na cestu zpět do jeskyně Mellieha a získali prvovýstupy/ onsight jak Fight Club 8b, tak Winds of Change 8b+❗
2nd go prvopřelez potenciálně nejtěžší cesty na Maltě "Ain't Sane in the Membrane" 8c.
Obecně jsem trávil hodně času s rodinou a odpočíváním na náročný trénink, který mám před sebou! Bylo příjemné poznat malou lezeckou komunitu na Maltě 💪"


Viz:






Související články o lezení na Maltě:

Malta

Malta Gozo




Standa Holec   [úpravy] 09:06 20.03.2023Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Trebenna West
 Databáze cest:
Všechny cesty (184925)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Varianta Přes Nos 6 Skály Proti Dívčímu Kameni
Božská Kája VIIc Čížkovy Kameny
C'est La Vie IXa Čížkovy Kameny
Off The System 8A Fionnay
Permanent Midnight 8A+ Fionnay
Nově komentované:
Triáda 6A+ Zvůle
Der Lange Weg 7 Gosaukamm
Der Lange Weg 7 Gosaukamm
? 1 Srbsko
Rechte Nordwand 7- Frankenjura

 Nově v diskusi:
Re: Adam Ondra vaří v KFC | Oprava | Re: Pomluva | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Studenské skály nález karabin | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Studenské skály nález karabin | Re: Adam Ondra vaří v KFC |

 Nové komentáře:
Re: Choceňskej námrdelník | Re: Paráda! | Paráda! | Re: Řezník ze sklepa... | důkaz | Re: Kvalita skály | Re: Parohy | Re: Parohy | Re: Počet cest - autor | Re: Řezník ze sklepa... |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (14)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
SP v boulderingu Praha 2025 (8)

 Nově v inzerci:
dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago | Černé dioptrické brýle (KEEN |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1617 
 Ne 
 1868 
 Nevím 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.