LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Brr to je zima. Tak na tohle, na tohle jsme se těšili, kvůli tomu jsme trénovali, strádali a šetřili, kvůli týhle cestě jsme tady!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
21.Svoboda 10759
22.Kalvas 10678
23.Jeliga 10634
Bouldry:
21.Šípek 9950
22.Břicháček 9903
23.Šlapák 9900
Hory:
22.Chomová 3276
23.Špás 3183
24.Verner 3138

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5740 lezců
1161192 cest
Nové přelezy:
Tak Pravil 7C+
Rechts Vor 9
Záruka Kva 8A
Koks A Kur Xb
Subterfuge 10-
Skalná Ruž 8+
Zlaté Vejc 7C
Nekonečný 9-
Made Im Sp 9-/9
C'est La V 8c+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na Ruzyni v Praze je otevřena venkovní stěna

Ahoj všichni,
i přes současná opatření máme otevřenou venkovní stěnu na Ruzyni v Praze.
Vzhledem k situaci je nutné se předem objednat v rezervačním systému a dodržovat určitá pravidla.

Podle současného usnesení je možné se potkávat v 6 lidech. Stěna bude proto ode dneška  rozdělena na 3 sektory, které budou jasně vymezeny. V každém sektoru tedy můžou lézt tři dvojice.

Rezervace se dělá na celou stěnu, ne na jednotlivé sektory. Max počet je 18 lidí na 120 minut. Je nutné rezervovat místo pro každou osobu, která přijde a za tu se také platí vstupné. Jednotné vstupné je 160 Kč za osobu a dostanete k tomu také hrnek teplého čaje.

O víkendu budeme zkoušet provoz topení. Přímotopy jsou přímo v prostoru stěny. Topení se bude pouštět přibližně na 10 minut po každé půlhodině.

Registrace se provádí na https://lezeckekurzy.webooker.eu.  Při registraci se musíte také zapsat jako student (Další - Můj účet - Studenti) a můžete si zapsat víc lidí pod sebou. Pak si zaregistrujete v poli Akce potřebný termín.

Prosíme o dodržování dalších opatření, které v dnešní době jsou všude známá: Dodržování rozestupů na recepci a dezinfekce rukou. Doporučujeme používání tekutého magnesia. Při vstupu je měřena teplota. Při zjištění zvýšené teploty (více než 37,2 °C) nebude dotyčný vpuštěn. Při vstupu do sportoviště je třeba mít roušku, při sportování již není potřeba. K dispozici jsou šatny i sprchy. Další prostory stěny jsou uzavřeny.

Stěna musí být kompletně otevřena, nesmí se uzavírat otevírací vrata. Pokud bude pršet, tak se stěna musí uzavřít a nelze lézt. V případě jemného deště se lézt ještě dá. Pokud si nejste jisti, je nejlepší si zavolat přímo na recepci (775 238 814).

Stěnu necháme otevřenou, pokud bude zájem a počasí a pokud to vládní nařízení dovolí. V případě další změny budou vždy informace na našich stránkách www.stena-ruzyne.com

Přejeme zdárné zvládnutí celé covidové akce…

Tým lezecké stěny Ruzyně

1


2


3

Luca   [úpravy] 05:56 15.10.2020Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Skoda16:32:18 15.10.2020
Zájem by byl,ale s tím vstupnym,který jste napalili tak to nedopadne. Chápu že teplo a světlo něco stojí,ale dalo se to řešit elegantněji. Honza
Honzaodpovědět 

 Skoda16:32:35 15.10.2020
Zájem by byl,ale s tím vstupnym,který jste napalili tak to nedopadne. Chápu že teplo a světlo něco stojí,ale dalo se to řešit elegantněji. Honza
Honzaodpovědět 

 Skoda16:32:58 15.10.2020
Zájem by byl,ale s tím vstupnym,který jste napalili tak to nedopadne. Chápu že teplo a světlo něco stojí,ale dalo se to řešit elegantněji. Honza
Honzaodpovědět 

 Skoda16:33:21 15.10.2020
Zájem by byl,ale s tím vstupnym,který jste napalili tak to s lezenim nedopadne. Chápu že teplo a světlo něco stojí,ale dalo se to řešit elegantněji. Honza
Honzaodpovědět 

 Super počin18:07:35 15.10.2020
Paráda! I cena hodně příznivá, vzhledem k tomu jak málo bude stěna obsazená.
odpovědět 

 Foto dne:
Trad, 3 délky, D+ 5c>5c A0 II X1 P4 E1, Bavella - Acellucciu, Korsika
Voie Quilici
 Databáze cest:
Všechny cesty (184378)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Andělská Trouba VII Skály Na Rači
Malý Problém VII Skály Na Rači
Rozkuřovačka VII Skály Na Rači
Heiße Liebe 7+ Hochkönig
Záruka Kvality 8A Bolešiny
Nově komentované:
Krmení Šelem 8/8+ Poříčí Nad Sázavou
Papillon 7+ Hochkönig
Normální Cesta II Hrubá Skála
Rajka 9- Porúbka
Subterfuge 10- Frankenjura

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: okurková sezóna | Re: Davle | Re: okurková sezóna | okurková sezóna | Ztraceny bot |

 Nové komentáře:
Re: Jištění | Re: Jištění | Re: Jištění | Jištění | Legenda | Vítr fouká celý rok, proč ne sleva. | Srdcař | Psycho | Je to pánko | Re: jierske velehory |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (8)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (8)
SP v boulderingu Bern, Švýcarsko (2)
Metodické ústřižky VI. (1)

 Nově v inzerci:
Vršič | Boty La Sportiva Boulder X | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Bezplatná a rychlá online finanční pomoc do 24 hodin | Praha 13, Český kras | Nátěr | Žďárák Salewa pro 2 | Prodám Polar H10 hrudní pás | Saltic Toxic | pracovníka |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1414 
 Ne 
 1624 
 Nevím 
 947 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.