LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co nemáš, to nepotřebuješ.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
50.Barták 10022
51.Bardas 10004
52.S 10000
Bouldry:
50.Kohout 8900
51.Kožich 8875
52.Chochola 8853
Hory:
26.Novák 2688
27.Chomová 2670
28.Bernard 2632

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5824 lezců
1189463 cest
Nové přelezy:
Arsenik 9
La Vie En 7b
Conviction 8A
Gourmandis 8A+
Wilibaldov 9+/10-
Viva Festi 8a
December P 9
Satisfakce Xc
Lítost špa 7C
La Balenot 7c

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Polínský pes

28. - 29. října

Zas žloutne zem a stromy svlíkaj listí, rána jsou kalný a slunce dlouží stín a tak je tu čas zhodnotit sezónu, sečíst cos dal a nedal, ve skalách i v životě a co už třeba nikdy nedáš.

Tak pokud si toho letos moc nebáchnul máš jedinečnou možnost to dohnat na Polínském psu, který proběhne v termínu 28. -29. října. Počítám s příjezdem v dopoledních hodinách, připravit taky nějaké dříví, bylo by dobré se na to trochu vybavit. Závod by se běžel tak kolem druhé, no a vyhlášení letos proběhne zřejmě v hospodě v Krsech. U Pavlíka ve stodole údajně minule k ránu někdo zlobil a kupodivu jsem v tom neměl prsty. Myslím si ale, že naše rumantické duše by noční posezení u ohně pod skalami mohly uvítat. Třeba pak polezem i v neděli?


Pavel je pro, ale...



Pohoda jak POLENO



Už zase skáču přes kaluže


Na kamarády, známé i neznámé lezce a lezkyně se těší rekonvalescent Vaník + Lída, no a Algena comp.

Franta Algena   [úpravy] 21:07 26.10.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Inspirativní foto08:53:04 27.10.2006
Dát tam fotku s lezením TR, to je fakt síla...
odpovědět 
 Re: Inspirativní foto11:36:51 27.10.2006
Jezdí tam spousta lidí, kteří lezou TR, tak proč ne?
No nic zase jeden rejpal...
Michalodpovědět 
  Re: Inspirativní foto14:12:55 27.10.2006
Jestli jsem to dobře pochopil, tak leze jakýsi rekonvascelent - tudíž je možná rád, že vůbec leze. Pokud je to navíc mr. Vaník, (což asi je, ale na té fotce to není zřetelné)tak tam je tahle výtka úplně mimo mísu - pokud tedy víš o koho jde. Jinak mě ale rybáři taky trochu serou, zrovna předminulou neděli se na polínko přihnala partička takovejch, ten nejstatečnější to obešel a hodil lano dolů, s tím taky haldu šutrů, no a pak zbytek dne zkoušeli dostat se nahoru jakoby lezením. Chvílema to vypadalo trochu strašidelně.
marianodpovědět 
 Re: Inspirativní foto15:55:43 27.10.2006
Zapoměl jsi se podepsat.A jinak,nic špatného na tom nevidím,je to stejné jako foto dne na písku s maglajzem.
Radekodpovědět 
  Re: Inspirativní foto09:21:09 28.10.2006
vy ste se hledali až jste se našli.
Filipodpovědět 

 Re: inspirativní foto...12:05:19 28.10.2006
Každej leze tak, na co má ! Takovejch frajírků tu už bylo a kde jsou tedˇ ?
cezelodpovědět 

 Je jiná doba14:58:42 28.10.2006
Lezení je o pohodě,(vlastně pro někoho je to způsob dokazování si něčeho a kdo to bere trochu jinak a neleze minimálně cesty za 8 je hodný jen posměchu).
Michalodpovědět 

 elita15:41:58 28.10.2006
Koukam, ze se tady zase sesla elita. Podivejte se odbornici, kazdy leze jak umi, a to ze leze lehke cesty a k tomu stylem, ktery vam je proti srsti, jeste neznamena ze mate pravo se mu vysmivat. Jen to svedci o vasi dusevni zaostalosti. Nebo vam se snad vysmivaji lide, co lezou lepe nez vy, nebo lide, kteri lezou bez jisteni? Rikaji Vam snad, ze jste amateri co si bez lana ani neprdnou?

Lezeni povazuju za relaxaci, neco co delam pro radost a pro vlastni uspokojeni. Kdyz z toho nekdo chce delat zavody a lezt nejakou cestu jen kvuli obtiznosti a urcitym stylem tak prosim, ale necht se nevysmiva tem, co lezou jinak. Vypada totiz jako idiot ;-)
jaczodpovědět 

 Poznámka13:05:24 29.10.2006
Myslím že tu někdo nepochopil poznámku: "Už zase skáču přes kaluže" a i kdyby, tak je to jeho věc jestli leze TR.....
Huronodpovědět 

 Foto dne:
Mára Holeček a Radek Groh z expedice na Cho Oyu 2025
Pod Cho Oyu
 Databáze cest:
Všechny cesty (188018)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Midnight Lightning Of Ticino 7C+ Chironico
Edge A Sketch 6B+ Foxtown Boulders
Cry Of Humanity 6B+ Foxtown Boulders
No Name 6c Leonidio
M&M's 6c Leonidio
Nově komentované:
Wilibaldovy Bicepsy 9+/10- Rudice
Tři Jestřábi 7B Popova Skála
Alfa Sumec 7B Popova Skála
Jestřábí Útok 7B Popova Skála
Free Palestine 7b Kalymnos

 Nově v diskusi:
Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: Nelze zkontrolovat | Re: Nelze zkontrolovat | Re: zľavy v Tatrách pre ČHS od KST | Re: H | Re: Jo | Re: Nelze zkontrolovat | Re: Jo | Re: Ironia | Re: Nelze zkontrolovat | H |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (15)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (11)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
Lezec Deníček nově i pro Android (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Parťák do hor, žula volá | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové | Malarone 250mg | práce | Sportovkyni pro život | Dřevěná lišta- Panťak |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1703 
 50 dní v divočině 
 1196 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1505 
 Andrea 
 1220 
 Ashima 
 995 
 Barkley Marathon 
 1032 
 B.I.G. - světové prvenství 
 1082 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 965 
 Gálfy - Horský život 
 921 
 Jak se staví ledovec 
 904 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1288 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 1051 
 Lezci z Manína 
 1097 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 934 
 Operace Nos 
 1063 
 Plamen nikdy nezhasne 
 965 
 Pohlednice z konce světa 
 1200 
 Pomíjivost ledu 
 925 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 953 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 964 
 Rhapsodia Corcontica 
 965 
 Sama 
 1102 
 Šampioni zlatého údolí 
 1022 
 S lyžemi v oblacích 
 1247 
 Tenaya Traverse Challange 
 1046 
 Tenkrát na východě 
 1221 
 Velká alpská silnice - 73 
 988 
 Za oponou velehor 
 1167 
 Zápasník Dee Dee 
 1057 
 Životní výprava 
 1092 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.