LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vystřízlivim a nelezu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP Soul KOR (21.09)

Žebříček
Cesty:
19.Lukášek 10878
20.Vlk 10868
21.Melen 10848
Bouldry:
19.Košťál 10000
20.Štípek 9956
21.Lavička 9950
Hory:
4.Rojko 7592
5.Skopec 7324
6.Černý 6626

Výsledky
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Deníčky
5763 lezců
1170070 cest
Nové přelezy:
Jedna Ruka 10-
Chasin´ Th 9
The Flow 9+/10-
Gare Au Ga 7b+
Central St 7c
La Boulett 7b+
Mustang 9-
Zrození Hv 9
Fight Club 7b+
Le Crime E 8a

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vyhřívaný maglajzpytlík, pravolevá karabina, 9c+, ČHS+ČSL=ČHSL

na 1. apríla

Vyhřívaný maglajzák je novinkou, kterou k datu 1. dubna uvedl na trh Black Diamond. Upozornil na to i Adam Ondra. Dodal, že když to chválí Alex Honnold, nemůže být pochyb, že to bude dobré. S novým vynálezem, speciální karabinou přišel týž den výrobce materiálu Grivel.

Ta se otevírá z obou stran.

Zatímco vyhřívaný maglajzák je v nabídce eshopu v limitované edcici ke koupi, nová karabina zjevně ne viz video:




Adam Ondra a jeho post o novém vyhřívaném pytlíku na magnézium:



S originálními zprávami přicházely i všelijaké lezecké weby. 8a.nu přinesl novinku, že Ital Stefano Ghisolfi vylezl první světové 9c+, nebo emontana.cz zveřejnila článek: Emoce opadly. Zástupci ČHS se dohodli s ČSL a na důkaz přátelství vytvořili spolek ČHSL.

A co nejvíc zaujalo vás?

sth   [úpravy] 18:18 02.04.2018Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 to nemůže fungovat!09:03:07 03.04.2018
To není možný ta karabina. Nemůže mít na každý straně jeden zámek. Pevnost s otevřeným zámkem by se  tak snížila na 7 kN, což jsou hodnoty šitovejch karabin prodávanejch v dekáči a to si Grivel nemůže dovolit.
honzaodpovědět 
 Re: to nemůže fungovat!09:17:54 03.04.2018
koukni do kalendare joudo :)
xp13odpovědět 
  Re: to nemůže fungovat!09:56:23 03.04.2018
Neber se tak vazne :-)
odpovědět 
  Re: to nemůže fungovat!10:19:40 03.04.2018
Obavam se, ze jouda je nekdo jiny. Ale, co. Obcas se proste nezadari ;)
odpovědět 
  Re: to nemůže fungovat!12:55:26 03.04.2018
Máš pravdu. Včera byl apríl. A já na to skočil!
honzaodpovědět 
 Re: to nemůže fungovat!11:17:39 04.04.2018
Největší sranda by na tom byla neztratit ten horní mezikus... O pevnost bych strach neměl. Každý přeci ví že dva krát sedm je 14 a 14kn už je už slušná nosnost:-D
Vašek k.odpovědět 
  Re: to nemůže fungovat!12:56:21 04.04.2018
to už de, to je fakt
honzaodpovědět 
 Re: to nemůže fungovat!08:38:04 07.04.2018
Nechci se do tebe poustet ale myslim ze v decatlonu maji docela dobry karabiny... Mozna by se na to chtelo podivat a zjistil by jsi ze maji od 22 do 30 kn... ;)
odpovědět 
 Re: to nemůže fungovat!08:38:06 07.04.2018
Nechci se do tebe poustet ale myslim ze v decatlonu maji docela dobry karabiny... Mozna by se na to chtelo podivat a zjistil by jsi ze maji od 22 do 30 kn... ;)
odpovědět 
 Re: to nemůže fungovat!08:38:06 07.04.2018
Nechci se do tebe poustet ale myslim ze v decatlonu maji docela dobry karabiny... Mozna by se na to chtelo podivat a zjistil by jsi ze maji od 22 do 30 kn... ;)
odpovědět 
 Re: to nemůže fungovat!08:38:07 07.04.2018
Nechci se do tebe poustet ale myslim ze v decatlonu maji docela dobry karabiny... Mozna by se na to chtelo podivat a zjistil by jsi ze maji od 22 do 30 kn... ;)
odpovědět 

 chsl10:22:49 03.04.2018
Clanek snu. Kez by to tak bylo....
judovanaodpovědět 
 Re: chsl11:53:28 03.04.2018
Kéž by takový byl celý svět.
Vašek k.odpovědět 

 Omluva :-D12:02:58 03.04.2018
Hodně mě dostal poslední příspěvek z VV, politická satira jak vyšitá :-D:

Hluboká veřejná omluva 23:42:04 01.04.2018

Vážení členové,

myslím, že každý z nás máme období, kdy se pokoušíme podívat sami sobě do očí. Má to však jeden háček. Při podrobném zkoumání sama sebe můžeme totiž nacházet temné stránky naší minulosti a ani u mě tomu není jinak.

Problém však je, že ne každý byl předseda ČHS tak jako já či moji předchůdci, a proto jsou naše negativní činy fatálnější a naše černé vzpomínky ještě temnější. Navíc nás historie stejně dožene a nemilosrdně rozkryje naše skutky.

Možná Vás mnohé  překvapím, ale i já jsem člověk s obyčejným ranečkem svědomí, který má potřebu jeho tíze ulevit.

Dovolte mi parafrázovat staré anglické přísloví o tom, že jednotkou svědomí je jeden stud, a když takových studů máte více, začnete se prostě stydět.

Nu, a světe div se, ani u mě tomu není jinak. Možná tušíte, že se mně s mými hříchy nedožívá snadno, a jediné, co mě napadá, kterak se před Vámi všemi ospravedlnit, je pokorná a hluboce lidská OMLUVA.

Dovolte mi tedy OMLUVIT se Vám všem vážení členové, alespoň za mé nejzávažnější činy, kterých jsem se na Vás všech dopustil a které jsem shrnul do symbolického desatera:

OMLOUVÁM SE, že jsem sešel z cesty, na kterou jsme se vydali a zradil tak ideály, které nám všem byly drahé.

OMLOUVÁM SE, že jsem zneužil dobré víry všech našich členů a spojil se politicky s Petrem Reschem, o kterém jsem říkal, že je můj úhlavní politický nepřítel, přitom opak byl pravdou. Tím jsem získal post předsedy ČHS a výměnou schválil sekání chytů.

OMLOUVÁM SE za všechny kauzy, které jsem jako předseda způsobil a dopustil tak, aby se mafiánské prostředí v naší organizaci ještě více rozmohlo.

OMLOUVÁM SE, že jsem se obklopoval lidmi s temnou minulostí, kteří pořádají netransparentní závody v nedůstojných podmínkách obchoďáků.

OMLOUVÁM SE, že jsem působil na naši společnost destruktivně, svými výroky a intrikami rozeštvával jednotlivé skupiny a a vyvolával tak politickou nejistotu v našem svazu.

OMLOUVÁM SE všem, které jsem záměrně urazil a ponížil. Především nezpochybnitelným hrdinům či váženým autoritám českého lezení historie i přítomnosti.

OMLOUVÁM SE, že jsem naopak dával příkladem ty, kteří aktivně spolupracovali s minulým režimem či kriminální živly, ač jsem dobře věděl o jejich vině.

OMLOUVÁM SE za všechny svoje slovní arogance, vulgarity a gesta, kterými jsem znevážil funkci předsedy ČHS.

OMLOUVÁM SE se budoucím generacím za to, že jsem ohrozil jejich nadějné osudy a zlikvidoval tak nové generace reprezentace lezců ČR.

Vzpomínejte na mě pokud možno v dobrém a přijměte prosím tímto moji hlubokou, historickou OMLUVU.

Váš

Jan Bloudek,
předseda ČHS.
Jan Bloudek
odpovědět 
 Re: Omluva :-D20:02:01 03.04.2018
3.4. není apríl....
odpovědět 
  Re: Omluva :-D20:34:52 03.04.2018
23:42:04 01.04.2018
...
odpovědět 

 Foto dne:

Sila Oceánu
 Databáze cest:
Všechny cesty (185512)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
L'Œil De Boîte Dans L'Épa 6C+ Fontainebleau
Vyumělkovaná 6- Přílepská Skála
Gare Au Gadin L2 7b+ Le Simoust
Sika ť Agace 6a+ Le Simoust
Le Meilleur Des Mondes 6a+ Briancon
Nově komentované:
Chyba 6A+ Hlavatice
Tangenziale 7b Comano
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Druhá Míza 8+/9- Bechyně
Plotna 8+ Bechyně

 Nově v diskusi:
Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Skalni lezeni Brazilie | Re: non-debil | non-debil | Re: Zell am See | Re: Zell am See | Zell am See | Re: Skalní sesuv v Pakistánu | Re: skály pro děti |

 Nové komentáře:
Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Je druhý :) | Re: Škoda jí, | Velmi smutne | Re:tardi | Re: Odborníci |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
Pinch od Edelridu (19)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 360-520 Kč/hod 76 000 až 89 000/M | Pár - lano dvojité/poloviční Tendon Master 7,8mm 60m | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Sir Joseph Koteka II 500 200cm | LS Aequilibrium LT GTX | Srbsko - nalezené Grigri+ | Swiss DZ | Rakousko podzim | La Sportiva Solution | Chamonix |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1833 
 Ne 
 2086 
 Nevím 
 1332 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.