LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nedělej krok, ze kterého se nemůžeš vrátit.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP Soul KOR (21.09)

Žebříček
Cesty:
27.Slezáková 10580
28.Pelíšek 10491
29.Kolomazník 10382
Bouldry:
27.Urubčík 9750
28.Horáček 9675
29.Šťastný 9675
Hory:
21.Petr 3385
22.Tomasu 3348
23.Lukeš 3282

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5763 lezců
1170355 cest
Nové přelezy:
Le Crime E 8a
7b+ 7b+
Fibres A C 7b+
757 7b+/7c
Spécial On 7b
La Boulett 7b+
Les Six Do 7b+
One Move 7c
Kompressor 8a
Omega3 7b+

Stěny
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Diamaty od Black Diamond?

Policisté z US Salt Lake City hledají muže, který vyloupil v sobotních ranních hodinách výrobnu lezeckého a lyžařského vybavení.
Kolem 3.15 ráno, se vedoucí noční směny a ještě jeden zaměstnanec, kteří pracují v Black Diamond Equipment, střetli s podivným mužem, který se procházel budovou. Zřejmě vstoupil dveřmi, které nejsou zamčeny, aby jimi mohli vcházet a vycházet lidé, kteří si jezdí pro zboží.
Muž hrozil vedoucímu směny cepínem a požadoval „drahé kovy a peníze.“ Vedoucí mu vysvětlil, že společnost ve skutečnosti neobchoduje s diamanty a drahými kovy. Místo toho požadoval muž cokoliv cenného.
Vyhrožujíce zaměstancům a jejich rodinám, naložil auto firemními počítači, ledovskovými šrouby a dalšími cennými věcmi. Nastoupil do ….. (následuje popis auta). Zaměstnanci čekali asi 10 minut, než zavolali policii. Prohlídka okolí nepřinesla zprávu o hledaném vozidle.
Podezřelý byl popsán jako asi 20ti – 30ti letý polynésan s plně potetovanou pravou paží. Je kolem 190cm vysoký, střední postavy, s oholenou hlavou a měl na sobě červenou sportovní košili, khaki kalhoty a šedé hranaté hodinky na zápěstí.

volně přeloženo z http://www.sltrib.com/ci_12585160?IADID

v.ještěr   [úpravy] 11:17 25.06.2009Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ?11:53:33 25.06.2009
nejakej clanek o lezení by nebyl?
jodpovědět 
 Re: ?12:34:41 25.06.2009
tak ho napis
odpovědět 
 :-D12:35:17 25.06.2009
:Ddiamanty ke me
odpovědět 
 volný překlad13:15:08 25.06.2009
tak jestli to nejcennější co tam mají jsou kompy a ledovskový šrouby...měli by trošku zamakat do kvality ostatních cajků :D
modpovědět 

 :o)16:40:42 25.06.2009
ja to nebyl :D
honza k.odpovědět 

 chybka17:32:22 25.06.2009
"Vyhrožujíce" je mnozne cislo...
Hodpovědět 
 Re: chybka17:39:21 25.06.2009
haha tak ty jsi mě pobavil.. když už máš někomu opravovat češtinu tak by jsi měl vědět, že v kontextu je slovo "vyhrožujíce" přechodník jednotného čísla...
Honzaodpovědět 
  Re: chybka20:40:24 25.06.2009
Tak bys měl vědět...Tak bys měl...by jsi je dost podstatnější chybka, ty chytráku;)
Jinak zpráva mě ráno docela rozesmála a v práci jsme se tím bavili celý den, takže díky za zlepšení nálady v deštivém počasí:D
Aliliodpovědět 
   Re: chybka20:55:07 25.06.2009
bys, by jsi chyba je to velká to nepopírám každý děláme chyby, je mi úplně jedno jestli někdo něco napíše tak nebo tak... Šlo mi jen o to, že dotyčný opravoval správně napsanou věc... Hore zdar
Honzaodpovědět 
    Re: chybka23:34:58 30.06.2009
Ten přechodník je samozřejmě blbě. Je to stejný, jako bys napsal, že "on vyhrožovali". Je to tvar pro množný číslo. Kontext nehraje roli.
Piškotodpovědět 
   Re: chybka22:54:18 25.06.2009
Alili, bys zase mel vedet, ze nemas delat Refresh pri vkladani prispevku.... pac jinak se to tady dost opakuje... no hlavne ze jsou vsechny tyhle pitominy k lezeni, ze? To uz mam radsi nekonecne prestrelky s M., ktery je mimochodem asi na dovce, co?
Honza - jinejodpovědět 
    Re: chybka11:55:27 26.06.2009
No ja som vedel, ze tu niekde hore ma niekto ma rad! :D
M.odpovědět 

 Hrozil cepinem22:23:46 30.06.2009
To je dobrý :-) Evidentně se ozbrojil až na místě. To by mě zajímalo, čím by se ozbrojil, kdyby tam byly opravdu diamanty:-)
Podpovědět 

 Foto dne:
finále
SP Madrid 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (185547)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Druhá 5A Skalky Za Aritmou
První 5A Skalky Za Aritmou
7c Zcela Vlevo 7b Falesia Dimenticata
Paradise Road 7b Sass Beita
Südverschneidung 7- Liebethaler Grund
Nově komentované:
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Ivan Jirous IXa Údolí Loubenského Potoka
Sonne In Der Nordwand 9 Höllental
Divná Věc 6 Skály U Tušimic
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Skalni lezeni Brazilie | Re: non-debil | non-debil | Re: Zell am See | Re: Zell am See | Zell am See | Re: Skalní sesuv v Pakistánu |

 Nové komentáře:
Fajne | Re: gratulace | Technická pzn. | gratulace | Re: death is coming | death is coming | Re: Super | Super | Inu | Re:tardi |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)

 Nově v inzerci:
eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 | Horský vůdce | Statická a dynamická lana | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 360-520 Kč/hod 76 000 až 89 000/M | Pár - lano dvojité/poloviční Tendon Master 7,8mm 60m | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Sir Joseph Koteka II 500 200cm | LS Aequilibrium LT GTX | Srbsko - nalezené Grigri+ |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1843 
 Ne 
 2102 
 Nevím 
 1346 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.