Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Třetí ročník. Start 19.11.2011 ve 22:00, konec 20.11. v 10:00, Horolezecká stěna Sobotka, pro všechny, kteří chtějí zkusit něco nového, popřípadě obhájit minulá prvenství :)
Závody jsou pro všechny výkonnostní kategorie.
Soutěží se v počtu vylezených cest a letos mají šanci vyhrát některou z cen i ti méně výkonní (UIAA 5, 6, 7).
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.