LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Helé mami, horolezec. Jéé už tam neni!?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5767 lezců
1171864 cest
Nové přelezy:
Očistec Xb
Bílá Válka Xb
Restrisiko 9
Malá Postu 9+/10-
Black Shad 10+/11-
Body Elect 9-
Athletico 9+/10-
Killerinst 9+/10-
Tu Mismo C 9+/10-
Chameleon 9+/10-

Stěny
Adrenaline Pit - Praha 1 – Nové město
Areál sportu - Bystřice nad Pernštejnem
WallClub - Sezimovo Ústí

Prodejny
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
HUDYsport - Teplice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Francouzský festival horských filmů Mountains on Stage

prosinec 2019

Poprvé do Česka a na Slovensko zavítá zimní turné francouzského festivalu horských filmů, Montagne en scène (aneb Mountains on Stage, Hory na scéně). Turné v našich zemích začne 9. prosince. V Česku bude v Praze a v Brně, na Slovensku v Bratislavě a v Popradu.

Festival existuje od roku 2013, byl založen v Paříži. Organizuje se dvakrát za rok (v zimě a v létě) s cílem přiblížit hory do měst. Festival se prezentuje jako leader svého druhu v Evropě se 100 000 diváky ročně. Portál Lezec.cz se stal mediálním partnerem turné po našich zemích.

V Praze bude tedy festival 9. prosince festival v Kině 35, v Brně 16. prosince v kině Scala, v Bratislavě 17. prosince v Cinema City Aupark, v Popradu 18. prosince v kině Tatran.

Mezitím toto turné zavítá do Polska (Varšava 11. prosince a Krakov 12. prosince).

Na programu bude projekce pěti dokumentárních filmů o horách. O lezení je film Coconut Connection, v kterém se představí belgičtí lezci Sean Villanueva a Nicolas Favresse na výpravě za lezením nových vícedélkových cest na Baffinově ostrově, a snímek Changabang o lezení s cepíny alpským stylem více než 1 000 metrů nad zemí na hoře ležící na indické straně Himálaje.

Changabang


Film Félicité je o představitelích elity současného lyžování a snowboardingu na společné výpravě na svahy masivu Mont Blanc, snímek Blutch je o paraglidovém přeletu nad celým Himálajem a dokument This Mountain Life je o přechodu Kanady od severu k jihu nejdrsnějším terénem Severní Ameriky.



Stránky festivalu:

www.mountainsonstage.com

StandaH   [úpravy] 08:43 02.11.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Purgatorio
Anteo, 7a+
 Databáze cest:
Všechny cesty (185706)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Vrtochy Nálad VIIIa Skály U Babylonu
Železný Lord 6A Údolí Loubenského Potoka
Americký Vědec 7B+ Údolí Loubenského Potoka
Past Na Láďu Pravá 6A+ Údolí Loubenského Potoka
Past Na Láďu Levá 6A Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Teufelsrast 6a Teufelsrast
Alter Teufel 6a Teufelsrast
Begradigter Teufel 5c Teufelsrast
Teufels Neue Kleider 5a Teufelsrast
Genussteufel 6a Teufelsrast

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: skály pro děti | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming |

 Nové komentáře:
Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Technická pzn. | B.I.G & DNA | Re: Technická pzn. | Re: BoSý | D | Re: Krása | Jo, jo | Re: BoSý |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (84)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Spolulezec/lezkyně | Klettersteig | Dětské lezečky | Edelrid Loopo air M | Testarossa starý model | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky | Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2032 
 Ne 
 2313 
 Nevím 
 1523 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.