LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP Soul KOR (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5763 lezců
1170179 cest
Nové přelezy:
Die Stills 9+/10-
L'elefante 7b+
Chasin´ Th 9
Chasin´ Th 9
George For 9
Level 42 10-/10
Minisex 7C
Jedna Ruka 10-
Chasin´ Th 9
The Flow 9+/10-

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

ČHS obnovuje 120letou tradici Česko-slovinského alpského spolku

Český horolezecký svaz obnovil 120letou tradici Česko-slovinského alpského spolku. Ten o víkendu za účasti předsedy ČHS Jan Bloudka převzal na valné hromadě Slovinského horolezeckého spolku slavnostně vlajku a potvrzení o členství.

Jak informoval horosvaz na Facebooku, v letošním roce se oslaví 120. výročí prvního českého horolezeckého spolku, kterým bylo za Rakousko-Uherska Češko-slovensko planinsko društvo založené v 24.června 1897 jako samostatná pobočka Slovinského horolezeckého spolku - dříve SPD dnes PZS. "Tento spolek se společně s přátelskými vazbami mezi českými a slovinskými horolezci podařilo obnovit v listopadu loňského roku. V sobotu 22.4. byl předseda ČHS Jan Bloudek a předseda Česko-slovinského alpského spolku Šimon Budský na valné hromadě PZS ve slovinské Ajdovščině, kde náš obnovený spolek převzal slavnostně vlajku PZS a potvrzení o členství," informuje ČHS.

Členové ČHS mají možnost získat členství v česko-slovinském spolku a tím i všechny členské výhody obou svazů, včetně slev na alpských chatách prostřednictvím nabídky ČHS Trio. Této možnosti v letošním roce využilo už více než 800 členů ČHS, uvádí na Facebooku ČHS.

Viz:






sth   [úpravy] 09:46 26.04.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 výhody?11:28:48 26.04.2017
co z toho plyne za výhody pro běžného lezce? já ve slovinsku dostal pokutu za spaní ve křoví a nejsem sám, kdo má negativní/pokutózní zkuženosti ze slovinska...
honzaodpovědět 
 Re: výhody?11:36:24 26.04.2017
Aha, dobrý dotaz, doplním do článku, že "členové ČHS mají možnost získat členství v česko-slovinském spolku a tím i všechny členské výhody obou svazů, včetně slev na alpských chatách prostřednictvím nabídky ČHS Trio".
 Standaodpovědět 
 Re: výhody?13:25:49 26.04.2017
Asi tě zklame, že na běžnou lidskou blbost ani partnerství horolezeckých svazů nepomůže... Aneb v NP se spát ani ve křoví volně nesmí :-)
Karelodpovědět 

 Členství v ČHS14:53:57 26.04.2017
Osobně mi nevadí spojení se slovinským spolkem, jenom dost vzdáleným, raději pokud se ČHS spojí se slovenským Jamesem i rakouským alpenverein, to bych viděl mnohem víc rozumnější i užitečnější. Děkuji
MartinK.odpovědět 

 Foto dne:

Sila Oceánu
 Databáze cest:
Všechny cesty (185525)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Quernhölerriss 7- Frankenjura
Varianta Pouštní Tuleň VIIIb Tisá - Věže Pod Silnicí
První Cesta IV Popova Skála
Sandálový Komín III Popova Skála
Manželčin Kotníček V Popova Skála
Nově komentované:
Zbožné Přání VIIIa Labské Údolí - Pravý Břeh
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Chyba 6A+ Hlavatice
Tangenziale 7b Comano
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Skalni lezeni Brazilie | Re: non-debil | non-debil | Re: Zell am See | Re: Zell am See | Zell am See | Re: Skalní sesuv v Pakistánu |

 Nové komentáře:
Re: Super | Super | Inu | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Je druhý :) |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
Pinch od Edelridu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 360-520 Kč/hod 76 000 až 89 000/M | Pár - lano dvojité/poloviční Tendon Master 7,8mm 60m | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Sir Joseph Koteka II 500 200cm | LS Aequilibrium LT GTX | Srbsko - nalezené Grigri+ | Swiss DZ | Rakousko podzim | La Sportiva Solution | Chamonix |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1836 
 Ne 
 2096 
 Nevím 
 1339 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.