LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS nebo smrt!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP v ledolezení Brno (06.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)

Žebříček
Cesty:
49.Bardas 10057
50.Hodeček 10025
51.Mikulec 10023
Bouldry:
49.Bulička 9075
50.Zímová 9053
51.Jurečka 8950
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5838 lezců
1192936 cest
Nové přelezy:
Beta 8A
Euro 2000 7B+
Satan 7C+
Ebola 8A+
Chihuahua 8A+/8B
Shiva96 8A+
Immanenz 8A+
Rock´n´rol 7c/7c+
Mara 7c
Strašák 9+/10-

Stěny
DDM Domino - Hronov
Sportareál Klíny venkovní stěna - Klíny 210
Lezecká stěna Salesko - Brno-Líšeň

Prodejny
HUDYsport - Liberec
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň
bart´s port - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video medailon s Petrou Růžičkovou, vítězkou MČR v bouderingu

Podívejte se na video medailon s Petrou Růžičkovou, čerstvou mistryní republiky v boulderingu, v kterém vypraví o svém lezeckém životě.

Jak se dostala k lezení? Proč zůstala u boulderingu? A jaký je její pohled na současné lezení a co si během tohoto krásného sportu nejvíce užívá?
"Vyrazili jsme s Petrou do skal v Národním parku Teide na Tenerife. Podívejte se ve videu, co vše nám o sobě prozradila a dozvíte se mimo jiné i její největší úspěchy, přístup k lezení i boulderingu, nebo její vyhlídky do budoucna," uvádí se v upoutávce k medailonku.

Video medailonek Jeden den s Petrou Růžičkovou je 6 minut dlouhý a natočil ho Tomáš Galásek dle námětu Simony Ulmonové:


sth   [úpravy] 19:06 26.06.2017Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Petra12:39:08 27.06.2017
Je to kočka :)
odpovědět 
 Re: Petra21:31:17 27.06.2017
no ďyť jo
odpovědět 
 Re: Petra22:11:20 27.06.2017
A sympoška!
Lukýnoodpovědět 

 Foto dne:
Barbarosa
Souvenir Malgache, 6
 Databáze cest:
Všechny cesty (191568)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Feiner Riss 5+ Felsen Bei Coswig
Bien Venue 6+ Felsen Bei Coswig
Rosenweg 5+ Felsen Bei Coswig
Rechter Einsteig 5- Felsen Bei Coswig
Styks 7b Karpathos
Nově komentované:
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj
Koperniko 6b Buzetski Kanjon
Brownie 6c Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Pražské paradoxy | Re: Pražské paradoxy | Pražské paradoxy | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: termín se používá i v průvodci | Re: Dotaz | Re: Dotaz |

 Kde to vře:
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (10)
Beauty of Aurina (2)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 | Prodám posilovací desku |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 894 
 Někdy ano 
 893 
 Ne nepoužívám 
 955 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.