LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (16.12)
SP ledy Korea (09.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
EP v ledolezení Brno (06.12)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Deníčky
5838 lezců
1192941 cest
Nové přelezy:
Beta 8A
Euro 2000 7B+
Satan 7C+
Ebola 8A+
Chihuahua 8A+/8B
Shiva96 8A+
Immanenz 8A+
Rock´n´rol 7c/7c+
Mara 7c
Strašák 9+/10-

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra se posunul do čela boulder žebříčku na Lezci

Pondělním přelezem svého nového bouldru Síla je kouzlo za 8B+ ve Sloupu v Krasu se posunul Adam Ondra na 1. místo bouldrového žebříčku zde na Lezci, kterému dlouho vévodil Martin Stráník.

Viz:

Lezec.cz: Žebříček - Bouldry

Adam Ondra 1. - boulder žebříček na Lezec.cz


Adam letos na rozdíl od Martina takřka nezávodí, a o to víc se věnuje lezení venku. Hned dva dny před pondělkem v sobotu 7. května lezl Adam na Sicílii v oblasti San Vito Lo Capo. Odtud si zapsal přelez skalní cesty Sciddica 8c+ jako 1.RP cesty, kterou udělal Mauro Calibani.

Scogliera panorama - Grotta Pineta
Sektor Scogliera v oblasti San Vito Lo Capo na Sicílii, kde Adam o víkendu lezl cestu Sciddica 8c+


A další tři dny před tím 4. května má Adam zápis cesty Proces 9a a její nové varianty Procesor 11/11+ z oblasti Višňové na Slovensku, která se promítla do jeho Top ten cest a upevnila jeho dlouhodobé první místo v rankingu skalních cest.

Lezec.cz: Žebříček - Skály


Adam z přelezu Procesoru zveřejnil video:

Procesor 11/11+ from Adam Ondra on Vimeo.

Detaily zmíněných přelezů posledních dní Adam poskytl do rubriky Přelezy týdne na boulder.cz

sth   [úpravy] 13:56 12.05.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Pod Hlavaticí
 Databáze cest:
Všechny cesty (191570)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
...do Větších Akcí 6A+ Hlavatice
Nebudem Se Pouštět... 6B Hlavatice
Feiner Riss 5+ Felsen Bei Coswig
Bien Venue 6+ Felsen Bei Coswig
Rosenweg 5+ Felsen Bei Coswig
Nově komentované:
Po Stropu 8 Pašinka
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj
Koperniko 6b Buzetski Kanjon

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Pražské paradoxy | Re: Pražské paradoxy | Pražské paradoxy | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: termín se používá i v průvodci | Re: Dotaz | Re: Dotaz |

 Kde to vře:
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (10)
Beauty of Aurina (2)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 | Prodám posilovací desku |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 901 
 Někdy ano 
 901 
 Ne nepoužívám 
 966 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.