LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5764 lezců
1170889 cest
Nové přelezy:
Staré Pově Xb
Il Guardia 7c+
New Dimens 8+/9-
Rock For L Xc
Nouvelle D 7c
A Mazej Na Xc
Randa 8a+
Avanzi Di 8a+
Leap Of Fa 7b
Alpecin Fo 9-/9

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Dětské závody v boulderingu

SAMBAR KIDS CUP

smallPřijměte naše pozvání na první kolo závodů pro děti 21.10.2017 v Kladně. Závody jsou vhodné i pro děti, které s lezením začínají.

KOLA SAMBAR KIDS CUPU SE ROZTÁČÍ...
...ZA NECELÝ MĚSÍC TO CELÉ OPĚT ZAČNE! PĚT KOL ZÁVODŮ V LEZENÍ PRO DĚTI! V ŘÍJNU PROBĚHNE PRVNÍ KOLO LETOŠNÍ SÉRIE ZÁVODŮ SAMBAR KIDS CUP.
 
Stejně jako loni se bude závodit v pěti kolech, které dají dětem možnost vyniknout v jejich oblíbené disciplíně. Děti poměří síly v boulderingu, lezení na rychlost i obtížnost a budou kromě medailí sbírat i body do celoročního hodnocení.

V letošním roce se bude závodit v těchto termínech:
• 21.10.2017    Závod v boulderingu
• 9.12.2017      Závod v lezení na rychlost a obtížnost
• 10.2.2018      Závod na obtížnost - 2 kvalifikační a 1 finálová cesta
• 7.4.2018        Závod v boulderingu
• 12.5. 2018    Závod v lezení na rychlost a obtížnost

Kategorie jsou nastaveny dle ročníku narození takto:
Dívky:
2010-2011
2008-2009
2005-2007
2001-2004

Chlapci:
2010-2011
2008-2009
2005-2007
2001-2004

poster


Do závodů je možno se přihlašovat zhruba měsíc před závodem na emailu anna@stenakladno.cz. Přesný harmonogram a rozpis kategorii naleznete na našich stránkách a facebooku vždy několik dní před závodem.

Rádi bychom upozornili na jednu věc. Závody Sambar Kids Cup jsou koncipovány pro děti z kroužků a oddílů lezení apod., jako skvělá příležitost potkat se s přáteli a porovnat síly s vrstevníky. Závody jsou otevřené všem dětem z Kladna a okolí, ale i celé České republiky, rádi bychom ale zachovali přátelský charakter této akce, podporovali děti a motivovali je k lezení a úspěchům v lezení. Naše závody jsou postaveny tak, aby si i začátečník vyzkoušel závodní atmosféru, zalezl si a měl z toho dobrý pocit. Závody nejsou vhodné pro děti, které jsou svou výkonností již na tak vysoké úrovni, že se účastní závodů v lezení typu Českého poháru, Masters v Arcu apod. Děkujeme za pochopení.



Anička   [úpravy] 12:05 03.10.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

MS mládeže v lezení 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (185611)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Lupetti 6b Piemont
Kasperl 3 Rochlitzer Berg
Pittiplatsch 4 Rochlitzer Berg
Bummi 2 Rochlitzer Berg
Prekvapenie 7- Branisko
Nově komentované:
Druhá 5A Skalky Za Aritmou
Druhá 5A Skalky Za Aritmou
Boulder A Bordel 8- Srbsko
Bohatým Mával 7 Bošické Skály
Převislá 7- Bošické Skály

 Nově v diskusi:
Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: skály pro děti | Re: Sportovky Schladming |

 Nové komentáře:
Re: Krása | Jo, jo | Re: BoSý | Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: zbabělec | zbabělec | BoSý | Re: Normálka |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)

 Nově v inzerci:
Testarossa starý model | Climb Norway, lezecký průvodce Norsko | Climb Norway, lezecký průvodce Norsko | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky | Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 | Horský vůdce | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1889 
 Ne 
 2160 
 Nevím 
 1390 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.