LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (16.12)
SP ledy Korea (09.01)

Žebříček
Cesty:
38.Reich 10254
39.Novotná 10168
40.??? 10166
Bouldry:
38.F 9278
39. 9256
40.Kollár 9250
Hory:
29.Opice 2510
30. 2404
31. 2332

Výsledky
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
EP v ledolezení Brno (06.12)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Deníčky
5839 lezců
1192993 cest
Nové přelezy:
Punk Monke 7C/7C+
Swiss Mini 7C
The Corrid 7C
The Traini 7C
Elysium 8A
Trigonomet 7C+
No Picnics 7C+
Samurai 7C+
Swiss Mach 7C+
Dream Are 8A

Stěny
HOKOK Sport Kladno - Kladno
ZŠ Jihlava - Jihlava
Dům Ignáce Stuchlého - Fryšták

Prodejny
Ksport - Třinec
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
HUDYsport - Karlovy Vary

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Křest lezeckého průvodce Vltavská žula

fotoreportáž

Nový horolezecký průvodce na Vltavskou žulu měl včera v Praze křest. Jde o doplněné vydání již dlouho vyprodaného průvodce z roku 2015. Podívejte se na fotoreportáž z akce, kterou zveřejnil na Facebooku Český horolezecký svaz, jenž se stal novým vydavatelem této publikace.

Původní data od Jirky Siky doplnili Martin Tučka a Petr Jandík. Nyní je v průvodci o 34 skal a 251 lezeckých cest více.


Standa Holec   [úpravy] 14:44 21.06.2024Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 AO?09:49:55 24.06.2024
Proč pořád všude cpete Ondru? Chápu, že jako místní lezec, je na přebalu průvodce Moravské skály. Tady bych také raději uvítal fotku nějakého místního lezce.
odpovědět 
 Re: AO?10:09:53 24.06.2024
Proč? Pro slepičí kvoč!
odpovědět 
 Re: AO?13:24:27 24.06.2024
Protože je to prakticky jediná známá tvář, ale to je taky trochu z toho důvodu, že se všude "cpe". Takže trochu nekonečný kruh.
odpovědět 
  Re: AO?13:47:25 24.06.2024
Tak v Ádru si taky moc nepomohli...
odpovědět 
 Re: AO?16:13:45 24.06.2024
Dvě nějtěžší cesty a na Vltavské žule jsou od něj. Bohemian Rhapsody 11+, Peaceful Mind 11-/11 a ještě tam má Kečup 10. Adam je známá osoba, takže se obvykle najdou i fotografové, kteří ho tam fotí a jsiu z toho nějaké použitelné fotky.
odpovědět 
 Re: AO?20:02:15 24.06.2024
Jj, je to tak. Člověk už aby se bál otevřít ledničku aby z ní na něj nevyskočil AO. Pod postel se raději ani nedívám ... (:-).
odpovědět 

 Foto dne:
Cesta Anunaki 5.12-, Indian Creek.
Annunaki 5.12a
 Databáze cest:
Všechny cesty (191575)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Talkante VIIc Bielatal
Irrsinn VIIIa Bielatal
Sicilská Spojka 5 Manínska Úžina
Západná 6- Manínska Úžina
Variant P Alebo L 6- Manínska Úžina
Nově komentované:
Korala 7b Ulassai
Po Stropu 8 Pašinka
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Murphy funguje | Re: Murphy funguje | Re: háčky jsou pro lemply | patky | Re: Murphy funguje | Murphy funguje | Re: Pragocentrismus? | háčky jsou pro lemply | Re: Pražské paradoxy | Re: Pražské paradoxy |

 Kde to vře:
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (10)
Skialpinistka Eva Matějovičová na zimní olympiádu nepostoupí (7)
Beauty of Aurina (2)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 | Prodám posilovací desku |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 942 
 Někdy ano 
 942 
 Ne nepoužívám 
 1007 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.