LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (16.12)
SP ledy Korea (09.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
EP v ledolezení Brno (06.12)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Deníčky
5838 lezců
1192980 cest
Nové přelezy:
Swiss Mini 7C
The Corrid 7C
The Traini 7C
Elysium 8A
Trigonomet 7C+
No Picnics 7C+
Samurai 7C+
Swiss Mach 7C+
Dream Are 8A
Beer From 8A

Stěny
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Filmy o klasických výstupech ve Verdonu a v Buoux

Podívejte se na dokumentární film o francouzské oblasti Verdon, kde klasickými sportovními výstupy z 80. a 90. let provází francouzský top lezec Seb Bouin. Snímek je pokračováním seriálu, jehož první díl se věnoval další francouzské klasické oblasti Buoux.

Oba díly zveřejnila Epic TV na Youtube:

Verdon (má cca 15 minut):



Buoux (má cca 11 minut):



Standa Holec   [úpravy] 09:55 23.05.2020Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Seb11:04:45 23.05.2020
Moc pěkný. Cesty z 80-90 let zadarmo  určitě  nejsou ani v jeho podání.
gorbiodpovědět 
 Re: Seb09:45:24 24.05.2020
Cesty z osmdesátých let nejsou zadarmo ani u Juře, Súlově, Prachově nebo Moravském Krasu. Jestli si my lezci nelžeme do vlastní kapsy, když lezeme 7a nebo 8a a následně maturujeme v klasické 6 UIAA ze sedmdesátých let.
odpovědět 
  Re: Seb12:30:58 25.05.2020
To jo, ale zase máme všichni kurzy, helmy a mužné plnovousy
odpovědět 
  Re: Seb10:05:10 26.05.2020
To mě připomělo jednu scénku z Jury, kdy jsme byli v nějaké oblasti, mix lidí co se lezeckých schopností. Jeden známý se tam prošel na OS v jedné 8+, poté, že vybere jednu klasiku za 6(která byla natažená a už se do ní nikomu nechtělo). Hýbal se v tom dost funivě, poté co to dolezl a dorazil na zem s květáky na rukách, jen suše prohlásil: "Takhle jsem si v šestce už dlouho nezalezl" :)
Jirkaodpovědět 

 Foto dne:

Pod Hlavaticí
 Databáze cest:
Všechny cesty (191568)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
? 7A Valle Bavona
Swiss Miniature 7C Valle Bavona
The Corridor 7C Valle Bavona
The Training Wheel 7C Valle Bavona
Korala 7b Ulassai
Nově komentované:
Korala 7b Ulassai
Po Stropu 8 Pašinka
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: háčky jsou pro lemply | Re: háčky jsou pro lemply | patky | Re: Murphy funguje | Murphy funguje | Re: Pragocentrismus? | Re: Pragocentrismus? | háčky jsou pro lemply | Re: Pražské paradoxy | Re: Pražské paradoxy |

 Kde to vře:
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (12)
Skialpinistka Eva Matějovičová na zimní olympiádu nepostoupí (6)
Beauty of Aurina (2)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 | Prodám posilovací desku |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 915 
 Někdy ano 
 916 
 Ne nepoužívám 
 973 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.