LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Chuck Norris vyjel na kole bez kyslíku na Mount Everest, a až nahoře zjistil, že měl spadlý řetěz.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (16.12)
Vánoční závody Ruzyně (24.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
6.Bloudek 6420
7.Švihálek 6192
8.Černý 5904

Výsledky
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
EP v ledolezení Brno (06.12)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Deníčky
5839 lezců
1193097 cest
Nové přelezy:
Karambol 9+
Ojos De Pe 7a+
Rattlesnak 9-
High Minde 7C+
Samurai 7C+
No Picnics 7C+
La Castali 7C+
The Traini 7C
Swiss Mini 7C
The Corrid 7C

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Moravský pohár v lezení na obtížnost

IV. kolo-Ostrava

V sobotu 7. 9. proběhlo v Ostravě na lezecké venkovní věži Tendonblok další kolo Moravského poháru v lezení na obtížnost. Po pátečním zvažování - ovlivněném předpovědí počasí, jestli závod nepřesunout na neděli, jsme nakonec asi udělali dobře, že jsme zariskovali.

Počasí nám přálo a závod se za účasti 81 dětí z celé Moravy mohl uskutečnit.

Nejvíce dětí přijelo z Brna – z oddílu Rocky Monkeys, Sokol Brno I - a taky se jim podařilo posbírat ta nejlepší umístění. Jejich zástupci vyhráli v kategoriích chlapci D, C  - Václav Jaroš, Timotej Čermák a v kategorii dívky D  zvítězila Lenka Hamplová.  Úspěšné byly také děti z lezeckého oddílu Tendon Blok, kde první místa posbírali Eva Řepková kat. E, Matěj Maršálek kat. B a Anna Mihalčíková kat. B. Výborně si vedli také zástupci lezeckého klubu Vertikon Zlín – kde 1. místo obsadila  Nicole Capandová– kategorie C. Jedno první místo pak také vybojovaly děti z oddílu Lezčata Kuřim Pavel Procházka - kategorie E, z oddílu HO Adrenalin Prostějov – Jochebed Králová -kategorie A a z oddílu HO Příbor -Čeněk Babača – kategorie A.

Děti lezly celkem jen 3 cesty v každé kategorii, počasí vypadalo neúprosně a měli jsme obavu, aby se závod stihnul před ohlášeným deštěm. Naštěstí se ani moc dětí nemuselo rozřazovat na dalších cestách, a tak se závod podařilo ukončit, vyhlásit vítěze a předat ceny těsně před prvními kapkami.

Za možnost uspořádat závod moc děkujeme rodičům a trenérům, za to, že děti přivezli a  pomohli při organizaci celého dne! A samozřejmě také už tradičním partnerům akce: CT climbing technology, časopisu Montana, firmám Metolius, Rock-Point, Lanex  a městu Ostrava.

Za pěkné a s citem postavené cesty děkujeme Petru Piechowiczovi a za fotografie Petře Adamovské…

 MPM Ostrava - výsledky v pdf ke stažení


























Saša Gendová   [úpravy] 12:43 21.09.2019Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Díky19:48:30 21.09.2019
Zase super závody a organizace. Díky!
Jirkaodpovědět 
 Re: Díky08:53:19 22.09.2019
To samozřejmě potěší, za všechny členy realizačního týmu také děkuji! Jiný Jirka.
Jiří Babačaodpovědět 

 Milan zdravim!!! 08:56:54 22.09.2019
Jsem rád, že na jedny fotce jde vidět i organizátor akce.. Milan zdravim bejku!!! Pha Filip :)
Filip odpovědět 
 Re: Milan zdravim!!! 16:12:19 22.09.2019
Ano, hezká fotka, však je taky Petra zkušená fotografka.
A co závody, jak se ti Filipe líbily? Škoda, že jsi svoje děti na závod nepřihlásil. Teda alespoň podle startovní listiny žádné dítě se jménem Rulíšek ani Rulisek nestartovalo.
JiBodpovědět 
 Organizátor akce06:42:50 24.09.2019
Ještě jedna podstatná věc. Přestože si vážím práce, kterou na přípravě tohoto konkrétního závodu Milan odpracoval a místo na fotce v článku z této akce si za to bezesporu zaslouží, tak označovat jej za „organizátora akce“ je diplomaticky řečeno poněkud zavádějící.

Těm, kteří se akce zúčastnili, to samozřejmě vysvětlovat nemusím, ale pro tebe, Filipe, a různé další mudrlanty, organizátorem této akce, jakož i celého seriálu závodů MPM, je při vší skromnosti moje maličkost.

To, že se necpu před kamery fotoaparátů, že o sobě nenechávám psát v článcích ze závodů pochvalné litanie, jako třebas někteří současní a bývalí funkcionáři svazu, ještě neznamená, že akci organizuje někdo jiný.

Proto Tvůj přípisek, Filipe Rulíšku, vnímám spíše jako zákeřnost vůči mě, nežli „pozdrav Milanovi“.
Jiří Babačaodpovědět 
  Re: Organizátor akce10:46:18 29.09.2019
Jirko, ne.... ti tak trochu?
P. odpovědět 
   Re: Organizátor akce11:57:12 29.09.2019
Toho sis všimnul až teď?
odpovědět 

 Foto dne:
Orange Wall, Sicílie
2, 7a+
 Databáze cest:
Všechny cesty (191583)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Karambol 9+ Josefovské Údolí
42 6c+ Leonidio
El Perro Lanetas 6c Leonidio
Belleza Tropical 6b Leonidio
Zenová Odpoledne 9- Rájov
Nově komentované:
Karambol 9+ Josefovské Údolí
Ojos De Perro Azul 7a+ Leonidio
Yorgos Bogos 7a Leonidio
Korala 7b Ulassai
Po Stropu 8 Pašinka

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: souhlas s rozsudkem | Re: souhlas s rozsudkem | Re: souhlas s rozsudkem | Cha | Re: souhlas s rozsudkem | Re: souhlas s rozsudkem | Re: souhlas s rozsudkem | Zjevně dostatečně dopravně dostupné je | Re: Ano, trvej si na svém | Re: Ano, trvej si na svém |

 Kde to vře:
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (14)
Skialpinistka Eva Matějovičová na zimní olympiádu nepostoupí (10)
Tragédie na Grossglockneru: obvinění z usmrcení z nedbalosti (9)
Beauty of Aurina (2)
Mezinárodní lezecká federace IFSC mění jméno na World Climbing (1)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Výbava do ledu | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 999 
 Někdy ano 
 1001 
 Ne nepoužívám 
 1062 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.