LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Uwaga lina!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
5.Štípek 11719
6. 11681
7.Mokroluský 11596
Bouldry:
5.Jungling 10628
6.Pochman 10625
7.Kopecký 10500
Hory:
12.Abt 5236
13. 5018
14.Louda 4820

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5736 lezců
1158138 cest
Nové přelezy:
Jazvec 10-
Nuda V Jab 9
Penblwydd 9
Ironman 9+
Massaker 9+
Náladová 9+/10-
Mata Hari 10-
Ohne Namen 10-
Doly Modří 7C
Rote Kante 10-

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
K2-Poprad - Poprad
BASE CAMP BAR - Přerov

Prodejny
Rock Point Olomouc - Olomouc
HUDYsport - Olomouc
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v lezení Bali, Idonésie

naši končí v semifinále

Všichni tři naši, kteří postoupili v pátek z kvalifikace druhého letošního závodu Světového poháru v lezení na obtížnost na indonéském Bali do semifinále, v něm dnes ráno skončili. Tereza Širůčková na 16. místě, Michaela Smetanová na 18. a Martin Stráník na 22.

Výsledky jsou zde:

ifsc.results.info

Finále, už bez české účasti, bude dnes večer.




Podle ČHS je účast našich závodníků je na závodech V Asii důležitá nejen pro ně samotné, aby získali cenné zkušenosti, ale také pro celý český tým.

"Účast na mezinárodních závodech je podmíněna vybojováním národních kvót.
Každá země má automaticky přidělenou kvótu dvou sportovců na pohlaví a disciplínu, další místa si však musí vybojovat na základě výkonnosti svých sportovců v předchozím roce. Počet dodatečných kvót závisí na počtu sportovců dané země, kteří se umístili v top 40 průběžného světového žebříčku. Za každého sportovce v top 40 získává země jednu dodatečnou kvótu. 👍
Už nyní mají závody vliv také na potenciální boj o olympijská místa – Aby měli naši závodnici možnost probojovat se do Olympijské kvalifikační série v roce 2027, musí dobře zabojovat na mezinárodních závodech v roce 2026. A aby mohli startovat na závodech v roce 2026, musí v letošním roce vybojovat dostatečný počet kvót,"
napsali k závodům na Facebooku ČHS.

Viz:




Standa Holec   [úpravy] 08:57 04.05.2025Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

SP Praha 2025 semifinále
 Databáze cest:
Všechny cesty (184082)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Tartaruga 6c Pietra Di Bismantova
Corona-party 6 Plauenscher Grund
Direkte Sudwand 6+ Plauenscher Grund
Klopapierhamster 6 Plauenscher Grund
Maskenpflicht 7- Plauenscher Grund
Nově komentované:
Diplomarbeit 6 Oberösterreichische Voralpen
Dvojčlenka VI Křížový Vrch
Sluneční Cesta V Hrubá Skála
Dvojčlenka VI Křížový Vrch
Sluneční Cesta V Hrubá Skála

 Nově v diskusi:
Re: nebyl by prvni | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: nebyl by prvni | Re: Marťan | Re: Marťan |

 Nové komentáře:
silný vítr | Re: zamknuti osmy | Re: Klofáč vychová nové krále | Re: Názory AO charakter soutěžního boulderingu neovlivní | To chce klid | Re: Názory AO charakter soutěžního boulderingu neovlivní | Re: Klofáč vychová nové krále | už to nehul | Re: Kde jsou naši? | Re: Kde jsou naši? |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (12)
Minisérie Správci skal (8)
SP v boulderingu Praha 2025 (5)
Metodické ústřižky VI. (1)
SP v boulderingu Praha 2025 (1)

 Nově v inzerci:
La Sportiva Miura vel. 36 | Český Kras | VW Transporter obytný | La Sportiva Solution comp vel 40. | Miury.. | Dolomity | cepíny , mačky - prodej | Tessin rock 2021 | Lezečky Gripit 30 | Tatry - extrémní výstupy |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 623 
 Ne 
 701 
 Nevím 
 210 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.