LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co můžeš vylézt dnes, neodkládej na zítra.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Žebříček
Cesty:
24.Jungling 10616
25.Melen 10601
26.Slezáková 10580
Bouldry:
24.Břicháček 9903
25.Šlapák 9900
26.Vaňous 9850
Hory:
5.Zaoral 6678
6.Černý 6626
7.Šuraba 6607

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5788 lezců
1179008 cest
Nové přelezy:
Rock For P IXb
Sunsetboul 9-
Egilolflin 9+
Plastik Fa 9
Egilolflin 9+
Alpecin Fo 9-/9
Rampensau 10-
Ira 7b+
Corsican S 8a
Scheng Cch 7C

Stěny
Lezecká stěna Polička - Polička
Sokolovna TJ Sokol - Ledeč nad Sázavou
Stěna Černožice - Černožice nad Labem

Prodejny
HUDYsport - Strakonice
HUDYsport - Liberec
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 Mrzi me ze Te uz nepotkam
Rad jsem se zacetl do jeho telegrafickeho vypravecskeho stylu a vzpomel si na to, jak mi Radan vynadal, ze jsem mu neopravil hacky a carky a mistama i hrubky, nebot gramatika je vec osemetna, zvlaste kdyz zijete vice nez pulku zivota v zahranici.
Posledni slib z posledni vety clanku uz Radan nebude moci dodrzet, tak se pokusim se do tehle oblasti nekdy podivat a za Radana to dopsat a urcite si budu pri tom vzpominat na nase bajecny podniky a spolecna setkani. A vy si na nej taky vzpomente.(Radan zritil se v sobotu 28. cervence 2001 pri sestupu z Matterhornu )
Zapsal: JirkaS, 14:09:32 17.10.2002
 jonte est absolute
Lezeni v Jonte je skutecne neskutecne neskutecne. pristup je dlouhy, do kopce, ale stoji to zato. Cim lehci cesta, tim sporejsi jisteni. V hlavnim sektoru, Cirque des Vases, je zhruba 50 cest, doporucujiPutain, ma carde 6b+, 90 m perfektni lezby po dirach, dirkach a listach, no a asi nejvzdusnejsi a nami lezene nejhezci jsou cesty Un bonheur qui derape 6b, 110m a L´arete ouest, 6a, 110 m, obě na onu zmiňovanou skříňovitou věž. pozdravujte supy a až vás omrzí několidélkové pohodové lezení, zajeďte se vyřídit na nějaké ty FR sedmy a osmy do blízkých Gorges du Tarn, tam ovšem je lidí mnohem více, ale expresky se například v sektoru Parking dají opravdu cvakat z auta:-)
Zapsal: honza, 19:09:22 17.10.2002
 Zeměpis
Už jsem tu jednou fňukal.
Řekněte, jsem takový zeměpisný ignorant, nebo si také bez atlasu z popisu neuděláte představu o tom, kde to v té veliké Francii leží?
Toto jsem se dočetl na doporučovaném "CLIMBERovi":

"Jižní Francie asi 150 km severozápadně od Montpellier, 30 km východně od Millau. Příjezd:
Z ČR přez Rozvadov dále po A6 a A5 na Karlsruhe, dále Mulhouse, Besancon, Lyon a St. Etienne, po státovkách na Le Puy, Mende, Le Rozier, Gorges de la Jonte. Z Plzně cca 1500 km."

To je už jiné kafe, to už představu mám.
Prosím, prosím. Myslete na to a pište obecnou zeměpisnou informaci, aby bylo možno zařadit i bez atlasu.

Martin Mellan
Zapsal: melloun, 16:16:33 18.10.2002
 Topo fakta
Melloune, to je z archivu a navic trochu pietni zalezitost. Ale tvoji informaci jsme tam dodal. Dik za ni.
Zapsal: JirkaS, 16:58:30 18.10.2002
 Pro ineteligentní lezce
Pro jedince, co nejsou slepí, blbí a mají základní zeměpisné znalosti, je La Jointe nalezitelné velmi snadno. Je značeno jako přírodní zajímavost ve většině autoatlasů.
Zapsal: T. Buchar, 09:14:27 21.10.2002
 Neinteligent
V atlase najdu cokoliv. Ale jestliže pročítám článek, který mně má zaujmout, tak jedna z podstatných věcí je, kde to tak asi je. Jestli mám balit bágl už na tento víkend, nebo jestli to mám zařadit do dlouhodobějších plánů, protože to je daleko.

Konečně tuto oblast a vše o ní si také mohu
vyhledat v průvodci. Takže do důsledků vzato je celý článek zbytečný, že? ;-)

Ale co si myslím, že je cenné na takovém článku, je pravě ten výtah, ta stručná informace a k ní myslím zeměpisné určení patří.

Martin Mellan

P.S.: Nastala nějaká porucha, že tento článek nyní zmizel?
Zapsal: melloun, 10:30:44 21.10.2002
 neintelignt
Co zkusit www.googleforidiots.com ;) tam to zjistis...
Zapsal: Mischa, 15:39:50 06.06.2009
 
KIRKCALDY
Zapsal: c a r r i e c q p @ o u t l o o k . c o m, 23:44:26 08.01.2014
 tFTYnKMe9h
Thanks for initrducong a little rationality into this debate.
<!-- 46.161.14.99/ -->
Zapsal: tlbbsXaqMQ, 00:26:04 24.11.2018


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Žárlivá, 8+
 Databáze cest:
Všechny cesty (186561)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Okham VIIIa Toczek
Bosh-Drama 7 Müglitztal
Gregušova Sklenka VIIIc Tisá - Velké Stěny
Rubble 5 Králiky
Żylak 9- Rzedkowice
Nově komentované:
Flower Power 7 Berchtesgadenské Alpy
Bezinková VI Suché Skály
Diretka Direttissima 8- Kozel
Krtkova Erekce 5+ Jickovice
Plížením Plazením 7A Děčínský Sněžník

 Nově v diskusi:
Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Metodika? | Metodika? | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Dostal do drzky! | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost |

 Nové komentáře:
Re: Snad to zvladne | Re: Snad to zvladne | Re: Snad to zvladne | Re: Snad to zvladne | Re: Palec | Re: Palec | Palec | Re: Snad to zvladne | Re: Snad to zvladne | Re: Boj o život |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (58)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (17)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (9)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)

 Nově v inzerci:
spolulezec na písek či okolí Prahy | Ztráta průvodce | Nákoleník | Nabízím odkoupení noclehu v tatrách | Hledám lezkyni | Hledá se parťák na lezení z okolí Hořovic/ Berouna | Dodávka na cestování | Grivel MB AlpinePro 40+10 | Nalezeny lezecky | krk |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 137 
 50 dní v divočině 
 83 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 102 
 Andrea 
 90 
 Ashima 
 74 
 Barkley Marathon 
 116 
 B.I.G. - světové prvenství 
 96 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 97 
 Gálfy - Horský život 
 81 
 Jak se staví ledovec 
 74 
 JAMES - Století nad oblaky 
 109 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 98 
 Lezci z Manína 
 103 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 95 
 Operace Nos 
 90 
 Plamen nikdy nezhasne 
 80 
 Pohlednice z konce světa 
 89 
 Pomíjivost ledu 
 89 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 103 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 98 
 Rhapsodia Corcontica 
 89 
 Sama 
 96 
 Šampioni zlatého údolí 
 89 
 S lyžemi v oblacích 
 97 
 Tenaya Traverse Challange 
 93 
 Tenkrát na východě 
 86 
 Velká alpská silnice - 73 
 95 
 Za oponou velehor 
 131 
 Zápasník Dee Dee 
 98 
 Životní výprava 
 86 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.