LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12706
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5736 lezců
1158316 cest
Nové přelezy:
La Torment 7c
Cesta Živo 7C/7C+
Zase Cítím 9+
Beavis & B 9-/9
Mephisto 9-/9
Paracetamo 9+/10-
Jazvec 10-
Nuda V Jab 9
Penblwydd 9
Ironman 9+

Stěny
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Magnus Midtbø a Adam Ondra bouldrují v Kotelně

Další video z návštěvy u Adama Ondry v Brně, které zveřejnil norský top lezec Magnus Midtbø, bylo ze společného tréninku na tamní bouldrovce Kotelna.

"S velkým potěšením jsem Magnus Midtbø 💪 ukázal mou vele oblíbenou Kotelnu v Brně. Jak uvidíte, není to zrovna moderní boulderingový areál, ale zato tam můžete zamakat doslova na čemkoliv potřebujete. Kotelna je základna, kde jsem vyrostl (bez pochyby), a kde jsem možná strávil nejvíc času v životě, dokonce možná víc než doma 😅..." napsal Adam k upoutávce na toto video. Má cca 33 minut. Podívejte se zde:



O návštěvě Magnuse u Adama v Brně jsme psali zde:

Video: Magnus Midtbø na bouldrovce u Adama Ondry v Brně

a před tím tady:

Adama Ondru navštívil norský top lezec Magnus Midtbø

Standa Holec   [úpravy] 07:44 11.11.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pořád čekám17:27:58 16.11.2021
Hej děcka, co je to s váma?!!! Kde se flákáte? Pořád čekám, kdy se ze stále rostoucí komunity lezců vyloupne první český na lezení zaměřený youtuber a nic. A tady Magnus to zatím dotáhl na milion odběratelů. Bez legrace, velký respekt.
Pokud někdo takový existuje, tak se předem omlouvám, ale já si nevšiml. Adama nepočítám, jeho aktivity na Youtubu beru jako vzhledem k době nutnou sebeprezentaci, na kterou má ale tým lidí a navíc většina jeho videí nemá formát klasického vlogu. Pak je tady ten Kuba Lacina a jeho kanál KubaClimbRocks, ten je tomu asi nejblíž. Ale pořád podle mě není klasický youtuber. Nenajdeme u něj videa jak si dává do těla na stěně a dává si u toho kafíčko, nebo videa stylu "všechny moje boty na lezení" a "jak zlepšit svoji techniku v převisech". Člověk pořád poslouchá, jak jde všechno do háje a mladá generace vysedává jen u kompu, ale asi největší počet českých videí na Youtubu o lezení je od klasiků, jak se někde v Jizerkách škrábou po zamešenejch kamenech. Nic proti takovému obsahu :-) Vlastně ani nevím, jestli bych na toho českého lezeckého youtubera koukal. Ale tak nějak jsem myslel, že se mezi těma mladejma děckama na bouldrovce jednou objeví. No pořád čekám..
Překližkář s multisportkouodpovědět 
 Re: Pořád čekám19:21:01 16.11.2021
Listy, ale ten už to myslím zabalil. Škoda
odpovědět 

 Foto dne:
kvalifikace
SP Praha 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (184113)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Innerer Mutz 7- Arnstein
Santa Klaus 3+ Arnstein
Ein & Ausstiegs Variante 6+ Flatzer Wand
Stefani-bock 6+ Flatzer Wand
Normální Cesta 1 Kozinec
Nově komentované:
Bačkorkaz VI Adršpach
Bačkorkaz VI Adršpach
Ovsené Vločky 8 Belušské Slatiny - Prvé Vráta
Hraniční Syndrom VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
KitKatClub Xa Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: nebyl by prvni | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: nebyl by prvni | Re: nebyl by prvni | Re: Marťan |

 Nové komentáře:
Re: Ostuda | Re: bouldering | Re: bouldering | svoboda projevu | Re: Ostuda | Re: Ostuda | Trenýrky pana majora | Re: Ostuda | Re: Poručíme větru dešti | Re: Ostuda |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (43)
SP v boulderingu Praha 2025 (21)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (10)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (8)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (2)
Metodické ústřižky VI. (1)

 Nově v inzerci:
Walter Bonatti- HORY MEHO ŽIVOTA | Koupím SWISS DZ 2025 | Statická a dynamická lana | Zánovní Triop Tiger (Eur 45) | garantovaná rychlá online půjčka zdarma | Nové lezečky Scarpa Mago a Scarpa Instinct VSR | Nemá někdo náhodou | La Sportiva Miura vel. 36 | Český Kras | VW Transporter obytný |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 830 
 Ne 
 934 
 Nevím 
 386 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.