LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12706
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5738 lezců
1158884 cest
Nové přelezy:
Trativod 9
Nuda V Jab 9+/10-
Arachnofob Xb
Magor 80 Xc
Družba 9+/10-
Extáze 9
Raiden 8A
Push The T XIa
Němá Barik 9+/10-
El Baile D 9

Stěny
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou
Prostor Letňany - Praha 9
BoulderClub Brno - Brno

Prodejny
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň
HUDYsport - Strakonice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Soutěž s ČHS a Rock Pointem o nejlepší fotku na PF ČHS

ČHS a Rock Point vyhlašují soutěž o nejlepší fotografii na PF ČHS 2015.

Autor vítězné fotografie dostane průkaz ČHS na rok 2015 a poukázku na nákup v prodejnách Rock Point, Hannah a Keen.

Z došlých fotografií budeme vybírat nejen pro PF, ale také pro Ročenku ČHS za letošní rok, kterou pro vás připravujeme. Také autoři těchto fotografií budou odměněni.

Do soutěže můžete zasílat fotografie, které svým námětem odpovídají zaměření a činnosti ČHS, a jsou podle vašeho názoru vhodné pro vytvoření PF; zimní téma není podmínkou.
Do soutěže můžete poslat nejvýše tři fotografie (výběr toho nejlepšího, co máte ve svém archivu, je na vás).
Očekáváme fotografie ve formátu JPEG, rozlišení minimálně 1700 pixelů (šířka), abychom s fotografií mohli dále pracovat a využít ji v elektronické i tiskové podobě.
Vítězná fotografie bude dále graficky upravena (doplnění textu, výřez, bude-li třeba apod.) a v podobě oficiálního PF Českého horolezeckého svazu zveřejněna na našem webu (s uvedením autora) a rozeslána našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům.

Fotografie zasílejte v elektronické podobě na adresu info@horosvaz.cz a do předmětu zprávy uveďte "Soutěž s ČHS a Rock Pointem". Uzávěrka soutěže je v pátek 5.12.2014.

Předem díky všem, kdo se do soutěže zapojí. Těšíme se, že bude, stejně jako v loňském roce, z čeho vybírat.

Více o soutěži zde: www.horosvaz.cz

B. Valentová, ČHS   [úpravy] 17:04 27.11.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Odměna17:28:25 27.11.2014
Bylo by celkem korektní kdyby bylo uvedeno "jak budou autoři použitých fotek odměněni". V normálnách fotosoutěžích je to běžné.
Michael Beranekodpovědět 
 Re: Odměna18:53:19 27.11.2014
No přeci tím, že jejich fotka bude použita.
odpovědět 
  Re: Odměna20:04:24 27.11.2014
:D :D
Hurvajzodpovědět 
 Re: Odměna10:23:30 28.11.2014
Z tý fotky moc nezbude dle :"Vítězná fotografie bude dále graficky upravena (doplnění textu, výřez, bude-li třeba apod.)"
A odměna: ".. a v podobě oficiálního PF Českého horolezeckého svazu zveřejněna na našem webu (s uvedením autora) a rozeslána našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům."

:)
Kamilodpovědět 
 Re: Odměna16:25:41 28.11.2014
Autor vítězné fotografie dostane průkaz ČHS na rok 2015 a poukázku do prodejen Rock Point, Hannah a Keen. Odměny dostanou i další autoři oceněných fotografií. Informace o odměnách byla a je na webu ČHS, k jejímu neuvedení na Lezci došlo omylem, omlouvám se.
B. Valentováodpovědět 

 Nehlaste se všichni...02:33:43 28.11.2014
No já bych sice mohl dodat perfektní fotku, dokonale vystihující duch ČHS. Ovšem nemělo by to moc společného s lezením... ;-)
Fotograf - šikulaodpovědět 

 Foto dne:
kvalifikace ženy
SP Praha 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (184178)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Brytanowe Berety 6+ Sokoliki
Moherowe Berety 7- Sokoliki
Zajecze Serce 5+ Sokoliki
Waleczne Serce 7+ Sokoliki
Ach Tak Przyjemnie 5 Sokoliki
Nově komentované:
Družba 9+/10- Manínska Úžina
Pod Slaněním VI Ostaš
Stará Cesta III Ostaš
Georezonance 7+/8- Srbsko
Georezonance 7+/8- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Lezecky Korno | Re: Lezecky Korno | Re: Lezecky Korno | Nová jistítka | Kavčí lom | Re: Lezecky Korno | Lezecky Korno | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: nebyl by prvni |

 Nové komentáře:
Bída | Re: Trenýrky pana majora | Re: Trenky zmizely, guma zůstala | Re: D | hezky | Inu | Trenky zmizely, guma zůstala | Re: Trenýrky pana majora | Re: D | Re: Ostuda |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (64)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (9)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (9)
Metodické ústřižky VI. (1)
SP v boulderingu Bern, Švýcarsko (1)
Film: Will Bosi a cesta Excalibur 9b+ v Arcu (1)

 Nově v inzerci:
Sandály Teva Forebay | pracovníka | Dachstein | Tenaya Oasi UK 8 (42) | pánské Kraťasy DIRECT ALPINE CRUISE M | Nové lezečky Scarpa Mago a Instinct VSR | preska+smyce Drátník | Hledá se spolulezec do Finale ligure | Nabízím odvoz do SWISS či ITÁLIE okolo 23.6. | Walter Bonatti- HORY MEHO ŽIVOTA |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1097 
 Ne 
 1212 
 Nevím 
 629 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.