LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Brr to je zima. Tak na tohle, na tohle jsme se těšili, kvůli tomu jsme trénovali, strádali a šetřili, kvůli týhle cestě jsme tady!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5765 lezců
1171373 cest
Nové přelezy:
Ortofrutta 7c
Closin’Tim Xa
Schnakenpe 9+/10-
Ortofrutta 7c
Empi Uchi 8+/9-
Roľník 9+
Ortofrutta 7c
Lila Pause 9-
Maratona 8b
Nouvelle D 7c

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Mistrovství ČR v lezení na obtížnost 2015

smallAhoj všem lezcům. Ve dnech 3. – 4. 10. 2015 se uskuteční v lezeckém centru v Písku MISTROVSTVÍ ČR V LEZENÍ NA OBTÍŽNOST 2015 (dospělých).

Poster




Všechny diváky a hlavně závodníky rádi během těchto dnů uvidíme. Snažíme se vše připravit tak, aby se Vám u nás líbilo a kvalitně jste si zalezli. Máme zkušenosti jak s Českým pohárem dospělých tak i dětí, vše pro Vás připravuje tým zkušených lidí a o to hlavní, KVALITNÍ LEZECKÉ CESTY, se postará asi pro všechny známý a kvalitní stavěč Honza Zbranek. Nové struktury, chyty a 15m vysoká stěna to vše už jen podtrhnou. Doprovodný program, prodejní stánky s lezeckými věcmi a večerní zábava bude zajištěna.









Tímto Vás zveme na podívanou nebo v lepším případě se i zúčastnit kvalitních závodů a zalézt si na 15m vysoké stěně uprostřed jižních Čech, na které jste možná ještě nikdy nelezli. Věříme, že Vás kvalitou naší stěny a závodů mile překvapíme.



Download:
 MČR Písek - Poster download

Zdroj:
Zde najdete informace o ….. Stěna Písek

Za LezeTop

Petr   [úpravy] 22:44 17.09.2015Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 spaní10:44:49 01.10.2015
Je moznost prespani uz z patku na sobotu?
kodpovědět 

 Foto dne:
Purgatorio
Il Paradiso Non Puo Attendere, 7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (185651)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Gela Kombination 6b Grimsel
Dogma 7A Bohuslän
Första Arêten 6C Bohuslän
Andra Arêten 6A+ Bohuslän
Kapten Krok 7A Bohuslän
Nově komentované:
A Cukříček Navíc VI Prachov
Rosaly Va A Far La Spesa 7a+ Falesia Dimenticata
Mastná Huba 6 Zábrdský Mlýn
Tiramisú 7c+ Falesia Dimenticata
Tiramisú 7c+ Falesia Dimenticata

 Nově v diskusi:
Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom |

 Nové komentáře:
Re: BoSý | D | Re: Krása | Jo, jo | Re: BoSý | Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: zbabělec | zbabělec |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Edelrid Loopo air M | Testarossa starý model | Climb Norway, lezecký průvodce Norsko | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky | Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 | Horský vůdce | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1971 
 Ne 
 2260 
 Nevím 
 1473 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.