LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pískař dá 10 m do kolen.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5765 lezců
1171363 cest
Nové přelezy:
Closin’Tim Xa
Schnakenpe 9+/10-
Ortofrutta 7c
Empi Uchi 8+/9-
Roľník 9+
Ortofrutta 7c
Lila Pause 9-
Maratona 8b
Nouvelle D 7c
Jaxitax 8B

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Junioři v roce 2002

Věci okolo juniorských závodů a reprezentace obzvláště jsou vzůru nohama již delší dobu. Liborův článek jen tento problém dostal mezi lidi, kteří s tímto problémem nemají relativně nic společného.


Na posledním pohárovém závodě Petr Solanský odstoupil ze své funkce předsedy komise mládeže. Na jeho místo jsem byl zvolen já. Podotýkám, že né jednohlasně, ale většinou ano. Nejpodstatnější však je, že mě musí schválit ještě Výkonný výbor ČHS.

Otázka je, jestli se něco změní? Moje preference jsou takové:
-Nemám vlastní děti, které bych upřednostňoval před jinými
-Jako junior jsem závodil snad na všech českých juniorských pohárových závodech; dovolím si tvrdit, že jsem jeden z mála, který má nejdéle něco společného s těmito závody   
-Dále jako junior jsem s reprezentací jezdil po EP, ME, MS, kde jsem měl, alespoň pro mě, nezanedbatelné výsledky
-Díky tomu, je moje jméno v zahraničí docela známé
-Většina rodičů a trenérů moje názory a vávrhy respektuje
-Podobně je to i mezi dětma(juniorama) 
-Stavěl jsem podstatnou většinu juniorských pohárových závodů a vím co tito junioři dokážou vylézt a tuto obtížnost jsem schopen vylézt
-Pomáhal jsem vytvářet juniorská závodní pravidla
-Mám zájem tuto nevděčnou a snadno napadnutelnou funkci vykonávat

Největší problém samozřejmě tvoří dělení peněz. V prvé řadě musíme nějaké peníze od ČHS  dostat, což není nic jednoduchého. Poté můžem přmýšlet o jejich rozdělení, předem se však zavazuji, že udělám vše pro maximální zprůhlednění toku těchto peněz. Od toho se pak budou odvýjet dotace na závody a reprezentaci. V případě, že budou dostatečně oceněny letošní výsledky, chceme záčít podporovat i regionální závody. 

Někdo mi řekl:"Máš perfektní začátek, proto tu něco udělat, výborné výsledky závodníků a velkou podporu rodičů a trenérů. A ted máš dvě možnosti. Udělat něco co tu ještě nebylo a všichni tě budou opěvovat nebo všechno zničit a už se raději více neukazovat."
Doufám, že to bude ta první varianta.

Dan Kadlec

Dan Kadlec   [úpravy] 14:41 10.11.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Drzim ti palce
Dane, taky nemam deti (aspom myslim...) a s mladezi jsem delal hodne, ale ne na zavodni urovni a pod svazem. Drzim ti palce a preju ti aby te to nesemlelo.
Verim ze mas spoustu zkusenosti se zavodama, takze prijed na BOULDER KOLOTOC 2002, budem nove delat i juniory...

P.S. Hope, kdy uz se vytasis s pozvankou co jsem ti poslal, aby lidi vedeli?
Zapsal: koura, 11:09:56 12.11.2001
 Lezec.cz drzi palce tez
Za Lezce.cz ti Dane take preju, aby te to bavilo a to ostatni prijde samo.
Doufam, ze prohloubime take informacni kanal mezi Lezcem a tebou a mladi zavodnici si budou moci precist aktualni informace o deni v jejich soutezich. Vazim si, ze jsi techto nekolik odstavcu poslal vsem lezcum prave pres lezce.cz.
Zdar a silu
Zapsal: JirkaS, 17:10:33 12.11.2001
 drPgYsHb
bHt8Px I really liked your article post.Really thank you! Fantastic.
Zapsal: IuIlgIWmZSgpEJlmOC, 06:44:50 20.12.2013
 IaSaVRBYaFbr
iT2kre Thanks for sharing, this is a fantastic article post.Much thanks again. Cool.
Zapsal: PGwMqcZmYobWxncoq, 06:58:37 20.12.2013
 XvEBF4Cj
voi geil amoi echt.. wenn zeit we4re, bzw ich noch mehr wie 8! tage urlaub he4tte (von 10) als zedilviiner hat man(n)s nicht leicht we4r ich voi noch ffcr so a fette Tour! aber ja, mit der neuen Maschine ne4chstes Jahr dann vl e Sardinien, bin schon motiffcnft!
Zapsal: 3zIPBX7UBz, 15:36:51 01.02.2014


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Purgatorio
Il Paradiso Non Puo Attendere, 7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (185651)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Gela Kombination 6b Grimsel
Dogma 7A Bohuslän
Första Arêten 6C Bohuslän
Andra Arêten 6A+ Bohuslän
Kapten Krok 7A Bohuslän
Nově komentované:
A Cukříček Navíc VI Prachov
Rosaly Va A Far La Spesa 7a+ Falesia Dimenticata
Mastná Huba 6 Zábrdský Mlýn
Tiramisú 7c+ Falesia Dimenticata
Tiramisú 7c+ Falesia Dimenticata

 Nově v diskusi:
Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom |

 Nové komentáře:
Re: BoSý | D | Re: Krása | Jo, jo | Re: BoSý | Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: zbabělec | zbabělec |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Edelrid Loopo air M | Testarossa starý model | Climb Norway, lezecký průvodce Norsko | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky | Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 | Horský vůdce | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1969 
 Ne 
 2258 
 Nevím 
 1471 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.