LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12706
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5739 lezců
1159130 cest
Nové přelezy:
Dokončená 9+/10-
Velká Hydr 8A/8A+
Pudzian 7C+
Hydra 7C+
Kombi Lajn 8A
Okupace 8A/8A+
Harmónia 9+/10-
Lion King 10-
Zpěv Vánic 8A/8A+
Magor 80 Xc

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vsetínský pohár 2013

smallV sobotu 9. března 2013 proběhl IX. ročník lezeckých závodů na obtížnost do 18 let, Vsetínský pohár 2013.

Sobotního IX. ročníku lezeckých závodů se zúčastnilo rekordních 55 závodníků ve věku od 5 do 18 let ze Vsetína, Valašského Meziříčí, Rožnova pod Radhoštěm, Lipníku n. Bečvou, Příboru, Zubří a Orlové.

poster


Pro lezce bylo připraveno šest kvalifikačních cest v různých obtížnostech, tak aby prověřily techniku, sílu i vytrvalost.
Ve finále po shodě dvou lezců jsme zařadili netradiční bouldrový traverz v celé šíři stěny na čas. Vítězný Volf porazil Kučeru o dvě sekundy v čase 1 minuta a 15 sekund a stal se celkovým vítězem.

Za pozornost stála i účast osmileté Markéty Janošové z Orlové, Lenky Slezákové a Ondřeje Slezáka z Rožnova, kteří průběžně vedou své kategorie v republikové soutěži Tendon Cupu.












Děkujeme za ceny a podporu: Městu Vsetín, Warmpeace, Montaně za předplatné, Petru Brinčekovi - Quill.cz, Pepovi Janků - LPT Vsetín, Romanu Plškovi - Michalík stavební systémy, Járovi Bobálovi - Hudy Zlín a Indet safety systems Vsetín.

Velké díky Houbovi a Hance za cesty, rozhodčím Romanovi, Katce, Pepovi, Lence, Tomášovi, Pazůrovi a bráchovi Ondrovi za technickou pomoc, foto a video.

Luh.blog.cz

Igor Haša   [úpravy] 08:53 20.03.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Málo12:10:25 20.03.2013
To je neštěstí tyhle stěny. Jak je to vysoké? Chápu, že asi nic lepšího nešlo, ale když má cesta v závodech na obtížnost cca 8 - 10 kroků, je to dost úpadek. Nemyslím tím stěnu ve Vsetíně, ale české sportovní lezení. Na bouldering v pohodě, ale na závody v obtížnosti do osmnácti let je to dost málo.
odpovědět 
 Re: Málo16:57:35 20.03.2013
Neštěstí závodů na obtížnost je super-finále na rychlost.
hulakodpovědět 
  Re: Málo17:19:19 20.03.2013
Pokud myslíš to, že se zrušilo superfinále a při stejném dosaženém místě ve finále rozhoduje čas, tak souhlasím.
odpovědět 
   Re: Málo21:29:27 20.03.2013
Hoši hoši, vy byste měli jít do politiky, chytří jste na to evidentně dost.
odpovědět 
    Re: Málo23:16:25 20.03.2013
Nechtěl bys to rozepsat? Jak to souvisí s chytrostí? Možná by to opravdu pomohlo. Otázka první - co má kvalifikační a následně finálová cesta v lezení na obtížnost za cíl, co má o závodnících ukázat? A otázka druhá - je toho možné docílit na pár metrech/krocích?
odpovědět 
    Re: Málo18:56:03 22.03.2013
Člověk ani nemusí být nějak výjimečně chytrej, aby přišel na to, že v závodech na obtížnost se nemá dělat cesta, echt superfinále, čistě na rychlost.
hulakodpovědět 
     Re: Málo13:17:07 23.03.2013
V rychlosti psani komentaru jsi explicitne nejrychlejsi :o)... evidentne to byla soutěž pro děti, které kromě kytary, gymnastiky a hasicskeho sboru chodi taky do lezeni a chtej si zasoutezit. Tak jim to neber. Jinak neni nic obtiznejsiho, nez dobehnout na wc co nejrychleji a nepodelat se pritom.
AOodpovědět 

 Pěkné závody15:27:02 21.03.2013
Já si myslím, že závody byly velmi povedené a stěna i když menší výškově je zajímavě postavená a nabízí spoustu lezeckých problémů. Uvědomte si, že jsou to závody lokální bez aspirací na nějaké Tendon cupy apod. Cílem těchto závodů je spíš, aby se děti zabavily a pěkně si zalezly a třeba je to více chytlo a začaly více trénovat. Myslím, že toto se povedlo a navíc ve velmi příjemné atmosféře. Za nás velké díky a přeji hodně entusiasmu do pořádání v dalších letech. Drobo, HK Rožnov
Droboodpovědět 

 Foto dne:
Povltaví
Lezecké zátiší s ještěrkou
 Databáze cest:
Všechny cesty (184213)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pomocná škola 4 Malý Rabštejn
Dětský Koutek 3 Malý Rabštejn
Ucieczka 7+ Szczytnik
Trommeldar VIIIa Čertův Roh
Obě K Sobě V Čertův Roh
Nově komentované:
With You In My Head 7A+ Bechyně
Magor 80 Xc Ostaš
Georezonance 7+/8- Srbsko
Družba 9+/10- Manínska Úžina
Pod Slaněním VI Ostaš

 Nově v diskusi:
Re: Lezecky Korno | Re: Lezecky Korno | Re: Lezecky Korno | Nová jistítka | Kavčí lom | Re: Lezecky Korno | Lezecky Korno | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: nebyl by prvni |

 Nové komentáře:
Vlajka | Bída | Re: Trenýrky pana majora | Re: Trenky zmizely, guma zůstala | Re: D | hezky | Inu | Trenky zmizely, guma zůstala | Re: Trenýrky pana majora | Re: D |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (64)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (10)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (9)
Metodické ústřižky VI. (1)
SP v boulderingu Bern, Švýcarsko (1)
Film: Will Bosi a cesta Excalibur 9b+ v Arcu (1)

 Nově v inzerci:
pracovníka | Dachstein | Tenaya Oasi UK 8 (42) | pánské Kraťasy DIRECT ALPINE CRUISE M | Nové lezečky Scarpa Mago a Instinct VSR | preska+smyce Drátník | Hledá se spolulezec do Finale ligure | Nabízím odvoz do SWISS či ITÁLIE okolo 23.6. | Walter Bonatti- HORY MEHO ŽIVOTA | Koupím SWISS DZ 2025 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1341 
 Ne 
 1477 
 Nevím 
 868 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.