LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Mladí horolezci - potrava hor.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
4.Stribrny 11725
5.Štípek 11719
6. 11681
Bouldry:
4.Stráník 10850
5.Jungling 10628
6.Pochman 10625
Hory:
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324
4.Sejbal 7301

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5736 lezců
1158401 cest
Nové přelezy:
Džonova 10-/10
Čekání Na Xc
Starostovi Xc
Wýplesk 7C+
Starostovi Xc
La Torment 7c
Cesta Živo 7C/7C+
Zase Cítím 9+
Beavis & B 9-/9
Mephisto 9-/9

Stěny
Venkovní stěna v areálu gymnázia Volgogradská, Ostrava Zábřeh - Ostrava
Stěny v Hejnici - Hejnice (okr. Liberec)
Lezecké centrum Jihlava - Jihlava

Prodejny
Ksport - Třinec
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha
HUDYsport - Jičín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

České akademické hry 2010

Pozvánka na České akademické hry ve sportovním lezení na obtížnost

Zdar lezkyně a lezci,
tradičně v letních měsících jsou pořádány České akademické hry. Jako jedna z disciplín je i sportovní lezení na obtížnost. Studující "naděje" národa tímto zvu přijít si zasoutěžit a vy ostatní se můžete alespoň přijít podívat.

Kdy: Závod se uskuteční v neděli 6.6.2010.
Kde: Ve sportovní hale na Julisce (velmi vysoká stěna).
Časový harmonogram: začátek kvalifikace v 9:OO hod.; začátek finále po 17:OO hod.
Soutěží se dle pravidel Českého poháru v lezení na obtížnost (dvě kvalifikační cesty flash, finále on-sight). Přihlásit se mohou pouze studenti univerzit, do konce května.

Jiné informace a kontakt na pořadatele lze najít na:
http://www.ceskeakademickehry.cz/sportovni-lezeni/propozice.html

Tato pozvánka je spíše pro diváky, tož tedy jestli bude pořád hnusné počasí přijďte podpořit závodníky alespoň na finále (lze zde pozorovat závodníky i z vrchu z horních pater).
Kvalifikaci začínají ženské, nechť jsou v 9 hodin připraveny k výkonům (k rozlezení je k dispozici velmi slušná boulderovka), vzápětí začnou popolézat chlapy, taky nedoporučuji se opozdit.
No pain no gain, train!

Sponzoři:
Česká asociace univerzitního sportu
High mountain shop  www.highmountainshop.com
HUDY sport  www.hudy.cz

džej   [úpravy] 23:50 13.05.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Info09:52:01 14.05.2010
České akademické hry se vrací po šesti letech do Prahy. Vrací se v roce, kdy společně oslavíme 100 let trvání vysokoškolského sportu v Čechách a stanou se tak významnou sportovní součástí těchto oslav.
Pořádáním her bylo pověřeno České vysoké učení technické v Praze (ČVUT) a Česká zemědělská univerzita v Praze (ČZU). Předpokládáme, že se her zúčastní téměř 2500 studentů z celé České republiky, kteří budou soutěžit ve 26 sportovních odvětvích. Naší snahou bylo soustředit celé dění do jedné části Prahy a to do Prahy 6. Účastníci budou ubytování na kolejích ČZU v Suchdole a většina soutěží bude probíhat v zařízeních pořádajících vysokých škol.
Od října 2009 pracuje organizační výbor, který připravuje nejen bohatý sportovní program, ale i celou řadu kulturních a společenských akcí, diskoték atd.
Na České akademické hry 2010 může sportovce přihlašovat pouze škola (tělovýchovné pracoviště). Každá škola obdrží přihlašovací údaje emailem. Pokud některé pracoviště neobdrží přihlašovací údaje, kontaktujte prosím webmastera.
odpovědět 

 Akáda10:58:39 14.05.2010
Kdyby se chtěl přihlásit někdo z MU Brno, tak se můžete obracet na mě. Mail dosla@fsps.muni.cz
Došlíkodpovědět 
 Re: Akáda20:07:59 15.05.2010
Slováci asi nemôžu, čo?
Matúšodpovědět 
  Re: Akáda11:42:33 16.05.2010
Nejsem kompetentní k tomu, abych ti odpověděl na 100% správně - ale na jedněch akademičkách slovák závodil. takže by to možná mohlo jít. Určitě by ti to měli říct na caus.cz.
džejodpovědět 
  Re: Akáda18:53:16 16.05.2010
Za nás mohl hrát Slovák kvalifikaci v házené, takže asi mohou :)
odpovědět 

 Foto dne:
kvalifikace
SP Praha 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (184114)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kupředu Levá IXc Teplické Skály
Innerer Mutz 7- Arnstein
Santa Klaus 3+ Arnstein
Ein & Ausstiegs Variante 6+ Flatzer Wand
Stefani-bock 6+ Flatzer Wand
Nově komentované:
Dobrošovo 7- Bechyně
No Name 1 5 Bechyně
No Name 2 5 Bechyně
No Name 4 5+ Bechyně
No Name 3 5+ Bechyně

 Nově v diskusi:
Re: nebyl by prvni | Re: nebyl by prvni | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: nebyl by prvni | Re: nebyl by prvni |

 Nové komentáře:
Re: bouldering | Na svůj dům si věšte co chcete.. | Re: Ostuda | Re: Trenýrky pana majora | Re: Ostuda | Re: bouldering | Re: bouldering | svoboda projevu | Re: Ostuda | Re: Ostuda |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (44)
SP v boulderingu Praha 2025 (22)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (10)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (8)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (4)
Metodické ústřižky VI. (1)

 Nově v inzerci:
Nabízím odvoz do SWISS či ITÁLIE okolo 23.6. | Walter Bonatti- HORY MEHO ŽIVOTA | Koupím SWISS DZ 2025 | Statická a dynamická lana | Zánovní Triop Tiger (Eur 45) | garantovaná rychlá online půjčka zdarma | Nové lezečky Scarpa Mago a Scarpa Instinct VSR | Nemá někdo náhodou | La Sportiva Miura vel. 36 | Český Kras |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 861 
 Ne 
 961 
 Nevím 
 417 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.