LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zaber! A trochu výraz při tom!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
26.Slezáková 10580
27.Pelíšek 10491
28.Duchoň 10461
Bouldry:
26.Urubčík 9725
27.Horáček 9675
28.Šťastný 9675
Hory:
6.Zaoral 6412
7.Švihálek 6070
8.Černý 6007

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5738 lezců
1158931 cest
Nové přelezy:
Čokiáda 8+/9-
Doping 9
Trativod 9
Nuda V Jab 9+/10-
Arachnofob Xb
Magor 80 Xc
Družba 9+/10-
Extáze 9
Raiden 8A
Push The T XIa

Stěny
Eliass - Ostrava
Stěny v Hejnici - Hejnice (okr. Liberec)
HOKOK Sport Kladno - Kladno

Prodejny
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
HUDYsport - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulder Contest 2002

závody

Nultý ročník série bouldrových závodů začíná...

Dne 30.11. v 9 hodin ráno začne na Brumlovce bouldrový závod, který by měl býti první vlaštovkou svého druhu v České republice.
Závod proběhne uprostřed haly na Brumlovce na spešl věži, která bude mít základnu 2x2 metry, výšku 4 metry a zajímavé profily.Závodu se může zúčastnit každý kdo si troufne na bouldry postavené Zlomocným Pokemonem Andrejem AIX a Přeukrutným Chorchelem Oliváčem :)

Poleze se stylem kvalifikace a finále, kde na Vás budou čekat čtyři bouldry a ve finále až pět kousků. Ceny pro finalisty jsou pouze věcné, zato však v hodnotě asi 80 tisíc kaček. Účast na závodech přislíbila téměř celá česká špička a měli by přijet i pašáci ze Slovenska, chybět by neměl ani Tom Mrázek.

Během závodů promítne Pepe svoji cestu do Peru (kvalitní ozvučení zajištěno :) ). Po závodech se rozpoutá zábava, kterou budou doprovázet během večera tři kapely.Jedna z nich jsou Easy Aidś (zpívá a o show se stará Ondra Korytenský) další kapely Vám upřesním během týdne,ale můžete se těšit na zupa zábavu.

Jinak bych ještě doplnil, že o celých závodech bude točit ČT dokument, který se odvysílá zatím v neznámý den a čas v televizi.Hlavní partnery akce jsou Ocún A Rockpillars, Volny@ a spousta dalších, které vyjmenuju později.

Takže koukejte v sobotu přijít, zazávodit a podpořit závody, které se uskuteční příští rok na náměstích...


Oliváč   [úpravy] 10:06 14.11.2002Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Pivo?
A bude tam snadno dostupný alkohol? Jestli ne, tak se budu muset přihlásit do závodu:)
Zapsal: Bída, 10:58:58 14.11.2002
 Občerstvení
Občerstvení bude v baru vedle stěny. Ten pak zavře v 18:00 hodin a občerstvení bude v hale Brumlovky.Takže na svý si přijdou jak alko tak nealko pitci.
Zapsal: Oliváč, 11:58:53 14.11.2002
 GENIáLNí
Myslim, že to je a bude superpodařená akce. Ten, koho napadl nápad udělat bouldrový závody v hale, kde je stěna s lanem, je fakt geniál.:-D Už se na to doooost těšim, protože to bude určitě supr podívaná. Takže ať kouká přijet co nejvíc borců a borkyň.
Zapsal: Miro, 17:08:27 14.11.2002
 
Zupááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Těšim se jak cip!!!!!!!!!!!
Doufám, že nám Bídák bude krejt záda!!!!!!!!
Zapsal: Luk, 21:51:42 14.11.2002
 Pro Luka
Budu maskován a Tebe sejmu jako prvního. Půjdeš do Gulagu do Šťávovo fabriky!
Zapsal: kpt. Bída, 08:54:21 15.11.2002
 
dá se tam někde chrápat?já jen když vytuhnu pod stěnou, esi to nebude někomu vadit
Zapsal: osman, 12:14:06 15.11.2002
 
....................vyrábět ten bílej sajrajt???
To si ty ruce rači vlastnoručně uhryžu!!!!!!!!!!!!
Zapsal: Luk, 22:52:37 15.11.2002
 Ale Luku?!
Koukej namágovat, nebo Ti to při závodě ustřelí a vyfoukneš mi poslední místo a o to bych přišel opravdu nerad. Je nějaká cena útěchy za "červenou lucernu"?
Zapsal: Bída, 09:24:54 26.11.2002
 BIAŁOŃ
CZEŚĆ CZY MOZECIE MI PODAĆ NUMER DO WASZEGO SKLEPU RED POINT W TEPLICACH BO MUSZE KUPIĆ BUTY ANASAZI VELCRO 39 CZESĆ PISZE Z GDYNI
Zapsal: MAREK, 23:24:52 07.01.2003
 KuyPufhVrTv
YznZ0L Hey, thanks for the blog post.Thanks Again. Cool.
Zapsal: CvYPhBHPtGEjkDn, 10:24:07 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
kvalifikace ženy
SP Praha 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (184178)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Brytanowe Berety 6+ Sokoliki
Moherowe Berety 7- Sokoliki
Zajecze Serce 5+ Sokoliki
Waleczne Serce 7+ Sokoliki
Ach Tak Przyjemnie 5 Sokoliki
Nově komentované:
Družba 9+/10- Manínska Úžina
Pod Slaněním VI Ostaš
Stará Cesta III Ostaš
Georezonance 7+/8- Srbsko
Georezonance 7+/8- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Lezecky Korno | Re: Lezecky Korno | Re: Lezecky Korno | Nová jistítka | Kavčí lom | Re: Lezecky Korno | Lezecky Korno | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: nebyl by prvni |

 Nové komentáře:
Bída | Re: Trenýrky pana majora | Re: Trenky zmizely, guma zůstala | Re: D | hezky | Inu | Trenky zmizely, guma zůstala | Re: Trenýrky pana majora | Re: D | Re: Ostuda |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (64)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (9)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (9)
Metodické ústřižky VI. (1)
SP v boulderingu Bern, Švýcarsko (1)
Film: Will Bosi a cesta Excalibur 9b+ v Arcu (1)

 Nově v inzerci:
Sandály Teva Forebay | pracovníka | Dachstein | Tenaya Oasi UK 8 (42) | pánské Kraťasy DIRECT ALPINE CRUISE M | Nové lezečky Scarpa Mago a Instinct VSR | preska+smyce Drátník | Hledá se spolulezec do Finale ligure | Nabízím odvoz do SWISS či ITÁLIE okolo 23.6. | Walter Bonatti- HORY MEHO ŽIVOTA |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1098 
 Ne 
 1217 
 Nevím 
 630 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.