LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS nebo smrt!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

San Vito Lo Capo

Všechny průvodce  
Databáze cest  
Tisk  
 Stát 
Itálie
 Kraj 
Sicílie
 Materiál 
vápenec
 Charakter 
sport, 3 - 8b+ (⌀ 8-)
 Jištění 
nt. bh.
 Klasifikace 
1200 cest
   
 Okolní oblasti
 Castelluzzo
 Custonaci
 Scopello

 Přístup 
Skály:
Nejlépe z malého letiště Trapani Birgi či většího Palerma. Pak buď vlastním autem či autobusem do turistického centra San Vito Lo Capo.
 Popis oblasti 
Kvalita oblasti


Krásná zimní jarní a podzimní sportovní oblast s několika sektory i s více-délkovým lezením. V oblasti San Vito Lo Capo se nachází téměř 1200 cest ve zhruba 30+ sektorech. Některé z těchto sektorů se ještě dělí na pod-sektory většinou pojmenované podle nejvýznamnější cesty. Ty však v tomto průvodci jsou zanedbány.

Styl lezení:
Charakter lezení je velmi rozmanitý, najdete zde téměř všechny typy lezení i když v centrální části San Vita převažují spíše kolmé až položené stěny a tudíž převaha spíše lehčích a technických cest.

Vybavení:

Cesty jsou moderně odjištěny nýty nebo bohrháky, s bezpečnými rozestupy. Výjimečně lze použít vklíněnce a smyčky, ale ty spíše jen na dojištění či na vícedélkách. Lano stačí 60 m mimo San Vito v Castelluzzu a Custonazi je lepší mít 70+. Na vícedélky je vhodné mít lana dvojitá.

Klima:

Hlavní stěna je orientována na jihozápad. (odpoledne na slunci). Je zde však i několik stěn, které nabídnou i nějaké to lezení ve stínu.
Například Rocca Firriato, Nuove Osessione, Catedrale Nell Deserto, Parco Cerriolo.

Potraviny a voda:

Nejlepší nákupní možnosti jsou v městečku San Vito Lo Capo, které se nachází nad skalami asi 2 km. Hned na hlavní příjezdové silnici na okraji San Vita se nachází nový supermarket Mio Mercato s ideální dostupností od skal. Dole v městečku jsou restaurace a malé obchody s potravinami. Voda se kupuje balená, voda v kempu je pitná, ale není příliš vhodná pro dlouhodobé pití.

Kemp bivak:

Spaní je nejlepší ve vyhlášeném lezeckém kempu hned pod skalami - El Bahira. Lezeckým kempem se ovšem stává až v mimo sezóním období. Jinak v okolí jsou asi ještě dva další kempy a mnoho apartmánů, které v období mimo hlavní turistickou sezónu nabízejí ubytování za rozumné ceny.
Spaní mimo kemp je trochu problematické, ale při zachování základů slušnosti jsou prý “carabinieri” jen v kontrolním módu a ne ve vyhazovacím či dokonce pokutovacím.

Ostatní:

San Vito Climbing Festival se každoročně koná v listopadu a již proběhl VII. ročník.
Zajímavým může být i tradiční Cous cous festival. Skály nejsou přímo součástí, ale místní pohoří je národním parkem.
Koupání v často rozbouřeném moři je asi nejlepší dole na pláži v San Vitu, nebo v malých zátokách na jinak nepřístupném pobřeží.

Varování:
Lidský odpad je jedním z hlavních problémů, které trápí území v okolí lezeckých oblastí. V případě potřeby neváhejte dojít si na záchod do kempu. Případně odpad zahrabejte a nepoužívejte vlhčené ubrousky.Skály:

Těchto 32 níže vypsaných sektorů obsahuje neustále inovovaný průvodce (6. vydání) na San Vito Lo Capo. Zahrnuje jednak lezení přímo u San Vita, ale i lezení u Castelluzza a Custonaci (Scurati). Castelluzzo i Custonaci mají na Lezci své vlastní průvodce.

San Vito Lo Capo

1. Rocca Firriato 25 cest
2. Nuova Ossessione 35 cest
3. Mt. Monaco Sperone
4. Cattedrale nel Deserto 54 cest
5. Mt. Monaco Parete Nord
6. Pizzo Monaco
7. Il grande Occhio 14 cest
8. Cala Mancina 76 cest
9. Grotta Cala Mancina
10. Fakirella Beach 39 cest
11. Parco Giochi 8 cest
12. Grotta del Cavallo 41 cest
13. Grotta dei Santi 11 cest
14. Grotta di Atze 4 cesty
15. Fakiros beach 16 cest
16. Bunker 64 cest
17. Grotta dela palma 5 cest
18. Two caves 14 cest
19. Terra media 24 cest
20. Portella delle vacche 15 cest
21. Il giardino dell’Eden
22. Nowhere 14 cest
23. Salinela Camping 61 cest
24. Sinistra pietraia 60 cest
25. Pineta 78 cest
26. Pineta Grota
27. Scomparto rifiuti 30 cest
28. Torre Isulidda 58 cest
29. Seagull cest
30. Far side 9 cest
31. Garden 10 cest
32. Valanga 22 cest

Zhruba 700 cest.

1. Rocca (Cala) Firriato

Dlouhý pás skal s několika podsektory a cestami v hodně převislém ostrém vápenci. Zatím je zde zatím 25 cest a stále se dělají nové, potenciál je nezměrný.

2. Nuova Ossessione

Vysoká stěna, která se nachází na druhé straně San vita a je ideálním terénem pro horké dny. Trochu rough lezení.

3. Mt. Monaco Sperone
Velká stěna s asi jen dvěma popsanými sportovně horskými průstupy.

4. Cattedrale nel Deserto

Stěna je součástí velké stěny s více délkami. Nabízí kvalitní lezení ve spíše vertikálních stěnách.

5. Mt. Monaco Parete Nord
Velká stěna lezení více-délkových cest v super vápenci.

6. Pizzo Monaco
Velká samostatná stěna s pěkným lezením. Najdete zde několik více-délkových cest v super vápenci.

7. Il Grande Occhio
Il Grande Occhio (což znamená "Velké oko"). je to nádherná stěna na západní straně Monte Monaka, která se tyčí přímo nad městečkem. Je těžké uvěřit, že tato stěna již nebyla odjištěna mnohem dřívěji. Tento sektor byl odjištěn díky spolupráci mezi lezci San Vito Horolezeckého festivalu, Horolezecké základny v San Vitu a Bobo's Extreme Teamu, úzké skupiny sicilských horolezců, kteří se dohodli, že budou pracovat na vybavení této stěny.
Cesty jsou velmi dlouhé, až 45 m a vedou v nádherné skále. To je oblast vysoce obtížného lezení; technicky dochází k neustálému střídání kolmých úseků s převislými, lezení po malých nebo ještě menších, případně po krápnících.
Pouhých 10 minut chůze od parkoviště.

8. Cala Mancina

Cala Mancina - to je malá chráněná zátoka uprostřed pobřeží, která také dala jméno hlavnímu sektoru. Těsně předtím, než se dostanete na parkoviště v zálivu, projíždí malá kamenitá silnice prvním úsekem kde jsou již nějaké lehčí cesty. Některé cesty v kompaktním bílém a hrubém mramoru nabízejí docela pěkné lezení. Dále za rohem dosáhnete absolutního vrcholu této části stěn, kde se nachází mnoho úžasných cest. Jsou zde cesty té nejvyšší kvality. Vedle je podsektor Grotto di Cala Mancina (také nazývaný sektor Gare) a nejde zde nádherné cesty v rozmezí 6a po ohromující 8b+.

9. Fakirella Beach
Fakirella Beach je částí pobřeží podél zdí Scogliera di Salinella, která se rozprostírá napravo od Grotta di Cala Mancina a která je více než několik stovek metrů rozbitá, některé části zdi jsou však kompaktní a vyzývají k rozvoji. Zde je sektor Scotties World s aktuálně 12 cestami. Stejně jako jméno naznačuje, že to byl Scott Titt, který zde začal bouchat, potenciál pro nové cesty v tomto odvětví je stále obrovský. Vedle toho správného je další vynikající sektor, který byste neměli nechat ujít - Campo Base. Délka 20 až 30 m dlouhých tras je bohatá na rozmanitost. Od 5a do 8a najdete všechno. Pokud máte zájem riskovat delší pády a můžete vylézt do třídy, měli byste zkusit Ragazzo e 'proprio stupido (8a). Trasa začíná v zadní části jeskyně a byla od zemského zámku zachycena impozantním způsobem s pády dlouhými 15 m, dokud nebyly všechny šrouby na svém místě. Ale žádné starosti, ostatní cesty jsou mírnější.

10. Parco Giochi
Parco Giochi je velmi příjemně situovaný sektor o několik set metrů dále za Fakirella Beach, kde si můžete vybrat z 8 cest, po stěnách s malými chyty.

11. Grotta Cavallo
Grotta del Cavallo je název jeskyně ležící asi 100 m dále, vpravo, kde lze nalézt cesty o délce až 30 m. Už z dálky uvidíte obrovský portál jeskyně, která vypadá jako velká ústa ve stěně Salinely. Před ním je obrovská hromada štěrku, která dává představu, že střecha jeskyně musela být než před časem mnohem větší. Zde si můžete vychutnat tufa lezení po více či méně vertikálních stěnách.

12. Grotta dei Santi
Grotta dei Santi je nedávno otevřený sektor. Dosáhnete středně velké jeskyně asi 50 m dále po cestě podél útesu. Je zde jen pár cest.

13. Grotta di Atze
Grotta di Atze je název malého sektoru se 2 cestami a 2 projekty. Ale takřka všude na celé útesu jsou volné směry pro prvovýstupy, zejména v nižších obtížnostech.

15. Fakiros beach
Horší přístup.

16. Bunker 64 cest
Rozsáhlý co do velikosti, sektor.

17. Grotta dela palma 5 cest
Je to malý sektor zleva ohraničený širokou průrvou a zprava navazující stěny s dvěma jeskyněmi. Osamocenost a kvalita cest

18. Two caves14 cest

19. Terra media 24 cest

20. Portella delle vacche 15 cest

21. Il giardino dell’Eden

22. Nowhere 14 cest

23. Salinella camping
Salinela camping - jsou stěny ležící hned nad kempem El Bahira. Také je tento sektor někdy označován jako El Bahira. Lezecké cesty zde jako první začal vrtat Brit Scott Titt. V současné době je zde více než 60 cest. Jedná se o poněkud nenápadný sektor, s několika podsektory, které jsou skryté za stromy podél zadní hranice kempu. Jsou tu spíše menší a i méně zajímavé stěny, které jsou od sebe odděleny zarostlými části stěn. Budou zajímavé asi pro všechny, kteří pobývají v kempu a ocení velmi krátké přístupy. Nejvíce vlevo se nachází podsektor Silenzio, je v klidné části nad nepoužívanou částí kempu mezi zadním plotem kempu a následujícím oplocený soukromým pozemkem. Silenzio je 20 m vysoká stěna s převislou horní částí. Najdete cesty od 7a až 7c od Karstena Oelzeho. Vpravo od něj je pěkný pod sektor Pizzerie. Tim Titt zde udělal 2 cesty v malé jeskyni. stěny následující právo jsou cesty Orchid, Mad White rabbit, Kloboučník, ution, zrzka, Anita a White walls. Na tuto poslední stěnu se někdy svítí silnými reflektory během noci. Pro přístup do celého sektoru El bahira se prosím zeptejte na recepci!

24. Sinistra Pietraia
Sinistra Pietraia je asi lezecky nejzajímavější sektor, který se nachází hned napravo od sektoru Salinella camping. Cesty zde jsou ve všech obtížnostních stupních a jedná se o cesty různých stylů, některé jsou až 30 m dlouhé. Z cest, které stojí za přelezení jsou to hlavně pěkná vytrvalostně boulderová 7a až 7b, které se nachází vpravo od nápadného kýlu s cestou Kingline, která stále čeká na volný přelez. Pak je plotnová část s cestami po ostrém vápně. Ještě více napravo, kde je černé vodní potrubí zásobující kemp, je pár skvělých cest. Respektive všechny cesty jsou perfektní lezení v kompaktní stěně po dírách a krápnících. Nevynechte ani obrovský komín, kudy vede cesta . Kdo má silné prsty na mělké dvoudíry nechť se pustí do místní dream cesty Wonderworld (8a+/b).
Naopak pohodáři pro vás bude skvělá dlouhá Rosso e Nero (6a+).

25. Pineta 78 cest
Je také krásný a velmi rozsáhlý sektor s místy i cestami kde využijete celou délku lana. (30+m). Lezení je ve víceméně kolmých a položených stěnách a krásném drsném vápenci.

26. Pineta Grotta 21 cest
Zastrčený a před sluncem ukrytý sektor
The wish, 7c

27. Scomparto rifiuti 30 cest

28. Torre Isulidda 58 cest
Krásný sektor s lehkými cestami a i několika těžšími. Vysoké stěny.

29. Seagull 25 cest

30. Far side 9 cest

31. Garden 10 cest
Zastrčený sektor se spíše podprůměrnou kvalitou cest, dobrý je na dni s vyššími teplotami, je totiž odpoledne ve stínu.

32. Valanga 22 cest
Sektor se nachází nad hlavním pásem skal nad silnicí spojující San Vito s Castelluzzem.
Najdete zde lehčí a pak v boční stěně i několik moc pěkných těžších cest.

Průvodce Sicily-Rock přináší popisy 110 nových cest, to znamená, že v oblasti by mělo být nyní více než 800 cest.
Vedle tohoto průvodce existuje ještě konkurenční průvodce od Versante Sud zahrnující celou Sicílii (nákresový). A také nedávno vydaný od Vertical life (na foto podkladu).

Dalším foto průvodcem po celé Sicílii je od Vertical Life průvodce Sportclimbing in Sicili.

Oblast je, podle mého názoru, nejlépe popsána v posledně vydaném průvodci Sicily-Rock z nakladatelství Gebro. Sestavil ho Karsten Oelze a Harald Rocker. A je z roku 2016.


Průvodce, mapy navigace:

Výběr nejnovějších průvodců na oblast Palermo, San Vito a celou Sicílii:Knihy první zleva jedná se o celo sicilského průvodce ve své poslední verzi, asi nejlepší, když chcete i mimo oblasti kolem Palerma a San Vita, druhý je moc povedený průvodce od RockFaxu, který je velmi pěkný přehledný s pěknými fotkami a jasnými nákresdy, pokrývá jen oblast Palerma a San Vita, třetí je už známá klesika a sice nové 9. vydání z nakladatelství Gebro hlavně San Vito a okolí, poslední od Vertical Life je asi nejméně aktuální a spíše výběrový průvodce.

 

Rocca Firriato


   Název  Klas.  Charakter     
1Coldstarter’s Warm-up7a+převislásíla
2The Farthest Shore7bpřevislásíla*
3Garefield8apřevislávytrvalost**
4Roof Rabbit8apřevislávytrvalost****
5Archmage1převislávytrvalost
6Il Pandoro7a+převislávytrvalost***
7Soffice E Fragrante7cpřevislávytrvalost
8Il Taglia Erbe7a+převisláboulder*
9Rocking All The Way7a+převislávytrvalost
10Hard As A Rock6bpřevislávytrvalost
11Eduard Mani Di Forbice6cpřevisláboulder**
12Rampo6b+převislátechnika1*
13Big Guns7bpřevislásíla
14Rock´n Roll Damnation7a+převislávytrvalost
15Let There Be Rock6b+kolmátechnika*
16La Strega6cpřevislátechnika*
17Easy-deasy6a+/6bkolmáboulder2
19Gilead7apřevislávytrvalost2
20Shardik7b+převislávytrvalost***
21Pedal To The Metal8apřevislávytrvalost***
22Maturin8a+převislávytrvalost**
23It's A Long Way To The Top6c+převislátechnika***
24Snoopy6c+převisláboulder1
25Gemi6bpřevislátechnika

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Nuova ossessione


   Název  Klas.  Charakter     
Amore A Seconda Vista7apřevislásíla1
1Star Tak5cpoloženátechnika1
2Litigio Inutile6akolmátechnika**
3Mal Di Reni6bkolmátechnika
4Nanni Nani7apřevislátechnika**
5?7bpřevislávytrvalost
6La Prima Del Paolotto6a+kolmátechnika2
7Makita Ko6b+kolmátechnika1
8Ma Quando Si Asciuga?6b+kolmátechnika3
9Principino6b+převisláboulder6**
10Probabilmente Era Naturale6ckolmátechnika1
11Senza Nome6akolmátechnika2
12?6akolmátechnika1
1320196c+převislávytrvalost31**
14Sicilia6b+8
15Cerott´Volante7a+kolmátechnika5
16Scusassi...7a+kolmávytrvalost5
172 Annni Per Convincersi8a+převislávytrvalost
18I 2 Storditi7b+převislávytrvalost51
19Stringi Il Tuo An7a+převislávytrvalost131
20Stringi Il Tuo An Extension8akolmátechnika1***
21Genoma Poco Fortunato7bpřevislávytrvalost1
23Stramberie7akolmávytrvalost4
24Riscaldamento Lento6bkolmávytrvalost8
26Szvetlana6b2
28Carico A Ciuccioli7apřevisláboulder2
29Rigore E Follia6b+převisláboulder1
30La Salsiccia Non Mi Ringhia6bkolmáboulder1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Mt. Monaco Sperone Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Cattedrale nel deserto


   Název  Klas.  Charakter     
5 Cm Di Puro Godimento7akolmáboulder1
Fuga Di Cervelli6B+1
Pixel7a+kolmátechnika2
1Gastrite Magica7a+kolmátechnika1**
2Transmaghreb7b+kolmátechnika1
3Kellogs Direct6c+kolmátechnika1
4Kellogs6bkolmátechnika3**
5Journeyman7ckolmátechnika1**
6Freebird6akolmá9
7Sicilianità6b+kolmáboulder7
8Passeggiata6apoloženátechnika1
9Doors Of Durin6ckolmátechnika1
10Watcher In The Water6ckolmátechnika
11Piovono Mucche6ckolmátechnika1
12L'Uomo Potenziale6b+kolmátechnika2
13Il Sale Della Terra6b+kolmátechnika3
14La Mano Nera6ckolmátechnika2**
15Cous Cous Fest6bkolmátechnika
28Gambero Rosso6b+kolmá2
29Donna Frugata6ckolmáboulder31*
30Come Lacrime Nella Pioggia7bkolmátechnika51
31Blowin' In The Wind7b+kolmátechnika22**
32Biaggi Verso Infinito7akolmátechnika1
33Viaggio Meso Inf7akolmátechnika1
34Pinelsa6a+kolmá4
35Terremoto Ci Fu7akolmátechnika1
36La Corte Dei Miracoli7bkolmávytrvalost1
37Piedi Piedi6bkolmá7
38Sqrillescion6c+kolmá2
39Assassinio Nella Cattedralle7a+kolmávytrvalost5
40Niente Ci Fece6ckolmátechnika15
41E' Un Mundo Difficile7a+převislávytrvalost4**
42Nero D´Avola7akolmátechnika21
43Procedura D'Urgenza6akolmá9
44Gianni E.......5ckolmávytrvalost6
45Calcarea6bpřevislávytrvalost5
46Culo Di Gomma6b+položenátechnika2
47Equilibrio Instabile6c+kolmávytrvalost3
48La Presa Della Pastiglia6a4
49Saettone6a+4
50Comment Te Dire Adieu? 6ckolmá21
51Trade-Union6a+položenátechnika5
53Zio Pera6bkolmátechnika1
54Pinotto6bpřevislávytrvalost5
55Boundage6a+převislávytrvalost1*
56Il Gobbo Di Notre Dame7apřevislátechnika1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Monte Monaco Parete Nord


   Název  Klas.  Charakter     
4November Sun7bpřevislávytrvalost**

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Pizzo Monaco Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Il grande occhio


   Název  Klas.  Charakter     
1Vento Assassino6cpoloženátechnika*
2Rambo8aboulder2**
3Bobos Extreme Team7a+převislávytrvalost**
4L'Invulnerabile8apřevislávytrvalost
5Ali Di Cera8apřevislávytrvalost1**
6Iris7c+převislátechnika1***
7Occchio Malocchio6b+kolmátechnika1***
8Magic Mashroom6cpřevislátechnika11**
9Ne Abbu Ne Maraviglia6c+kolmátechnika
10L'Amore Di Un Padre8a+převisláboulder***
11Ciovunu Cacocciouli8a+převisláboulder
12Visioni7b+převislávytrvalost

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Cala Mancina


   Název  Klas.  Charakter     
1Salto Nel Buio5a
2Felice6apoloženátechnika1
3La Caduta Degli Dei5a1
4Melodico5bkolmá1
5Oggi Bentalan1převisláboulder
6Attenzione6bpoloženátechnika5
7Giornata Ecologica6bkolmátechnika91**
8Topi Sfrattati6akolmá11**
9Liquirizio E Mentine6a+položenátechnika5
10Oltre Manica6akolmá7
11Graticula6b+kolmátechnika4**
12Slay Back6bkolmátechnika8
13Super Santos7cpřevisláboulder9**
14Stolen Glory6akolmávytrvalost91***
15Bean Me Up Scottie7akolmásíla10**
16Tu Sei Bea5c+kolmá1
172. Verusch4apoloženátechnika1
18Kraxelstandl4bpoloženátechnika
19Für Irene5ckolmátechnika2*
20No Postcard Home5apoloženátechnika1
21Leuchtturm7apřevislásíla3
22Jammin'In The Name Of The Lord6akolmátechnika3
23Bad Seis6akolmá1
24Fearless Boogie6a+vytrvalost3
25Silly Games8akolmátechnika1
26Ritter Sport6a+kolmá22
27Forgefix6bkolmátechnika1241*
28Alfa Romeo7a+kolmá2271*
29I 30 Secondi Di Veronica7a+kolmáboulder2
30April Skies5c+kolmáboulder12
31Walk The Dinosaur5a6
32Johnnie Walker7a+položenátechnika16
33The Riddle7apoložená391
34Jam Or Jump7bboulder72**
35If Cows Had Wings4bkolmátechnika2
36Tu Mio5b7
37Strani Sono....Senza Pancia5bkolmátechnika6
38Donati A Gianni5a5
39Gerbil3položenátechnika
40Tortoise3položenátechnika
41Kittens4bpoloženátechnika
42Puppy4bpoloženátechnika1
43Goldfish4bpoloženátechnika1
44Marmot4bkolmátechnika1
45Performing Seals4bkolmátechnika1
46Rabbit4akolmátechnika1
47My Little Pony4ckolmátechnika3
48Lions Tigers And Bears5bkolmátechnika8**
49Sheep5bpřevislá5
50Beautiful Hamster5a9
51Natalie6a+kolmátechnika2*
52Patrick6cpřevisláboulder5
53Sergio6bpřevislásíla81
54Alicia6a+kolmátechnika9

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Grotta Di Calamancina


   Název  Klas.  Charakter     
1Il Ladro Di Panda6b+kolmáboulder101
2Caldo Umido6bkolmásíla1271*
3Acqua Panna7c+kolmátechnika292**
440 Out 80 In7c+převisláboulder2**
5Variante Robin8a+převisláboulder2*
6Batman8bpřevisláboulder1**
7Frida In The Water7cpřevisláboulder3*
8Canna Biologica6a+převislátechnika7
9La Nnicchia6a+převislávytrvalost9
10Chr.is.to7c+převislásíla1131***
11Mal Di Schiena7b+převislávytrvalost1181**
11Mal Di Schiena Přírodní Varian7c+41**
12Banana Biologica7a+převislávytrvalost31**
13Red Necks6bpřevislávytrvalost2281
14Coast To Coast7a+/7bpřevisláboulder31
15Figlia Di Nessuno7bkolmátechnika13**
16Toyo 176ckolmátechnika23**
17Just A Moment8a+převisláboulder
19Sea Sinphony8a+převisláboulder11***
20Mava7cpřevislávytrvalost1
21Mava Direct8b+převisláboulder
22I Miei Primi 40 Anni7cpřevisláboulder12**
23Cardamomo7a+převislátechnika2*
24Noel5ckolmátechnika6
25Nives5cpoloženátechnika3

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Fakirella Beach


   Název  Klas.  Charakter     
1La Rizzagliata7apřevislátechnika4
2Rinazina6b+kolmátechnika7
3Piovo No Capre6a+kolmátechnika4
4Ciao Ori6akolmátechnika6
5Le Sirene Di Cala Mancina6a+kolmátechnika3
6Debs5ckolmátechnika3
7Nessuna Conquista E Per Sempre6ckolmátechnika5
8Scotties World6c19*
9Stresstest6bkolmátechnika81
10Senne Tuntsci6a+kolmátechnika5
11Muni6ckolmátechnika5*
12Maria5bkolmá5
13Elisa5bkolmá8
14Circo Il Mirco Gino7atechnika1**
16Nati Il Primo Marzo6a+kolmávytrvalost3****
18Degunt6bkolmátechnika1
19Chiara5c+kolmátechnika6
20Ragnetta6bkolmátechnika8
21Mollobblocco6bkolmátechnika6
22Via Delle Zanzare6a+kolmátechnika11
23Nini6akolmátechnika14**
24Crusader7b+kolmáboulder1162***
25Spacelab7c+převislátechnika3***
26Team Work7c+kolmáboulder4**
27Il Ragazzo E Proprio Stupido8astropvytrvalost**
28Johny Dalla Bocca Larga8a+převislávytrvalost1**
29Viva Massimo Tartaglia7ckolmávytrvalost3**
30Il Mio Ennesimo Compleano7cpřevisláboulder8***
31Sopravvissuto7cpřevislátechnika131*
32Passepartout7akolmátechnika14
33Bianca6ckolmátechnika18**
34No Drill No Party5bkolmátechnika1*
35Mannara6akolmátechnika5
36Scorpione In Letargo6apoloženátechnika6
37Calze Nere6a+kolmátechnika110*
38My Head Hurts5bkolmátechnika6
39Evil That Man Do5ckolmátechnika7
40Cimitero Delle Lumache6akolmátechnika7
41Dolores6bkolmátechnika15**
42Mezzi Crucchi6a+kolmátechnika10*
43Miracoli6b+kolmátechnika6**
44Ladri Di Moschettoni6bkolmátechnika6

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Valle Del Vero - Parco Giochi


   Název  Klas.  Charakter     
1Goatbuster6c+převislásíla13
2Variante X7apřevisláboulder5
3Ypsilon6akolmátechnika4*
4Cardo Mannaro8a+převislásíla1*
5No People No Stress6ckolmávytrvalost3**
6La Mia Ombra7a+kolmáboulder5*
7Non E Mai Troppo Tardi6ckolmávytrvalost4*
8Cuscino Di Suocera6cpoloženásíla3*

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Grotta del Cavallo


   Název  Klas.  Charakter     
1Senza Nome5bpoloženátechnika1
2?3položenátechnika1
3Senza Nome6akolmátechnika21
4Senza Nome6a+položenátechnika8*
5Cali...baba8akolmátechnika1*
6Smoking Aces7a+5
7Senza Nome7bkolmáboulder1
8Birdwatching7a+převisláboulder12**
9Baywatching6c5
10Il Domatore Di Capre6b+kolmávytrvalost10****
11Il Capodoglio7akolmátechnika3
12Gaspare6c+9
13Buco Di Fix7b+kolmá41
14Via La Discordia6c+převislátechnika4
15Melchiorre6bpřevislávytrvalost23
16Baladassarre6b+převislá18
17Araba-Tatti7b+převisláboulder71*
18Mescuitos7c+převisláboulder1
19Archeotalpa7b+převislávytrvalost142**
20Tubo Di Friend7cpřevislávytrvalost52***
21Balu Yoghi E Bubu7b/7b+převislátechnika121****
22No Bulls No Shit7c+kolmátechnika4
23Bue6ckolmáboulder10
24Asinello6b+převislávytrvalost3

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Grotta dei Santi


   Název  Klas.  Charakter     
A Volte Una Bella Pensata6a+kolmátechnika2
Distruttore Di Biciclette 5ckolmátechnika1
Distruttore Di Biciclette 5ckolmátechnika
1Iddu8a+převisláboulder1**
2Segesta8a+převisláboulder
3Tsingy Rouge8bpřevisláboulder
41.20 € Variante8apřevisláboulder81**
6Terra Media8apřevisláboulder11
7Tu Vo Fa' O Calibano6b+převislávytrvalost10
8L'Ora Degli Eroi7apřevisláboulder8
9Mpacchiapecura7c+převisláboulder*
10Bedda Mactri7ckolmáboulder2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Orange wall


   Název  Klas.  Charakter     
54 Nodi6akolmátechnika2**
Allargalo Stretto6bpřevislátechnika5***
Gracie Marie5ckolmátechnika1
Meteoriti6a+/6bkolmátechnika
Minchiamannoia6a+převislátechnika5**
Orange Man6b+převislátechnika1*
Prua Al Vento5c+kolmátechnika
Ubal Brcko6a+kolmávytrvalost2
Yuga Pig7akolmávytrvalost7
12Zuzú6bkolmátechnika
13?5c+kolmátechnika*
144:447b+převislátechnika81**
15Shark Attack7b+kolmátechnika3**
16Incontri Ravvicinati Del 4°Tip8akolmáboulder1*

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Fakiros Beach


   Název  Klas.  Charakter     
Bettle's Way Up 6b1
CU!6b+kolmátechnika1
Ferryman6bkolmátechnika1
IL Mano Di Fadri6a1
Whiskyman6c+kolmásíla1
1Ombrero6bkolmátechnika*
2Palme Cane7a+kolmá2****
3Sgrilletta6ckolmátechnika5
4Labirinto6bkolmátechnika
5Crazy Diamond1převislátechnika
6Wish You Were Here7akolmávytrvalost
7Ferry Well!6bkolmátechnika**
9Eternal Dancer6c+položenátechnika
16Wunskonzert5c+kolmátechnika*
17Pepinos 60er6akolmátechnika
18Tinas Praline5ckolmátechnika1**
19La Formica5bkolmátechnika1
19Mazina6akolmátechnika*
20Kelli6bkolmátechnika2*
21Merlino6a+kolmátechnika*
22Vetter Sepp5ckolmátechnika
23Cao Cesko5cpoloženátechnika**
24Flic5bpoloženátechnika1
25Alicia5c+kolmá1
26It's OK5c+kolmá1
27IL Nipote6akolmá
29Nives Rosa Tiss5bkolmá3
30Ildefonso5ckolmátechnika1
31Swiss Friends6a+kolmávytrvalost1
33Maté6ckolmáboulder41
34Sinistrella6apoloženátechnika2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Grotta di Atze


   Název  Klas.  Charakter     
1Saubazis8bpřevisláboulder
2Wellengang8bpřevislásíla
3Picasso8apřevislávytrvalost**
4Atze7b+převislávytrvalost**

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Bunker sector


   Název  Klas.  Charakter     
Guten Rutsch6a+kolmátechnika1
Il Coniglio Va A Sinistra6b+kolmáboulder2
Lavoro Di Domenica5c+kolmáboulder2
1Pilastrino5c+kolmátechnika1
2Colazione Piu5bkolmátechnika4**
3Strapiombino5c+převislátechnika1*
4Classic Deluxe6a+položenávytrvalost6***
5New Years Greetings6apoloženátechnika1*
6Alles Im Lot6b+kolmátechnika
7Silvester6akolmávytrvalost3
9A Chardonnay Cowboy6bpřevislásíla3
10Magic Woman6bpřevislásíla91**
11Intermezzo6ckolmátechnika6
12Dreams Got Reality6apřevislávytrvalost2
13Vietato Sporgersi6b+kolmátechnika10
14Tick5apoloženátechnika**
15Trick5bpoloženátechnika2
16Track5apoloženátechnika
17Alligator6bpřevislávytrvalost11
18Blitzkrieg7b+převislávytrvalost71***
18Dall´Alba Al Tramonto Direct7bkolmátechnika1
19Kaiman5c+kolmátechnika2
20Leguan6akolmáboulder4
21Waran6a+kolmáboulder2
22Kaktus5bkolmáboulder2
23Ruck Zuck6akolmáboulder6
24Arrivederci Ingrid5c+kolmátechnika5
25Il Ritorno5ckolmátechnika5
26Via Kuchenklub5bkolmásíla5
27Via A Sinistra5akolmásíla5
28Fessurina5ckolmásíla4
29Happy Otzis5c+kolmásíla7
30La Piccola5bkolmáboulder2
31Il Nonno5bkolmáboulder3
32La Nonna5bkolmáboulder1
33La Femmina5bkolmáboulder3
34Per Giorgio Il Mio Amico6apoloženátechnika4
35Für Christian5cpřevislávytrvalost2
36Due Giganti Sulla Roccia6a+převisláboulder13
37Curtain Call4c1
38End Of An Era4c1
39The Last Dance5a3
41Red Arete5cpoloženátechnika4
42Right Wall6a5
43Giant Slalom6a6
44Super G6bkolmávytrvalost12
45Lo Stagnone6apřevislávytrvalost18
47Tanti Auguri Daniele6b15
48Blitz And Donner7a+převislávytrvalost181**
49Sturmtruppen7bpřevislávytrvalost3
50Eternit7a+převislátechnika*
51Ciciulio A.A:7a+převislávytrvalost11
52Dall´Alba Al Tramonto6b+převislávytrvalost62
53Sposero Pippicalzelunghe6cpřevislávytrvalost142**
54Il Ritorno Dei Nomadi6c+převisláboulder16
55Fotonic People8a/8a+kolmáboulder1
61Per Sempre6akolmátechnika4
62Gatto Silvestro6a+kolmátechnika41
65Lotta Col Vento6ckolmá7
66Un Mondo A Parte6c+boulder151
67Megghiu Pessi Ca Depressi6bpřevislávytrvalost8
68I Benefattori6akolmátechnika3
69Primo Trip5bkolmá3
74LicantRopia6a+převislávytrvalost101
75Profondo Rosso6c+převislátechnika1
76Gayordo7bpřevislásíla6
77Scassapagghiaru7a+převislávytrvalost4**
78Ricotta Salata6a+převislávytrvalost116
79Lenny5bpoloženátechnika
80Arthur4cpoloženátechnika
81Diversion7apřevislásíla41
82Central Pillar5bkolmátechnika*
83Trad Route4bpoloženátechnika
84?7a+převisláboulder
91Upside Down 7c+stropsíla1
92Inside Out7cstropsíla**

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Casa Claudia - Terra Media


   Název  Klas.  Charakter     
Basta6b+převislávytrvalost1**
Non Per Omiciattoli6a+/6bkolmáboulder2
11Easy For You5akolmátechnika5**
12Easy For Me6a+položenátechnika7
14Serpente Nero6bkolmátechnika5*
15Cosi Mi Piace5c3
16Re Del Mare6akolmátechnika2*
17Mare E Brutto6akolmátechnika4**
18Casa Claudia6bkolmásíla5
20Anaconda6ckolmáboulder9
21Lieto Fine6c+kolmátechnika3
22Sono Felice7akolmátechnika4
23Madmax7486cpřevislásíla2
24Lo Spigolino6a+kolmátechnika3

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Portella delle vacche


   Název  Klas.  Charakter     
Antonella5c2
Cosa Dice Il Mula Alla Vaca7b+kolmátechnika5
Links Gehts A5c3
Mariella Di Sombrero5c1
Simi4b1
For Anna Maria5bkolmátechnika4
For Snails5apoloženátechnika3
Stay Straight5ckolmátechnika4
1Car Wreck6apoloženátechnika3
2Close To Home4apoloženátechnika1
3On A Wet Day5bpoloženátechnika1
4Madmans Slab3položenátechnika1
5The Last Move6bpoloženátechnika4*
6The Other Last Move6a+převisláboulder5
7Stira Stira6b+převislásíla2
8I Patati Su Megghiu Ra Canni6ckolmátechnika1
9Tu Mi Turbi7akolmátechnika6
10Vamos A Pilus6bkolmátechnika2
12Blind Date6bkolmáboulder1
16Victorinox6cpřevislátechnika2
17Blade Runner6b+převislátechnika1
18Escavastor6bkolmátechnika
19Allarga I Tuoi Orizonti7c/7c+kolmátechnika2*
20Knock Out 8apřevisláboulder6**
21Seven Lives8apřevislávytrvalost5**
22Ramin6bkolmátechnika5
27Fay Is The Boss6akolmátechnika62

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Il paese piccolo


   Název  Klas.  Charakter     
1Via Giuliano5bpoloženátechnika2
2Don Pedro5c+položenátechnika*
3Tibi5cpoloženátechnika2
4Phoenix6b+kolmátechnika31*
5Espresso6b+kolmáboulder2*
6A Passatempo6apoloženátechnika4**
7Vento Caldo6b3
8Sono In Fuga6a2
9Ciao Ossi! 6b4
10Eselparty6a+2
11Brunella5c+2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Il Giardino Dell Eden


   Název  Klas.  Charakter     
1Storico-Mille Baci6a+kolmátechnika
3Enforico7b+/7cpřevisláboulder41*
4Arattaajatta6b+převisláboulder2*
5Senza Poura6a+převislásíla3*
6Sogni D'Oro5bpoloženátechnika1
7Tanto5c+položenátechnika1*
8In Visita5bpoloženátechnika1*
9Flip5cpoloženátechnika
10Flop5apoloženátechnika

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Nowhere


   Název  Klas.  Charakter     
1Warm Up4apoloženátechnika
2Cool Down4apoloženátechnika
3Revenge Of The Ghost Thistles6akolmávytrvalost2
4Monsters Versus Aliens6a+kolmátechnika3
5Creature Of The Black Lagoon6akolmátechnika2
6Attack Of The 50ft Woman6apoloženátechnika2
7Forgotten Realms6a+kolmátechnika1*
8Spidi Gonzales6b+kolmátechnika
9Balet6bkolmá3
10Low Energy Akku6akolmátechnika2
11High Energy Akku6bkolmáboulder2
13La Perla In Rosa6bpřevislávytrvalost2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Salinella camping


   Název  Klas.  Charakter     
Destination Known6a1
Final Destination 46a1
Mascarpone5c1
White Rabbit7akolmáboulder6
1End Of Silence7bpřevislávytrvalost**
2Sirocco7b+převislávytrvalost
3Jaegers App7cpřevisláboulder
4Soundcheck6c+kolmátechnika2
5Beatbox7b+převislávytrvalost2
6Make Some Noise7apřevislásíla1
7Pizza3položenátechnika
8Pasta3položenátechnika
9Gelati3položenátechnika
10Four5cpoloženátechnika
11Senior Moment5bpoloženátechnika1
12Foot Up5bpoloženátechnika2**
13Frankishe5b1
14Destination Unknown5c1
20One Step Beyond6akolmátechnika3
21I Feel Weak7apřevislásíla1
22Green Wings5apoloženátechnika1
23Spider5c+kolmásíla4
24Fragant5c+položenátechnika2
25Butterfly5apoloženátechnika2
26Giant4apoložená3
27Bee4bpoložená4
28Wasp5bkolmá4
29Humpty Dumpty6ckolmásíla1
31Tweedledum6c+kolmátechnika1
32Mad Hatter6bpřevislásíla6
33Rabbit Hole6cpřevisláboulder*
34Drink Me5bpoloženátechnika2
35Eat Me4bpoloženátechnika1
36Delusion6b+převislávytrvalost4
37Conclusion5c+kolmávytrvalost2
38Pollution7b+kolmáboulder52*
39Gehe Duschen6bkolmá4
40Solution5apoloženátechnika3**
41Susie6apoloženátechnika1
42Für Sofia4bpoloženátechnika
43Two Girls5apoloženátechnika6
44Easy Over5ckolmásíla4
45E.J.A.6a+kolmávytrvalost10
46Redhead6a+kolmávytrvalost6
47Red Planet6akolmátechnika7
48Last Orders6akolmásíla5
49JWLG6a+kolmátechnika4
53Blue6b+převislásíla3
54Benny5bkolmásíla2
55Trouble5ckolmásíla5
56Windstorm6bkolmáboulder19
57Medusa7a+kolmá6*
58White Wall7akolmáboulder111***
59Edge5bkolmá2
60Petra6b+kolmátechnika2
61Lucilla6bpřevislátechnika2
70Gate Of El Bahira7Bstropsíla1
71Gatekeeper7Cstropsíla

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Sinistra Pietraia


   Název  Klas.  Charakter     
1Panorama6bkolmátechnika3
2Findus6bpoloženátechnika1
3El Bahira5bpoloženátechnika7
4Roasting Meat5c+kolmávytrvalost110*
5Burning Fart5apoloženátechnika81
6Easter Sacrifice5bkolmátechnika9
7Mc Fish6apoloženátechnika12
8White Shark5ckolmávytrvalost10
9Swordfish7apřevisláboulder9*
10Just For Fun4ckolmátechnika11*
11Moonbootica7cpřevisláboulder1**
12Kingline1převisláboulder
13Seltsam Anmutende Volls Packen7bpřevislávytrvalost19**
14Knochenmanderl7apřevisláboulder24*
15Boandlkramer7apřevisláboulder24
16In Summe Gelungen6bkolmátechnika31*
17Cat Walk6c+kolmáboulder1292**
18???6c+boulder23
18Shirtcut6apoloženátechnika24
19Surprise6c+převisláboulder6
20Je Heißer Umso Scheiber8akolmáboulder
21Fingerpeeling7b+kolmáboulder1
22Pilar6akolmátechnika112*
23Chaos6c+kolmáboulder5
24White Slab6akolmátechnika27**
25Cha Cha6akolmáboulder22**
26I Like Polka6a+položenátechnika11
27Rumba6a+kolmátechnika21***
28Samba6bkolmátechnika15*
29Wilkinson6akolmátechnika12
30Gilette7bkolmátechnika17**
31Red Alert7c+kolmáboulder2010***
32Poccahontás Loveline8apřevislávytrvalost3**
33Red Peperoni7apřevislávytrvalost141***
34Dreamworld8a+/8bpřevisláboulder21****
35San Vito Festival8a+převisláboulder**
36Pipeline7b+kolmáboulder1361**
37Black Snake7b+kolmátechnika219**
38Rosso E Nero6a+kolmávytrvalost2511**
39Walk The Line7b+kolmáboulder121***
40Fun To Funky6bkolmátechnika25**
41Ashes To Ashes6b+kolmávytrvalost52*
42Monsun Wedding7apřevisláboulder125**
43The Red Pillar6cpřevislávytrvalost113**
44Tarantula7bkolmátechnika16*
45Blue Elephants7a+kolmásíla10*
46Green Spiders6a+kolmávytrvalost301**
47Black Beetle6b+kolmátechnika7
48Fast Cars And Freedom6c+kolmátechnika2
49Retrobolter6a+kolmátechnika5*
50Thin Red Line6b+kolmátechnika5*
51Chiusky E Karma7b+kolmáboulder3**
52Now It Is History6c+kolmátechnika4
53Ober Hit6b+kolmátechnika
54Carly5bpoloženátechnika4
55Carly B6bpoloženátechnika2
56Dumbo5apoloženátechnika4
57Punch Line6bpoloženátechnika3
58Big Ears5apoloženátechnika5
59Flapper6a+položenátechnika2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Pineta


   Název  Klas.  Charakter     
Pretty Man6a+kolmávytrvalost1
1Grumpy5c3
2Dozy3položenátechnika3
3Dopy2položenátechnika2
4Sneezy4bpoloženátechnika3
5Bashful5ckolmátechnika6
6Doc5ckolmátechnika5
7Happy6a6
8Snow White4bpoloženátechnika
9Razorhead5c+položenátechnika
10Baying For Blood6a+kolmátechnika2*
11Pump It Up6bpoloženátechnika2
12Little White Bull5c+položenátechnika
13Tractors In Ucrainian5cpoloženátechnika3
14Via Cogna6akolmátechnika5*
15Brave Old Way6apoloženátechnika82
16Straight Into Heaven6bkolmávytrvalost10**
17Forza6ckolmávytrvalost4
18Gratulazione Rich5cpoloženátechnika3
19Diedro Macari6a+položenátechnika4*
20Ave5cpoloženátechnika10*
21Bella Italia6apoloženátechnika11**
22Pretty Woman6b+kolmátechnika5
23The Sound Of Cows6apoloženátechnika81
24Welcome To Sicily6a+93**
25Via Lucertola5apoloženátechnika2
26Spigolo5c+položenátechnika5
27Joyride L15cpoloženátechnika8*
27Joyride L26b+kolmáboulder6
28El Schuppo6akolmátechnika11
29Traumpfeiler6akolmávytrvalost17**
30Il Parallelo6bkolmátechnika
31Finale Grande6b+kolmáboulder31
32Hinkfuss6bkolmáboulder4**
33Via Della Grotta6bkolmáboulder12**
34Blutbad6cpřevisláboulder16*
35Fakir7bkolmátechnika5
36Fakirella6ckolmátechnika10*
37Festa Siziliana6ckolmásíla7**
38Mamy And Lucy6bkolmátechnika2
39Mamy And Lucy Extension7b+převisláboulder7
40Fine Di Vacanza7bpřevislá3
41Gecko6c+převislátechnika61*
42Renaissance6a+kolmátechnika13
43PG. Careglio6b+položenátechnika1
44?7a+kolmáboulder1**
44Caduta Sassi6bkolmátechnika5*
46Forest7bkolmátechnika21*
47Via Rossa6a+kolmásíla32*
48Horstl's Vibes7c+kolmátechnika23**
49A Destra E A Sinistra6akolmáboulder14*
50The Hole6ckolmáboulder14**
51Solo Con Te6a+položenátechnika5

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Pineta Grotta


   Název  Klas.  Charakter     
Dog Bites Man6akolmáboulder2
1Per I Nostri Amici6b+kolmávytrvalost124*
2The Wish7ckolmávytrvalost6193***
3The Wish Comes True7c+převisláboulder111***
5Soundgarden7cpřevislásíla219**
6Soundgarden Ext.8a+převisláboulder3***
7Ietta Sangu7cpřevislátechnika**
8Il Minotauro7bpřevislávytrvalost114
9Menage A Trois7a+převislásíla11**
10Lo Chiamavano Trinita7c+převislásíla4
11L’Uomo Delle Caverne7cpřevisláboulder
12Schattenlinie8apřevislávytrvalost7*
13Schattenkrieger1převisláboulder
14Way Of Ligth4apoloženátechnika1
15Das Totenschaf L14cpoloženátechnika1
17Caveman6bpřevisláboulder2*
18Yoshimi Battles The Pink Robot7astropsíla
19Straight Edge6apřevislátechnika3
20Deception5bpoloženátechnika4
21Dogs Bites Man6a+kolmáboulder5

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Scomparto rifiuti


   Název  Klas.  Charakter     
Per Loro6akolmátechnika1
Per Lui6bkolmátechnika1
Romanian Girls6apoloženátechnika5
1Tre Fratelli5bkolmásíla2
2Gabs6a+převislásíla2
3Stevie6b+kolmáboulder2
4Chris5c+kolmásíla3
5Happy Birthday5bkolmásíla3
6Diedro Giallo5cpoloženátechnika2*
7Il Cielo Sulla Terra6apoloženátechnika
8Sanduhrparadies6bkolmátechnika
9Samuel4bpoloženátechnika2
10Timmy4bpoloženátechnika2
11Via Egadi4cpoloženátechnika1
12Talia5apoloženátechnika2
13Red Corner4cpoloženátechnika1
14La Bella Vita6ckolmáboulder2
15Alan5bkolmá9
16Kurt6bpřevislá19
17Lisa6a+položenátechnika18
18Dave5c+14
19Clean Me6akolmávytrvalost1
19Swissmade6c+převislávytrvalost114**
20Rothko7b+/7cpřevislávytrvalost27***
21Venus6c+převislávytrvalost6***
22O Brothers6c+kolmá10***
23Aus Kurtz Wird Witzig5ckolmá4*
24Fratello Caldo7a+kolmátechnika12**
25Il Polpo6ckolmátechnika4**
27Il Calamaro6b+kolmátechnika3*
30Rogers Route5bpoloženátechnika5

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Torre Isulidda


   Název  Klas.  Charakter     
Marisol6akolmátechnika3
1Il Malino5cpoložená3
2Per Mia Moglie6akolmá2
3Rußkäfer 6akolmá7
4Due Ragazze Svizzera5c+8
5Hot September5bpoloženátechnika3
6Papa's Work6akolmá110*
7Papa's Project6cpřevislávytrvalost5
8One For Karsten6c+převisláboulder5**
10Too Scared For Trad7cpřevislávytrvalost2
11Bolt Product6c+převislá6
12Under A Dead Cow5akolmá6
13Bridget4b6
14The Cel. Way Of The Dead Cows4ckolmá8
15Tower Route6akolmá7
16Sole Mio6akolmá20
17Stargate7cpřevislátechnika19***
18Tower Route Direct6ckolmáboulder8**
19Sticky Fingers7bkolmátechnika5*
21Bloody Micky6b+kolmátechnika3
22Tower Pillar6akolmá7
23Tower Ramp5bpoložená5
24Sky Walk6a+kolmá18
25Anton Aus Tirol6apoloženátechnika19
26Luigi5c+5
27Grazie Micchele6b+kolmávytrvalost14**
27Il Serpente Del Mare6c+2
29Red Bull6a19
30Toro Rosso6cpřevislátechnika8***
31La Fesura5cpoloženávytrvalost2
33La Sicilia Della Mia Infanzia6c+převislávytrvalost91****
34Destra Di Toro6akolmátechnika18***
35Barracuda7akolmátechnika11*
37Coccodrillo6akolmátechnika12**
37Cocodrillo6akolmá3
38King For A Day5b6
39Matter Of Trust5ckolmá5
40Scott's Quota5ckolmá6
41Waiting For Moretti5bkolmá7
42Sore Fingers, Hot Feet4cpoložená6
43Arete Route5a2
44Face Route5a3
45Original Route31
46A Kind Of Madness5a2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Terra Media Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Seagull


   Název  Klas.  Charakter     
Erik G5ckolmávytrvalost1
Hanging Tough6b+kolmátechnika1
16 M Slab3položenátechnika
2Longer Slab4bpoloženátechnika
7Fortuna5a2
8Accesso3položenátechnika31
8Diana6a3
9Ripido E Facile6b+převisláboulder1
10Attenzione Soffitto6a+kolmávytrvalost2
12Alex G.6a+kolmátechnika4
13Up And Down5b2
14I Did It My Way5ckolmávytrvalost6*
15Hanging Though6b+kolmáboulder42*
18Bee Sting7bpřevislávytrvalost1
19Josef's Crack6c+/7apřevisláboulder5
20Don't Disturb The Seagull7apřevislátechnika8***
22Clean Break6c+převislátechnika31***
23Break Time6b+převislátechnika5**
249 O'Clock On The Moon6bkolmátechnika4
25Soap Opera7cpřevisláboulder**
27Lo Spigolo Marisa6a+kolmáboulder5

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Garden


   Název  Klas.  Charakter     
1Grenn Thumb6a+kolmá1
2The Knife6bkolmáboulder1
3Tulip6a+kolmáboulder1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Valanga


   Název  Klas.  Charakter     
Icaro De Monte5c+kolmá1
1La Aggiunta6apoloženátechnika
2Uscita Di Sicurezza5c+položenátechnika2
3Corsia Di Scorpasso6a+kolmátechnika
4Strisciata6akolmátechnika*
5Lollipop6b+kolmátechnika
6Crazy Corner6bpoloženátechnika*
7Colpo Di Sole6bkolmátechnika*
8Un Dileto6bkolmátechnika
9Senza Scuola5c+kolmátechnika*
10In Medias Res6apoloženátechnika
11E Gentile6apoloženátechnika
12Primavera5apoloženátechnika
13Ciao I Inverno5c+položenátechnika*
14Brock W. W. 5akolmátechnika
15La Prima Per Luca6apoloženátechnika1*
16San Vizo6a+položenátechnika*
17Collana Di Perle6b+kolmáboulder**
19Maxmara7c+kolmátechnika1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.Reklama:
 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.