LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Desátá rozhodne.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP v ledolezení Brno (06.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)

Žebříček
Cesty:
27.Suchan 10532
28.Kolomazník 10516
29.Lebloch 10412
Bouldry:
27.Ďurech 9759
28.Obal 9703
29.Horáček 9700
Hory:
25.Petr 2960
26.Novák 2688
27.Chomová 2670

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5838 lezců
1192776 cest
Nové přelezy:
Periferie XIa
Beer From 8A
4 Low 8C
Chewbacca 8A+
La Peregri 8A+
Le Frigo 8A+
November R 8A+
La Bongada 8c+/9a
Warcraft I 7C/7C+
Guin DJ 7c

Stěny
Boulder MyWay - Praha 9 Čakovice
Squash Arena Liberec - Liberec
Sportovní Cetrum Palmovka - Praha 8

Prodejny
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové
HUDYsport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ledy - Erlaufboden

lezení zakázáno

Lezení v rakouském Erlaufbodenu, tedy přesněji oblasti Hint. Tormauer, Blue sector je zakázáno. Na dodržování zákazu dohlíží policie.

Ledy se sice nachází ve volně přístupném parku, ale také na soukromém pozemku a majitel si z důvodu velké návštěvnosti nepřeje lezení. Ostatní ledy v oblasti Otscher jsou povoleny každoročně v zimě po 1.1. Prosím respektujte tento zákaz. Kdyby jste měli na zahrádce skalku, taky by vám určitě nevadilo pár místních bouldristů, ale zástupy lezců ze všech koutů Evropy by jste tam mít nechtěli.

Bača   [úpravy] 22:05 28.01.2004Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 chýbajúce informácie12:32:09 29.01.2004
Problém nie je v tom, že by sme nechceli rešpektovať zákaz. Len nech je to niekde uvedené: na nete, hoci aj na mieste - nikde nič, dobre sme sa pozerali. Ak si to majiteľ nepraje, nie je nič ľahšie ako tam dať tabuľu. Nevieme čítať myšlienky a nemému dieťaťu ani vlastná mater nerozumie. Potom tam nemusí každé ráno patrolovať a rozčuľovať sa. Nošak?
martaodpovědět 
 Re: chýbajúce informácie19:02:50 30.01.2004
Marto, ten clanek nebyl napsan jako reakce na vasi konzultaci s myslivci v Erlaufbodenu, ale jako reakce na nase zkusenosti. Lezli jsme v Blue sektoru a nahle se objevili dva policiste s myslivcem, skontrolovali nam doklady a podali nam informace, ktere jsem uvedl v clanku. Nikde zadna cedule nebyla (proto nam nedali pokutu), ale dle informaci od policistu, by tam byt jiz mela.
Bačaodpovědět 

 zdroj12:35:24 29.01.2004
Ešte otázka na teba, Bača: Odkiaľ máš tie informácie že ostatné ľady sú povolené? Nám pred dvomi týždňami forstdienst vymenoval ešte ďalšie ľady ktoré sú zakázané a povolil len Lassingfall. Kde sa to dá overiť?
martaodpovědět 
 Re: zdroj19:38:50 30.01.2004
Zdrojem informací byli ti policisté a zkus se take informovat na http://www.bergsteigen.at/impressum.html
Bačaodpovědět 

 Foto dne:
Sicílie
Revenge
 Databáze cest:
Všechny cesty (191560)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mirage 8b+ Datca
Scorpio 7c+ Datca
L'oasis 6b+ Datca
Flashword 8a+ Datca
L’illusionniste 8a Datca
Nově komentované:
4 Low 8C Valle Bavona
Sinter Synphonie 6b Leonidio
Savra Ext. 7b+ Leonidio
First Kiss 7a Wadi Rum
First Kiss 7a Wadi Rum

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
termín se používá i v průvodci | Štefánička bude zavretá | Re: Deratizace, | Snad to nikoho neodradí | Kolebka | Re: Deratizace, | Re: Deratizace, | Deratizace, | ptám se pro kamaráda | Re: + |

 Kde to vře:
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)
Beauty of Aurina (1)

 Nově v inzerci:
Rock Pillars Rebel QC v.44 | Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 774 
 Někdy ano 
 782 
 Ne nepoužívám 
 811 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.