LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Spára, to je jeden velkej chyt. Dole do ní vrazíš ruce a na vršku je vytáhneš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
Basecup 2025 (11.10)
SP paralezení Laval FRA (25.10)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11000
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5810 lezců
1184623 cest
Nové přelezy:
Pinot 7c
Žíla 8A
Splachovát 9-
Džejvan 9+/10-
Medvědice 7C+
Kapitán Am 7C
Honey Bunn 7C
Hot News 7C+
Světlá Ste 9/9+
Strelovod 8c

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

3. kolo Boulderzávody Festival Teplice nad Metují

Ahoj lezci, lezkyně, lezčata,
zveme Vás na 3. kolo Boulderzávodů v roce 2018. Poslední srpnový víkend tradičně patří Mezinárodnímu horolezeckému filmovému festivalu v Teplicích nad Metují. Festival nabízí tolik zábavy, že se nevejde do pytle jednoho roku.

Spousta aktivit, nabitý program a posté se opakující dramatické historky ze skal. Meeting kamarádů i budoucích lezeckých parťáků. Všichni mluví o nových cestách ve skalách, slackline rekordech, počtech vypitých piv minulého  večera. Točí se ale Primátor, ne Starosta. Kruhy s přibývajícím počtem drinků stoupají výš a večírky i náplň festivalových dní gradují.

Na co se těšit v parku u boulderingové stage?
Do teplicko-ádrovského společenství přinášíme Boulderzávody - republikový seriál boulderingových závodů. Místní pískařské legendy některé boulderingové kousky sledují, jako by to byl jiný sport, boulderisti zase podobně koukají na některé spáry nebo skalní klasiky za Vll (nebo i méně).

Své obličeje, hlasy, zvuky představí tradiční tým: slamer Brťák, DJs LážoPlážo band, Vilda a spol., Stráník power, nadějná česká juniorka, burácející davy...

Program:
3. kolo Boulderděti
pátek 24. srpna
- dětský závod pro kategorie U8 až U14
Otevřený závod pro děti všech výkonností. Stejně jako na posledním kole přivezeme netradiční struktury a skvělé chyty. O zábavu pro celou rodinu se po zbytek dne postará festival.

3. kolo Boulderzávody
sobota 25. srpna
- závod pro dospělé ročník 2004 a starší
10 kvalifikačních boulderů ve stylu flash tentokrát zve lezce nejen top výkonnosti. Bouldery připravuje Vilda Chejn, Denis Pail a Viktor Pařízek. “Polidštěná” kvalifikace vybere top lezce do finále, které s tradičně bouřlivou atmosférou začíná v 18:00.

Polidštěná kvalifikace = 10 krásných boulderů, z čehož topnout 3 až 5 by nemělo být zas tak těžké, zbytek však pro vyvolené bestie. Flash systém je ideální pro sdílení dat a návodů, jak který boulder překonat. Nervy netečou. Tak kdy jindy si vyzkoušet bouldery v moderním stylu světového stavění? Dveře jsou dokořán otevřeny pro všechny nadšence i top lezeckou třídu.
Umělci Vilda, Viktor a Denis budou na Makak profily promítat boulder myšlenky s top závodními chyty Morpho, Cheeta, Kingdom climbing, Aix a další...velké struktury i řezková mikra....většinu chytů v Čechách jinde neosaháte.

Přihlášky na závod zde https://boulderzavody.bbsys.cz/ nebo případně až na místě.

Ohromné díky partnerům, kteří nás podporují!

Zkrátka Teplice jsou jen jedny a jsou jen jednou za rok. Jde o zážitky a těch je tu spooousta. Těšíme se na vás!

Martin a Honza
České sportovní lezení

plakát


partneři


MFHF


České sportovní lezení   [úpravy] 08:11 09.08.2018Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Nový pohár22:07:50 11.08.2018
Podte do toho, jde to i bez svazu!!!
Radimodpovědět 

 Foto dne:

MS v lezení 2025 boulder
 Databáze cest:
Všechny cesty (187415)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Sinon Rien! 7a+ Arco
Kankra´s Lauer 6+ Frankenjura
Schindertoni 8- Frankenjura
Hanna Karlson Gedenkweg 6+ Frankenjura
Pfeilerkamin 3 Frankenjura
Nově komentované:
Zwei Bomben Mehr 8- Hohe Wand
Le Pilier De La Coccinelle 6B Fontainebleau
Alles Balledi 7+ Frankenjura
Alles Balledi 7+ Frankenjura
Svatej Muž Xa Drábské Světničky

 Nově v diskusi:
Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: Lezení s rodinou v zimě | Lezení s rodinou v zimě | Lezení s rodinou v zimě | Re: zapomenuté preso drátník | zapomenuté preso drátník | Re: foto dne | Re: Foto dne Pálava | Foto dne Pálava |

 Nové komentáře:
Re: Povolení k akci | Re: Boulder vs. lano | Re: Boulder vs. lano | Re: Úroveň | Re: Boulder vs. lano | Re: Povolení k akci | Re: Povolení k akci | Re: Inu | Re: Boulder vs. lano | Re: Povolení k akci |

 Kde to vře:
Secret Spot Bouldering 2025 (112)
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (67)
V Tatrách se zabil český horolezec po pádu pod Satanem (22)
Video: Domen Škofič leze cestu za 8a na letícím letadle (19)
Alex Honnold se chystá na free solo na mrakodrap Taipei 101 (16)
Adam Ondra se po MS zamýšlí, zda má pokračovat v závodění (13)
Alone on the wall (11)
Lezec se zabil při slaňování z El Capa při streamu na TikTok (11)
Wetterhorn - 3690 aneb traverz k pohledání (8)
MČR v boulderingu - semifinále a finále (6)

 Nově v inzerci:
Tatry poslední týden v Říjnu | konec října za teplem | Batoh TrekSport Patagonia 80+15+2x7 | Adr 15.10. | SingingRock Lucifer III Tech | Testarossa 38,5 | Evolv Phantom PRO LV 41 | Podzimní Alpy | walter | stará lana |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 780 
 50 dní v divočině 
 568 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 663 
 Andrea 
 595 
 Ashima 
 493 
 Barkley Marathon 
 595 
 B.I.G. - světové prvenství 
 569 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 528 
 Gálfy - Horský život 
 488 
 Jak se staví ledovec 
 482 
 JAMES - Století nad oblaky 
 654 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 546 
 Lezci z Manína 
 577 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 529 
 Operace Nos 
 506 
 Plamen nikdy nezhasne 
 514 
 Pohlednice z konce světa 
 585 
 Pomíjivost ledu 
 476 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 513 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 484 
 Rhapsodia Corcontica 
 494 
 Sama 
 533 
 Šampioni zlatého údolí 
 525 
 S lyžemi v oblacích 
 609 
 Tenaya Traverse Challange 
 531 
 Tenkrát na východě 
 573 
 Velká alpská silnice - 73 
 538 
 Za oponou velehor 
 643 
 Zápasník Dee Dee 
 539 
 Životní výprava 
 530 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.