LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Achtung seil!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
Basecup 2025 (11.10)
SP paralezení Laval FRA (25.10)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)

Žebříček
Cesty:
30.Suchan 10307
31.Adamovska 10284
32.Duchoň 10281
Bouldry:
30.Svoboda 9531
31.Ďurech 9456
32.Kümmel 9450
Hory:
19.Tomasu 3348
20.Rojko 3282
21.Louda 3082

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5810 lezců
1184763 cest
Nové přelezy:
Pojď Mi Ho 7C
Odchod Z I 7C+
From Hell 8A
Des Wahnsi 9-
Jenseits V 9
Auch Ein P 8+/9-
Coup De Fo 7C
Pinot 7c
Žíla 8A
Splachovát 9-

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Light OFF boulder challenge VOL.02

V lezeckém centru SmíchOFF se 26.9. konal závod Light OFF boulder challenge VOL.02

Již podruhé se na BoulderOFFce pražského lezeckého centra SmíchOFF sešli přátelé boulderingu, dobré zábavy a hromady svítících barviček :-)

Oproti prvnímu Light OFF boulder challenge nyní závod začal lezením na 52 boulderech za klasického nasvícení. Stavěči v čele s Honzou Zbrankem připravili problémy všech obtížností od opravdu začátečnických boulderů až po bouldery které můžete vidět v kvalifikacích světového poháru.

Úderem osmé hodiny večerní se boulderOFFka ponořila do fialového šera, čímž se rozzářily nejen 2 obtížnostní okruhy boulderů, ale i oblečení, vlasy a bodypaintingové malůvky na kůži závodníků.

Výsledky:

výsledky


 Light OFF bouder - výsledky (velké rozlišení)

Pro lezením znavené jedince si smíchOFFácký bar připravil grilovačku burgerů. O doplnění energie se postarala ochutnávka veganských proteinových mlék a smoothie od McCarter Body and Future. Startující dívky dostaly proteinové tyčinky od firmy NUTREND. S bodypaintingem nám nyní pomohl Lightstick.cz
Vítězové si odnesli ceny od CT Climbing Technology.

Za organizátory bych rád poděkoval partnerům, ale hlavně Vám všem, kteří jste se Light OFF boulder challenge zúčastnili. Jen díky Vám to byla opravdová lezecká jízda!
















































Libor Barok   [úpravy] 07:00 29.09.2018Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Chyty11:28:00 29.09.2018
Ahoj vypadá to moc pěkně, dle fotek. Každopádně jak řešíte možný používání jiných než definovaných chytí? Ty chyty mi připadají docela velké, ční hodně ze stěny a pro závodníka muže být složité se tomu vyhnout. Na umelky nejezdim, spíše me zajima praktická stránka věci. ( viz závodník lezouci na zelených chytech..)
odpovědět 
 Re: Chyty18:44:33 29.09.2018
Ahoj,
Vzhledem k tomu, že se nejedná o žádný oficiální závod. Jde spíše o přátelské setkáni. Necháváme tedy poctivost přelezu čistě na svědomí přelezce. Lezec si sám do výsledkových kartiček zapisuje prelezy, nikdo ho nekontroluje, a zda-li mu jiný chyt pomohl nebo ne je čistě na něm.
S pozdravem
Libor
 liborbarokodpovědět 
  Re: Chyty21:37:55 30.09.2018
Díky za vysvětlení.
odpovědět 
 Re: Chyty18:44:37 29.09.2018
Ahoj,
Vzhledem k tomu, že se nejedná o žádný oficiální závod. Jde spíše o přátelské setkáni. Necháváme tedy poctivost přelezu čistě na svědomí přelezce. Lezec si sám do výsledkových kartiček zapisuje prelezy, nikdo ho nekontroluje, a zda-li mu jiný chyt pomohl nebo ne je čistě na něm.
S pozdravem
Libor
 liborbarokodpovědět 
  Re: Chyty21:38:12 30.09.2018
Díky za vysvětlení
odpovědět 
 Re: Chyty18:44:40 29.09.2018
Ahoj,
Vzhledem k tomu, že se nejedná o žádný oficiální závod. Jde spíše o přátelské setkáni. Necháváme tedy poctivost přelezu čistě na svědomí přelezce. Lezec si sám do výsledkových kartiček zapisuje prelezy, nikdo ho nekontroluje, a zda-li mu jiný chyt pomohl nebo ne je čistě na něm.
S pozdravem
Libor
 liborbarokodpovědět 
  Re: Chyty21:38:36 30.09.2018
A ještě jednou díky za vysvětlení.
odpovědět 

 Chyty07:14:41 01.10.2018
Nemohl by mi někdo prosím vysvětlit, jak řešíte možné využití jiných chytů a stupů. Děkuji.
odpovědět 
 Re: Chyty17:23:35 03.10.2018
Ahoj,
Vzhledem k tomu, že se nejedná o žádný oficiální závod. Jde spíše o přátelské setkáni. Necháváme tedy poctivost přelezu čistě na svědomí přelezce. Lezec si sám do výsledkových kartiček zapisuje prelezy, nikdo ho nekontroluje, a zda-li mu jiný chyt pomohl nebo ne je čistě na něm.
S pozdravem
Libor

:-D :-D
Liborodpovědět 

 Foto dne:

MS v lezení 2025 boulder
 Databáze cest:
Všechny cesty (187441)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Last Gap 6c Kalymnos
Vasiliki 6b Kalymnos
Goran 7A+ Fontainebleau
Goriak 7B Fontainebleau
Anak 7A+ Fontainebleau
Nově komentované:
Kozy Zdržují 8+/9- Tetínské Skály
Welcome 7- Břestecká Skála
Welcome 7- Břestecká Skála
Zwei Bomben Mehr 8- Hohe Wand
Le Pilier De La Coccinelle 6B Fontainebleau

 Nově v diskusi:
Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: Lezení s rodinou v zimě | Lezení s rodinou v zimě | Lezení s rodinou v zimě | Re: zapomenuté preso drátník | zapomenuté preso drátník |

 Nové komentáře:
Re: Slušný výkony a | Re: tragédi | Re: Slušný výkony a | článek z hor | Re: Slušný výkony a | Re: Slušný výkony a | Slušný výkony a | D | Re: Povolení k akci | Re: Boulder vs. lano |

 Kde to vře:
Secret Spot Bouldering 2025 (113)
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (67)
V Tatrách se zabil český horolezec po pádu pod Satanem (19)
Video: Domen Škofič leze cestu za 8a na letícím letadle (19)
Alex Honnold se chystá na free solo na mrakodrap Taipei 101 (16)
Alone on the wall (11)
Lezec se zabil při slaňování z El Capa při streamu na TikTok (11)
Wetterhorn - 3690 aneb traverz k pohledání (10)
MČR v boulderingu (8)
Adam Ondra se po MS zamýšlí, zda má pokračovat v závodění (8)

 Nově v inzerci:
Scarpa Maestrale RS Zdarma | Suunto vertical solar | Tatry poslední týden v Říjnu | konec října za teplem | Batoh TrekSport Patagonia 80+15+2x7 | Adr 15.10. | SingingRock Lucifer III Tech | Testarossa 38,5 | Evolv Phantom PRO LV 41 | Podzimní Alpy |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 789 
 50 dní v divočině 
 575 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 676 
 Andrea 
 603 
 Ashima 
 497 
 Barkley Marathon 
 607 
 B.I.G. - světové prvenství 
 577 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 532 
 Gálfy - Horský život 
 493 
 Jak se staví ledovec 
 488 
 JAMES - Století nad oblaky 
 659 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 556 
 Lezci z Manína 
 587 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 534 
 Operace Nos 
 511 
 Plamen nikdy nezhasne 
 521 
 Pohlednice z konce světa 
 589 
 Pomíjivost ledu 
 483 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 520 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 492 
 Rhapsodia Corcontica 
 501 
 Sama 
 537 
 Šampioni zlatého údolí 
 533 
 S lyžemi v oblacích 
 620 
 Tenaya Traverse Challange 
 543 
 Tenkrát na východě 
 582 
 Velká alpská silnice - 73 
 546 
 Za oponou velehor 
 649 
 Zápasník Dee Dee 
 548 
 Životní výprava 
 535 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.