LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5851 lezců
1199585 cest
Nové přelezy:
Loli-X 10-
Zephyr 7c
Ukřižování 7C
Kalter Bra 7C/7C+
Unknown 8A
Katerina C 7c+
Škubánek 7C+ tr
Šípkový Kr 9
La Poudre 8a
Petrohrads 8A

Stěny
Olberg lezecká stěna - Blansko
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna na ZŠ Wolkerova - Havlíčkův Brod

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nemoc z výšky a improvizované transportní prostřed

Čt 23.5. 19:00 divadlo DIALOG

Čt 23.5. 19:00 divadlo DIALOG Plzeň
Dnes již skoro tradiční (druhá) přednáška Jany Voborníkové (členky Společnosti horské medicíny, školitelky instruktorů ČHS - to kvůli reklamě).
Tentokrát rozděleno do dvou tematický částí, nebude to takový hromadný nášup jako první všeobecná přednáška o horské medicíně.

1) Vysvětlení a užitečné rady k výškové nemoci před prázdninovými akcemi do vyšších hor. (Vejškovku lze pobrat již kolem 2500 m.n.m.). Divadelní ukázky opravdového zvracení zajistí členové divadla SAD.

2) Praktické ukázky a vyzkoušení improvizovaných transportních prostředků, nácvik nosítek z lana, sedačka pro zraněného pro transport ... (Kdo si přinese vlastní špagát, smyce a karáble neprohloupí a sám si to namístě může vyzkoušet.)

Jinak bar samo otevřen po celou dobu akce.

Zdraví,
        H.O.K.N.


Petr Zýka a Libor Bolda   [úpravy] 18:10 16.05.2002Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Tleskám
Někdy mě připadá, že Společnost horské medicíny funguje lépe než ČHS.
Zapsal: John, 22:42:10 16.05.2002
 My chceme taky
A kdy bude něco podobnýho v Praze? rozhodně bych zašel, že Společnost horské medicíny funguje lépe je jistá věc, a navíc ty ukázky divadla SAD budou určitě hodně dobrý (SAD je boží, jejich eskymácký příběhy včera na Pavlači neměly chybu - teda jestli to bylo divadlo SAD :-)
Zapsal: Špicál, 11:05:31 17.05.2002
 Bylo
Pro Špicála: Bylo to to samý SAD jako bude teď v Plzni. Zkusíme přemluvit Janu na ňákou tu Prahu. Chadvik.
Zapsal: Chadvik, 16:22:06 22.05.2002
 lgSUwKkZeAONYc
oa4jXG Major thankies for the blog.Really thank you! Fantastic.
Zapsal: RXQCzLxPVXz, 00:52:04 20.12.2013
 ulgdbs93W
Me and this article, sitting in a tree, L---G-R-NEI-N-A!
Zapsal: ak0vnizzS, 23:23:23 26.06.2015


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189383)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
The Scorpion King Variante 8b Eremo
The Scorpion King Variante 8b Eremo
Cambio De Sentido 7a+ Chulilla
Crosstown Traffic 7b+ Chulilla
Nombre Desconocido 2 6b Chulilla
Nově komentované:
Nagual 7B NÖ
Due Piccoli Pilastri 6 San Paolo
Www.trentinoclimb 5b Lago Di Lamar
Unnamed 1 5b Lago Di Lamar
N.N.2 6a Lago Di Lamar

 Nově v diskusi:
Jak je to s pamětníky | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. |

 Nové komentáře:
Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (27)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1704 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1826 
 Ne, uniklo mi to. 
 1572 
 Sleduji jen Adama. 
 1627 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.