Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 45.Winter 10054 46.Lukášek 10044 47. 10037 Bouldry: 45.Ježek 9200 46.Meier 9175 47.Chovanová 9153 Hory: 2.Skopec 7086 3.Groš 6550 4.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Vltavské Žula s dětmi 15.03.2025 Ahoj, mohu poprosit o doporučení na oblasti či sektory kolem Vltavy vhodně s dětmi? Předem moc děkuji. Špásik
  Re: Vltavské Žula s dětmi 15.03.2025 Lomy na velkou
    Re: Vltavské Žula s dětmi 17.03.2025 Lomy nad Velkou oplývají množstvím klíšťat, padajícím kamením a přístupová stezka do Borového má mís
  Re: Vltavské Žula s dětmi 15.03.2025 největší průser je tahat děcka do skal ...
    Re: Vltavské Žula s dětmi 15.03.2025 Mě to přijde celkem v pohodě. To, že máš dítě z tebe nedělá někoho v domácím vězení, až je budeš mít
      Re: Vltavské Žula s dětmi 15.03.2025 Mám dvě , ale nebudu je tahat do skal , viz. příspěvek nahoře...
        Re: Vltavské Žula s dětmi 16.03.2025 Žij a nech žít…
          Re: Vltavské Žula s dětmi 16.03.2025 Moje řeč, proč by dítě mělo zbytečně umřít pod stěnou když tam ani nechce... Mraky volnejch šutrů, m
            Re: Vltavské Žula s dětmi 16.03.2025 To že tvoje nechce, neznamená, že moje nechce.
        Re: Vltavské Žula s dětmi 18.03.2025 Tak je nikam netahej a neopruzuj ostatní svými moudry. Viz příspěvek nahoře.
    Re: Vltavské Žula s dětmi 18.03.2025 Kdepak, největší průser jsou volové jako ty. Nazdar
  Re: Vltavské Žula s dětmi 16.03.2025 Na Vltavské žule obecně nejsou kinder friendly oblasti. Pokud je nechceš utopit, kutálet roklemi neb
  Re: Vltavské Žula s dětmi 17.03.2025 Jak velke deti? pokud male cca do 5 let tak ty lomy na druhe strane vltavy naproti rovisit asi jedin
Názor 14.03.2025 Taková celkem kontroverzní událost. V roce 2020 rakousky politik Herbert Kickl udělal (spolu)prvovýstup w Hochschwabu na Ausweichkogel. Cesta byla nazvána Der geheime Schwob. Je to i na bergsteigen. V roce 2025 Antifa usoudila, že to tak není správné a bo
  Re: Názor 14.03.2025 Proc ne, prilivat olej do ohne, on se ten extremismus takle vrati a presne tim opacnym zpusobem nez
    Re: Názor 15.03.2025 Já sem byl vždycky víc nacek, takže nasrat na antifu, banda levejch šulínků
      Re: Názor 22.03.2025 Neřekl bych ,že jsi nácek.Jsi úplně normální.A nasrat na levicové šulinky je moc milé😅
      Re: Názor 22.03.2025 Neřekl bych ,že jsi nácek.Jsi úplně normální.A nasrat na levicové šulinky je moc milé😅
      Re: Názor 23.03.2025 A hele, adept na denacifikaci
  Re: Názor 15.03.2025 No, když se dívám, jak to ten blbeček zakuklenej řeže cca 2cm od povrchu... A že si ještě berou do h
  Re: Názor 15.03.2025 Tak už to dneska holt chodí... Ve vrcholné politice zase zbaví Maďarsko hlasovacích práv v EU, proto
Tekuté mágo pro Gym 13.03.2025 Nezkoušeli jste někdo na lezení tekuté magnézium, které se prodává ve fitness sféře? Je výrazně levnější, tak mě zajímá jestli není využitelné i na lezení na stěně.
  Re: Tekuté mágo pro Gym 13.03.2025 K nicemu :D
  Re: Tekuté mágo pro Gym 13.03.2025 používám běžně uvnitř i na venkovních bouldrech, vydrží déle na rukách a není nutné jej mít u sebe p
    Re: Tekuté mágo pro Gym 14.03.2025 To namáguješ už doma a pak ti to vydrží celý den na rukou? Hustý.
      Re: Tekuté mágo pro Gym 14.03.2025 tay vole to je diskuze kryštofa z hangáru a viktora z hudy ... tohle není možné :D :D
        Re: Tekuté mágo pro Gym 24.03.2025 Flashbaaaack!
volná místa na kurzu CWI březen 12.03.2025 Ahoj,
Na Flash Wallu v Olomouci pořádáme kurz a zkoušky CWI – a máme ještě pár volných míst.
Termín kurzu je již tento březen, víkend 21. - 23. 3. 2025 a 3 odpolední semináře
a zkoušky jsou 13. 4. a 14. 4. 2025
Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov 10.03.2025 Ahoj,
s určitou pravděpodobností jsem 8.3. při jarním lezení v Ostrově (Romský masiv, komáří stěna) zapomněl pytlík od singing rock sedáku plný 5ks presek CT, tuším 3 smyce, BD šťáradlo a 2ks malé šroubovky Ocun.
Taky mohlo dojít ke ztrátě i
  Re: AO už nehraje hru na lezci ? 09.03.2025 Zapisuje, ale jen párkrát do roka.
  Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Tyjo vždyť by tu pokaždé dostal bídu, jaký je zaprodanec, že si s tím dělá jen své PR a že je stará
    Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Meles kraviny, Adam normlane zapisuje, zhruba dvakrat/ctyrikrat rocne ty prelezy co ma smysl zapisov
      Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Jestli jsem tě tak naštval, tak se omlouvám, příště vložím smajlíka i dopředu, aby bylo jasné už pře
        Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Tak sorry, to jsem nepochopil :)
          Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Naopak se omlouvám já, koukám, že jsem tam nedal ani toho smajlíka...
  Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Jsem si to schválně zpětně proklikal a Adam byl v žebříčku na laně první souvisle od roku 2006 až do
    Re: AO už nehraje hru na lezci ? 12.03.2025 Jestli už třeba nepřestal lízt
    Re: AO už nehraje hru na lezci ? 12.03.2025 To je snad pochopitelne, ne? Zima priprava na zavodni sezonu, jaro musel stravit na olympijske kvali
    Re: AO už nehraje hru na lezci ? 12.03.2025 Musíte také uvážit, že už není sám jako někteří. Ono vše není tak jednoduché jak si někteří představ
      Re: AO už nehraje hru na lezci ? 13.03.2025 Vážení...
Nejlepší lezec historie. 03.03.2025 Ahoj lezci, napadla mne taková třeba věřím, že zajímavá myšlenka. Přemýšlel jsem, kdo je pro mne asi nejlepším lezcem co znám. Nemyslím tím ale rekordmana, který vylezl nejvýše a nejdříve a nejtěžší. Spíše třeba toho s kým bych si rád zalezl, rád zašel na
  Re: Nejlepší lezec historie. 03.03.2025 1. Karel Bělina
2. Tomajda
3. Špek
4. Hudy
5. Ulmič Ulmann
    Re: Nejlepší lezec historie. 03.03.2025 1 Luděk
2. Lynn Hill
3. Messner
      Re: Nejlepší lezec historie. 03.03.2025 1. Lynn Hill
2. Alex Huber
3. Špek
4. Johny Dawes
5. Kurt Albert
        Re: Nejlepší lezec historie. 05.03.2025 1-2) mesner a AO
3) bratri huberove
4-5) buhl a gullich
6) cikan se spekem
          Re: Nejlepší lezec historie. 05.03.2025 na kole dřív jezdil do hor kdekdo, v třicátých letech za hospodářské krize byl bicykl standardní způ
            Re: Nejlepší lezec historie. 05.03.2025 Neznam jinou skupinu ktera by jela na kole na takhle moumentalni a proflakelej prvovystup. Tou silen
              Re: Nejlepší lezec historie. 05.03.2025 cyklistických historek je v alpistické literatuře spousty. zrovna třeba ten Buhl po nočním výstupu O
                Re: Nejlepší lezec historie. 06.03.2025 Buhlova známá jízda na kole byla na solo severní stěny Badile. Jel to na otočku, protože musel zase
                Re: Nejlepší lezec historie. 06.03.2025 Neches to sepsat? Treba jako kratky clanecky tu na lezci... Byli hustodemonickykrutoprisni, a dnesni
                  Re: Nejlepší lezec historie. 06.03.2025 nechci. byl by to kompilát z literatury a schváleně měnit pořadí slov a tu a tam nahradit slovo syno
                    Re: Nejlepší lezec historie. 06.03.2025 Vidis, jak ti to jde :) Jajich cetl hodne, a presne jak pises, je to roztrousene porunzu. Jeslti vis
                Re: Nejlepší lezec historie. 07.03.2025 U te odolnosti vzdycky pomyslim na waltera bonattiho a tragicky pribeh ma piliri freney, jak kolem n
                  Re: Nejlepší lezec historie. 10.03.2025 jo no:( Az vyrostu chtel bych bejt taky tak drsnej.
  Re: Nejlepší lezec historie. 03.03.2025 Fritz Wiessner? Rudolf Kauschka? Paul Preuss? Zsigmondiové? Kurt Albert? Mummery? Ginzelové? Fehrman
    Re: Nejlepší lezec historie. 03.03.2025 Lukáši...5 tvých nejoblíbenějších...bez otazníků ale.
      Re: Nejlepší lezec historie. 03.03.2025 A ještě pro upřesnění, klidně to můžeš být ty sám, ale ne výčet historických ikon lezení, to si lze
        Re: Nejlepší lezec historie. 04.03.2025 1. Martin Čermák
2. Martin Čermák
3. Martin Čermák
4. Martin Čermák
5. M
    Re: Nejlepší lezec historie. 03.03.2025 Takže o pokecu při pivu s nimi si může Marťas tak akorát nechat zdát.
      Re: Nejlepší lezec historie. 04.03.2025 správně. s žijícími si tazatel přece na pivo může zajít a nemusí to řešit na internetech, měl jsem z
        Re: Nejlepší lezec historie. 04.03.2025 a tedy k věci:
1. Wiessner (byl u zrodu všeho významného na písku, v americe i ve vysoké asii
          Re: Nejlepší lezec historie. 05.03.2025 uz asi po pate ctu Waiser:) A porad si rikam proc sem toho chlapika na bouldrovce pod sfinxem/v hack
            Re: Nejlepší lezec historie. 05.03.2025 sorry, mea culpa, to je tím, že neumím na české klávesnici šarfes es.
              Re: Nejlepší lezec historie. 06.03.2025 není Vajzr jako Vízner. Vízner byl koukám nějakej porodník, Búl šťastlivec co včas umřel. otec je na
                Re: Nejlepší lezec historie. 06.03.2025 uz to nehul :)
                  Re: Nejlepší lezec historie. 06.03.2025 stejně došel matroš
  Re: Nejlepší lezec historie. 03.03.2025 Takovych je, jen namatkou z me hlavy treba Frederick Mummery, George Mallory, Hermann Buhl, Reinhold
    Re: Nejlepší lezec historie. 04.03.2025 No zrovna podle toho, co jsem četl o Alex Lowe v knize od Mark Synnot, bych s ním asi u piva nechtěl
      Re: Nejlepší lezec historie. 05.03.2025 Proc, nepil ho dostatecne?
  Re: Nejlepší lezec historie. 03.03.2025 Největší žijící eso je jednoznačně Wojtek Kurtyka. To je synonym horolezce. Jak na skále, tak v horá
    Re: Nejlepší lezec historie. 08.03.2025 Celkove prvni me podobne jako ostatni napadl Buhl. Ale mas pravdu, ze Kurtyka je dost opomijenej. Pr
  Re: Nejlepší lezec historie. 04.03.2025 1. Bernd Arnold (Mel stesti, ze ve sve dobe byl nejlepsi, byly volne nejhezci linky a nesmel cestova
  Re: Nejlepší lezec historie. 04.03.2025 Nejlepší lezec historie? To je názor. A podle čeho jej chcete hodnotit a vybírat? Asi to bude Bůh. T
    Re: Nejlepší lezec historie. 04.03.2025 Dobře napsaný, beztak po brku :D
  Re: Nejlepší lezec historie. 04.03.2025 Jednoznacne Špek!
  Re: Nejlepší lezec historie. 04.03.2025 Na pokec/pivo ... Špek a Steck.
Ale lézt bych s nima tedy nechtěl, vím, kde je má br
    Re: Nejlepší lezec historie. 05.03.2025 1. Filip zaoral
2. Matěj Hořák
3. Michal Makuša
4. Rosťa Štěpánek
To
      Re: Nejlepší lezec historie. 06.03.2025 zapomněls:
0. Martin Čermák
        Re: Nejlepší lezec historie. 06.03.2025 Nechtěl jsem ho tam úplně na sílu cpát tohle jsou větší inspirace
          Re: Nejlepší lezec historie. 06.03.2025 tak dobře - co Juraj Rečka?
            Re: Nejlepší lezec historie. 10.03.2025 Jeho cesty nesoudí věčný Bůh, anóbrž pozemský JAMES.
  Re: Nejlepší lezec historie. 05.03.2025 Lezec:
Lynn Hill, Adam Ondra, Chris Scharma, Bernd Arnold, Alex Honnold
Horolezec:
    Re: Nejlepší lezec historie. 06.03.2025 Dělený 1-2 místo: Prcas a Simona
Dělený 3-6 místo: Kurt, Algena, Janzen a Stoupa
    Re: Nejlepší lezec historie. 10.03.2025 vyda Kukutczka... Diky za pripomenuti! RIP
  Re: Nejlepší lezec historie. 06.03.2025 Marketingový průzkum?
  Re: Nejlepší lezec historie. 07.03.2025 V tradiční lezecké komunitě se slova jako nejlepší, nejhorší nepoužívají. To se vyskytlo až se sport
    Re: Nejlepší lezec historie. 07.03.2025 tuším v roce 1965 v časopise Turista vyšel roztomilý článek, kdy se autor jízlivě vysmívá jedné kraj
    Re: Nejlepší lezec historie. 07.03.2025 ještě "čtyři bludy o horolezcích"(Peter Donnely, Mountain 80, 81, 82, 83 pro Hory 17, 18,
Nizke Tatry snih 03.03.2025 Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá se sněhovou pokrývkou na hřebeni Nizkých Tater? Resp. je-li dost sněhu pro přechod na skialpech v části Telgart-Čertovica? Podle webových kamer to totiž výpada bídně...
Petrohrad - podmínka 03.03.2025 Ahoj, nebyl jste někdo tenhle týden na Petráči? Minulý víkend (22.2.) tam ještě leželo dost sněhu, zajímalo by mě, jestli už to roztálo. Diky Czecop
  Re: Petrohrad - podmínka 03.03.2025 snih = nula
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
...
2247
  Re: Vltavské Žula s dětmi Lomy na velkou 09:49:13 15.03.2025odpovědět
    Re: Vltavské Žula s dětmi Lomy nad Velkou oplývají množstvím klíšťat, padajícím kamením a přístupová stezka do Borového má místo UIAA 2. S dětma leda do Bohostic - tam nejsou klíšťata, neutopí se a ani nikam nespadnou, přístup po úplné rovině 21:57:51 17.03.2025odpovědět
  Re: Vltavské Žula s dětmi největší průser je tahat děcka do skal ... omg 16:12:36 15.03.2025odpovědět
    Re: Vltavské Žula s dětmi Mě to přijde celkem v pohodě. To, že máš dítě z tebe nedělá někoho v domácím vězení, až je budeš mít, třeba to pochopíš (a to já je nemám). 17:24:05 15.03.2025odpovědět
      Re: Vltavské Žula s dětmi Mám dvě , ale nebudu je tahat do skal , viz. příspěvek nahoře... . 20:29:58 15.03.2025odpovědět
        Re: Vltavské Žula s dětmi Žij a nech žít… Tolerance 06:45:35 16.03.2025odpovědět
          Re: Vltavské Žula s dětmi Moje řeč, proč by dítě mělo zbytečně umřít pod stěnou když tam ani nechce... Mraky volnejch šutrů, mraky klíšťat.... Co je po jméně... 07:55:19 16.03.2025odpovědět
            Re: Vltavské Žula s dětmi To že tvoje nechce, neznamená, že moje nechce. 22:52:45 16.03.2025odpovědět
        Re: Vltavské Žula s dětmi Tak je nikam netahej a neopruzuj ostatní svými moudry. Viz příspěvek nahoře. Sodík 00:46:13 18.03.2025odpovědět
    Re: Vltavské Žula s dětmi Kdepak, největší průser jsou volové jako ty. Nazdar Sodík 00:43:54 18.03.2025odpovědět
  Re: Vltavské Žula s dětmi Na Vltavské žule obecně nejsou kinder friendly oblasti. Pokud je nechceš utopit, kutálet roklemi nebo je trefit kamenem na nástupu. Pod skalami je většinou jen pěšina ze které se rovnou leze. Žadné plácky nehledej. Výjimkou jsou lomy mezi Velkou a Kamýkem - Akátový, Třešňový, Borový. Jsou-li dětičky lezoucí (po skalach), tak si i zalezou. Kosťák 08:18:17 16.03.2025odpovědět
  Re: Vltavské Žula s dětmi Jak velke deti? pokud male cca do 5 let tak ty lomy na druhe strane vltavy naproti rovisit asi jedine, se starsima se da i roviste, ale dost mozna se budou nudit pokud nelezou... ondra 08:51:29 17.03.2025odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: