Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 42.Podstata 10107 43.Výšek 10077 44.Hyžný 10069 Bouldry: 42.F 9228 43.Jeliga 9203 44.Ježek 9200 Hory: 13.Černý 3878 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
Víkend 02.04.2020 Tak kdo se chystá o víkendu k nám do Skaláku?
  Re: Víkend 02.04.2020 chceš rozjet flejm? mám za to, že bydlíš někde 15 kilometrů od skaláku, z lesa se skálama ti nepatří
    Re: Víkend 02.04.2020 :D uklidni se Pražáčku ;). Čistě průzkum se zajímavosti. A taky jestli si zalezu na něčem normálním
      Re: Víkend 02.04.2020 ještě se dopustím další spekulace: nejsi náhodou ze zlatokopské rodiny, nastěhované v šesta-sedmačty
        Re: Víkend 02.04.2020 co to meleš ty náplavo
          Re: Víkend 02.04.2020 co takhle podpis, ty neobyčejně odvážný podvečerní místní hrdino bez bázně a hany?
            Re: Víkend 02.04.2020 Ssry, ale útočit jsi tu začal ty. Já se fakt jen normálně ptám kolik tu bude lidi. Toť vše. Nikoho n
              Re: Víkend 02.04.2020 tak chtěls rozjet flejm nebo ne? kolik bude lidí, to záleží na počasí. takoví jako já, co ctí svatéh
                Re: Víkend 03.04.2020 Pořád skáčete tomu trollovi na špek...
                Re: Víkend 03.04.2020 tohle je nejaky divny, asi fakt troll. Lukas B zdal se vzdy byti hlasem rozumu, tlumicem vasni.. a t
                  Re: Víkend 04.04.2020 Hlas rozumu :). Spíš chytrolín, co vždycky ke všemu má co říct, pacient, kterýmu postupem času víc
                    Re: Víkend 04.04.2020 ano, ano, jen do nej. perte se a zerte se ;-)))
      Re: Víkend 02.04.2020 Co porad mate s tema "Prazackama"? Nejaky mindrak? Zajimave, ze o Lukasi B. naznacujes, ze
  Re: Víkend 02.04.2020 Budu v nedeli tak doufam ze se nepotkame
    Re: Víkend 02.04.2020 Celá parta z Ostravy se chystá do Skaláku, všichni z TENDON Bloku a z Tendon Hlubiny.
  Re: Víkend 03.04.2020 Vzhledem k tomu, že návštěvnost skalních oblastí v době "pandemie" je asi ta 4x vyšší než
    Re: Víkend 03.04.2020 Tak kazdy asi interpretuje deni dle sveho naturelu.. Ale nenapadlo te treba, ze ti lide ted jezdi vi
      Re: Víkend 03.04.2020 Myslíš jako hospody a nákupáče? Ono je vůbec otázkou, jestli není odepřeno i lezení, a lze to považo
        Re: Víkend 03.04.2020 Pominu-li otazku svedomi, tak je to samozrejme nedovolene. Ten vyklad toho opatreni je ja jasny: Zak
        Re: Víkend 05.04.2020 Pročpak tě napadla zrovna hospoda nebo nákupáč? A jak vlastně víš, že ty skály jsou tak plný, když o
  Re: Víkend 03.04.2020 Nepotkáme páč veřejné parkoviště v Libereckém kraji u turistických cílů budou zavřena :
    Re: Víkend 03.04.2020 Na webu kraje se nepise, ktera parkoviste zavrou, ale Sedmihorky a Hruba skala jsou asi jasny. Nicme
    Re: Víkend 03.04.2020 viz Jandákův web HI.
      Re: Víkend 03.04.2020 Ja zabavne sledovat, jakou pakarnu ze strachu z Prazaku jsou si vidlaci schopni sami vytvorit. :-)
        Re: Víkend 04.04.2020 Moc si fandíš...je to prostší a pražáci v tom roli nehrají
        Re: Víkend - hoši nikam! 04.04.2020 My jedeme nekam na bouldry
        Re: Víkend - hoši nikam! 04.04.2020 My jedeme nekam na bouldry
          Re: Víkend - hoši nikam! 04.04.2020 my si jedem normálně zalízt.
  Re: Barbarstvi - ferrata Vrabinec 31.03.2020 Dokud nedostane Čokař, nebo Bělina (o těch se už ví) za své ilegální výtvory třeba 100.000 pokuty, v
    Re: Barbarstvi - ferrata Vrabinec 01.04.2020 bělina mě nasral.. věděl sem, že to je magor a maniak, ale že se dá na feraty a navíc na písku, mě h
      Re: Barbarstvi - ferrata Vrabinec 01.04.2020 Hlavně by to chtělo to ocelové lano rychle sundat a uložit u Policie. Majitel se pak o něj může přih
Lom Černotín - Hluzov: The END 30.03.2020 Od neděle 29. 3. 2020 je vstup do lomu natvrdo a nadobro zakázán. Poslední kapkou byla sobotní (28.) demonstrace lezců (a jejich rodinných příslušníků a domácích mazlíčků). Nešlo o demonstraci proti něčemu, byla to demonstrace něčeho ...
Nicméně po
  Re: Lom Černotín - Hluzov: The END 30.03.2020 Jo, jo, to se dalo čekat. Když jsem tam byl naposled, tak jsem se slušně zeptal, jestli je možný tam
  Re: Lom Černotín - Hluzov: The END 30.03.2020 Bohužel střílet kokotům brokovnicí sůl do zadku se nesmí, tak je kolektivní vina a zákaz vstupu jedi
    Re: Lom Černotín - Hluzov: The END 30.03.2020 v karantene lezou jen kokoti, takze pokud tam bylo prekokotovano tak to ani nemohlo dopadnout jinak.
      Re: Lom Černotín - Hluzov: The END 30.03.2020 Přesně, proto to tak dopadlo právě ten den.
  Re: Lom Černotín - Hluzov: The END 31.03.2020 Není se čemu divit, lezci jsou dnes odrazem vzorku společnosti, nemá cenu si tuto skupinu nějak idea
    Re: Lom Černotín - Hluzov: The END 31.03.2020 Soudě podle tebe to ani kdysi nebylo nic moc...
Saske Svycarsko 29.03.2020 Ahoj, prosim Vas, chtel bych jet lezt do Saskeho Svycarska na pisky, ale nevim kterou z oblasti konkretne zacit, nebo jeste lepe ktereho z tech X dilu pruvodce doporucujete. Pri te cene nechci vsechny, urcite jsou lepsi a horsi oblasti Saskych pisku. Diky
  Re: Saske Svycarsko 29.03.2020 Není to Německo?
  Re: Saske Svycarsko 29.03.2020 Taky bych tam chtěl jet a jezdit. Ale mám pocit, že to teď nejde a nevím, kdy to půjde. Asi by to šl
  Re: Saske Svycarsko 30.03.2020 Docela vhodný je Bieletal. Je podobný Ostrovu.
  Re: Saske Svycarsko 30.03.2020 Tady si lze udělat představu a pak si dle toho vybrat prvního průvodce do sbírky.
    Re: Saske Svycarsko 30.03.2020 Na Sasko v dohledné době zapomeň.Když tě chytí strážci tak se nedoplatíš.V ostrově to hlídají grenz
      Re: Saske Svycarsko 30.03.2020 Uvedl bys prosím zdroj Tvé informace?
        Re: Saske Svycarsko 30.03.2020 V současné době si to němci hlídají,až to pomine bude zase všechno v poho.
Domácí bouldrovka 29.03.2020 Zdravím spolulezci, Mám v plánu si udělat svůj vlastní boulder v garáži, ale řeším jestli by bouldrovgka byla funkční i při menších rozměrech (cca 220cm výška, 230cm šířka) a malinkém převisu (předběžně zhruba 2-3 stupně). Máte někdo něco takového postave
  Re: Domácí bouldrovka 29.03.2020 Vyvaroval bych se hlavně tomu sklonu, jestli to není chyba. Spíš 20-30°, ne?
  Re: Domácí bouldrovka 29.03.2020 urcitě by to šlo. musel bys použít malé a špatné chyty. jestli chceš větší nebo madla měly by byt sp
  Re: Domácí bouldrovka 29.03.2020 Já teď stavěl doma v garáži, výška 250, šířka 250+200. I na té jedné polovině se dá maximalka odtren
  Re: Domácí bouldrovka 29.03.2020 Jak uz nekdo psal, vyska uplne na klid, ale ten sklon.. Ja mel kdysi takovou bouldrovou mistnost - v
  Re: Domácí bouldrovka 06.04.2020 mam 14st a pohoda
. 28.03.2020 Kdo jste byl dnes na Rovisti nebo Srbsku, kolik bylo lidi? Chtel bych zitra jet,ale nerad bych stal fronty na cesty? Dekuji za konkretni odpovedi.
Kružberk 28.03.2020 V pátek na Kružberku vše v pořádku, normálně se lezlo. Dneska páska se Zákazem vstupu okolo skal, ale nikdo neví, kdo to tam dal, žádná cedule nebo info - asi vítr Máchale tu pásku odfoukl a mohlo se lézt. Nevíte někdo něco bližšího?
  Re: Kružberk 28.03.2020 Babača objíždí skály a snaží se zamezit rozšíření COVID-19. Měj pochopení, sestry co o něj pečovali
    Re: Kružberk 28.03.2020 ...napsal hater
      Re: Kružberk 28.03.2020 Hoši, jak se něco stane a uvidíte následky tak se z toho pak poserete. Stačí úraz a v době kdy je zá
        Re: Kružberk 29.03.2020 Kokosi, místo komentování věcí o kterých víš prd si radši utěsni okna v obýváku,načni si Arguse z L
          Re: Kružberk 29.03.2020 :-D ;-) :-*
            Re: Kružberk 29.03.2020 Chodím normálně ven na procházky, běhám, cvičím, jedu na desce. Pár dní to vydržím, když je třeba. Z
              Re: Kružberk 29.03.2020 No ja jsem mel zajem o konkretni info, takovych komentaru je plny net. I v aktualni situaci plati vy
software pro průvodce 27.03.2020 Doporučte prosím, pokud existuje nějaký software pro tvorbu lezeckého průvodce. Třeba pro tablet či mobil - promítnout na obrazovku skálu a nakreslit si tam kontury skály, cesty. Díky
  Re: software pro průvodce 28.03.2020 malování ve windows
  Re: software pro průvodce 28.03.2020 Většinu z toho, co potřebuju, dokáže Inkscape. Jak tvorbu na podkladové fotografii, tak i konverzi s
  Re: software pro průvodce 30.03.2020 Pro tablet (iOS) je řekl bych dokonalý nástroj dokonce je free jmenuje se Vectornator. Existuje i pr
1
...
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: