Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Korsika - Restonica průvodce 13.08.2018 Ahoj, sháním lezeckého průvodce oblasti Restonica. Co jsem tak googloval, tak by to měl být Falaises de Corse. V Čechách se asi nedá ani pořídit, nemáte ho někdo v digi podobě?
  Re: Korsika - Restonica průvodce 14.08.2018 Dá se teď koupit do aplikace Vertical-life
stín s borháky? 13.08.2018 dobrý den, neměl byste někdo typ na stinnou odjištěnou oblast v Čechách? his, velká, kozelka známe.. děkuju
  Re: stín s borháky? 13.08.2018 Kašparák u NB
    Re: stín s borháky? 13.08.2018 A nemyslíš snad Kašparák u Nového Boru?
      Re: stín s borháky? 13.08.2018 ne , to bude Kašparák u Nového Boru
        Re: stín s borháky? 13.08.2018 bavite-li se o Kasparaku u Noveho Boru, tak ten znam, diky, mame ho blizko a radeji bych nekam dal,
  Re: stín s borháky? 13.08.2018 Korno
    Re: stín s borháky? 13.08.2018 co je korno?
  Re: stín s borháky? 13.08.2018 Tetín přeci:-)
    Re: stín s borháky? 13.08.2018 tetín je varianta, díky ;-)
      Re: stín s borháky? 13.08.2018 Kozinec, Krkavčí skála u Semil, Šulíkova skála, Terezínka (tam teda k těm bh v některých cestách pot
        Re: stín s borháky? 15.08.2018 diky, prolustruju ;-)
    Re: stín s borháky? 14.08.2018 ve stinu mraku jedine :)
      Re: stín s borháky? 14.08.2018 To není oficiální doporučení, ale příspěvek do diskuze. V databázi je jen zlomek skutečnosti protože
        Re: stín s borháky? 14.08.2018 Píšu rejpal ne ;-) evidentně dotaz kladl min na stejnou úroveň stín s borháky, tedy "sportovní&
          Re: stín s borháky? 14.08.2018 Nojoo, filtrace cest podle nejrůznějších vlastní je dlouhodobě v plánu, zatím na to nebyly peníze. P
            Nejsou prachy 14.08.2018 "filtrace cest podle nejrůznějších vlastní je dlouhodobě v plánu, zatím na to nebyly peníze&quo
              Re: Nejsou prachy 14.08.2018 Ono je to jako co bylo dřív, jestli slepice, nebo vejce. Filtrace dává smysl tehdy, když má parametr
  Re: stín s borháky? 14.08.2018 teplice adr křížák ostaš...všude se najdou cesty ve stínu a odjištěné (některé líp, některé hůř, čím
Nebezpečná cesta 13.08.2018 Adršpach,věž Zubejda, cesta Solimánská
Smrk co se kolem něho leze už uschnul - může se kdykoliv zřítit - toto info je od lidí co stromům rozumí. Doporučení cestu nelízt, nebo se stromu nedotýkat.
anketa 13.08.2018 ahoj. Zajímalo by mě, jestli jsou ty místní ankety věrohodné. Je fakt možné, že má přes dva tisíce lidí doma bouldrovku. Zdá se mi to hrozně moc
  Re: anketa 13.08.2018 Ne, klikaj to hlavne boti (crawlery).
    Re: anketa 13.08.2018 To fakt? K čemu to pak je, takové ankety? To je úplně zbytečné to sem dávat
      Re: anketa 13.08.2018 K tomu by se dalo připojit mnoho ironických a jízlivých poznámek.
Tak třeba: při pohledu na
LS Katana 09.08.2018 Asi před 7 lety nebo více jsem si koupil Katany a velmi rychle se mi rozlepila špička. Reklamoval jsem to, v Hudy se dívali kysele a vzali mi to možná jen ze známosti, ale vrátili zpět slepené. Mezitím jsem pár let lezl v něčem jiném a pár let nelezl a te
  Re: LS Katana 09.08.2018 Ja jsem za posledni dva roky prolezl asi troje (dvoje z toho uz pak podlepene) a zadny problem jsem
  Re: LS Katana 09.08.2018 Šněrovací v pohodě
  Re: LS Katana 09.08.2018 Ja takhle jednou reklamoval Futury v Hudy (taky koukali trochu prekvapene). Po asi druhem lezeni se
    Re: LS Katana 09.08.2018 Az na to, ze lasportiva vyrabi rucne v Italii a ne v Cine ;)
      Re: LS Katana 09.08.2018 ... nebo Cimě ? :O :P
      Re: LS Katana 10.08.2018 Záleží na modelu ale dobrá polovina je vyráběna v Číně, bohužel.
  Re: LS Katana 10.08.2018 Delaj to vsechny sportivy. Tak polovina z tech, co jsem mela. Snad jen dvoje solutiony byly ok. Miur
    Re: LS Katana 10.08.2018 Vrabci si štěbetali, že LS kupované v Itálii drží.
      Re: LS Katana 10.08.2018 Delaj to LS, delaj to i Ocuny - mne na Diamondech, pritelkyni na Pearlech. Kdyz to bylo Rock Pillars
        Re: LS Katana 10.08.2018 Záleží, jak by Vapory seděly na achilovce. Případná náhrada jsou asi ještě Instinct VS či VSR. Řemes
          Re: LS Katana 10.08.2018 Pokud to půjde, zůstanu u LS. Sedí mi Kobry, Katany a Miury a jsem líný experimentovat s něčím jiným
            Re: LS Katana 10.08.2018 Jo, najit obchod, kde si vyzkousis hodne modelu a srovnas to je docela orisek. Zatim z toho co jsem
              Re: LS Katana 13.08.2018 Díky za užitečný tip. Stažení přes achilovku mi u lezeček vadí též, jako nejpříjemnější boty mám mom
          Re: LS Katana 10.08.2018 To mne prave na tech Scarpach vyhovuje ta jejich pata. Treba ty nove zlute Diamondy od Ocunu me ukru
            Re: LS Katana 10.08.2018 Tak hlavně úlet, že sis je koupil, když tě tak tlačily...
              Re: LS Katana 10.08.2018 Bohuzel se to projevi az casem, treba v ceste, kde chvilku laborujes a krokujes... :D Ono take zalez
  Re: LS Katana 10.08.2018 No tak díky... Půlka komentů uklidňujících, druhá naopak. Asi platí, že půlka bot se dělá v Číně a p
    Re: LS Katana 10.08.2018 Prilep to Chemoprenem. Mně se dycky na futurách odloupne lepička na straně, prilipnu to a drží to fe
Čima - Brná 08.08.2018 Tušíte někdo jak je to s přejištěním oblasti Čima v Brný u Ústí nad Labem? Četl jsem tu zprávy, že se pracuje na přejištění.
  Re: Čima - Brná 08.08.2018 Von to tu Papouš sleduje a tak ti asi odpíše sám.
  Re: Čima - Brná 09.08.2018 Zdarec, jak přejišťování probíhá, najdeš na konci diskuze pod tímto článkem goo.gl/DXR4HA. Aktuální
    Re: Čima - Brná 09.08.2018 Super, díky ti za ty aktivity a díky za info. Osobně na to nespěchám, ale mám v plánu to pak zajít v
MB z Aiguille 07.08.2018 Ahoj, nevíte jak momentálně vypadá cesta z Aiguille na MB? Byl jsem tam před dvěma lety a byly tam nějaké smrťaky kvůli serákum, tak by mě zajímalo, jestli už to co mělo spadnout je všechno pryč (vím blbá otázka, jsou to hory) nebo jestli je to pořád stej
  Re: MB z Aiguille 07.08.2018 Pokud myslis seraky v severce Taculu, tak tam se leze. Dokonce je tam ted zebrik pres odtrhovku. Ale
Ferrata Königsjodler - aktuální varování 06.08.2018 Čau, dávám jen info všem do placu - na fb profilu chataře na Hochkönigu jsem zahlédl info o AKTUÁLNÍM OMEZENÍ na vyhlášené ferrate Königsjodler v místech zvaných Flying Fox (lano mezi skalními věžemi) - lano je prý nějak uvolněno/poškozeno, snad po blesku
Chata v Rakousku 06.08.2018 Napadá někoho nějaká malebná Huta v Rakousku, kde by se dal strávit nejistý víkend? Nějaká skalka za chatou, kdyby bylo hnusně a v rozumné vzdálenosti něco delšího, kdyby se štěstíčko usmálo. Takové to softmoverské lezení v dobře odjištěných pětkách ;-)
  Re: Chata v Rakousku 06.08.2018 Nedavno se to tu resilo. Schmidt Zabierow Hutte je takova chata rodinneho razu, ma stenu s hezkymi c
  Re: Chata v Rakousku 06.08.2018 třeba hofpürglhütte. rozsáhlá klettergarten výšky 10m až 100m minutu až 10 minut od chaty, v okolí b
1
...
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: