Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Průvodce EBENSEE 29.06.2018 Ahoj, nemáte někdo tip na tištěného aktuálního průvodce na EBENSEE? Asi by to mohlo být schované pod Traunstein v průvodci Salzkammergut, ale v obsahu to nevidím. Máte někdo nějaké info? Pokud nebude tištěný spokojím se i s elektronickou verzí. mám jen to
rovnátka 28.06.2018 Nenašel teď někdy někdo náhodou na Tetíně - centrál bílá nasazovací rovnátka?
  Re: rovnátka 29.06.2018 Spíš to hoď do inzerce pod hlavičku ztráty a nálezy. Kdyby to někdo našel, tak je šance, že se podív
    Re: rovnátka 29.06.2018 Jaryn si rovnal zuby včera v knajpje. Teď bude asi na Mařence na chaloupce, zkus mu napsat. Možná už
  Re: rovnátka 29.06.2018 Videl jsem je tam, ale tohle nesbiram, to by nikdo nekoupil. A chatu na Marence uz jsem beztak koupi
    Re: rovnátka 29.06.2018 Jaryne já sem tě viděl!!
      Re: rovnátka 29.06.2018 Si hovado, vrať to!!
kde a kdy pršelo 28.06.2018 Prosím vás, dejte mi někdo odkaz na web, kde je mapa srážek zpětně za poslední alespoň 2 dny. Existuje to?
Našel jsem jen takovou, co ukazuje srážky za poslední 2 hodiny (meteopress.cz), což je málo. Díky!
    Re: kde a kdy pršelo 01.07.2018 no však jo, vyhledal stránku, kde mu pomůžou.
      Re: kde a kdy pršelo 28.06.2018 he, a co takhle starý dobrý Jizvův pískomil, upravený a visící na strnadišti?
        Re: kde a kdy pršelo 28.06.2018 Ten pískomil by nebyl třeba, kdyby to na meteopress.cz nechali tak jak to tam bylo dřív. Ta aplikace
          Re: kde a kdy pršelo 28.06.2018 No tak tohle existuje, ale neukaze ti to kumulovane srazky, ale aktualni srazky. Takze musis projit
            Re: kde a kdy pršelo 28.06.2018 No, tak to už je lepší. Podobný té co jsem viděl. Ta se ještě dala spustit od přesný hodiny třeba mi
            Re: kde a kdy pršelo 28.06.2018 No, tak to už je lepší. Podobný té co jsem viděl. Ta se ještě dala spustit od přesný hodiny třeba mi
          Re: kde a kdy pršelo 28.06.2018 když to trochu sleduješ 2-3 dobředu, tak se z dostupných dat dá vydedukovat jak tam bude. podstatný
          Re: kde a kdy pršelo 28.06.2018 takže co jako? moc tomu nerozumím. ten pískomil nefunguje, nebo je problém to, že chceš vidět zdrojo
            Re: kde a kdy pršelo 28.06.2018 Psal jsem jim na ten meteopress.cz, kde to úplně původně (před jejich "vylepšením" stránek
      Re: kde a kdy pršelo 28.06.2018 Jj, to je pravda. Podle me ma CHMU urcite supr cupr radarove mapy s vyssim rozlisenim, ale nejsou ve
        Re: kde a kdy pršelo 02.07.2018 Ano, o tomto jsme s CHMU jednali. Bohuzel nam za to, ze jejich data uvedeme na nasich strankach nech
Refuge de L'Envers 28.06.2018 Ahoj. Nevíte jak je s nocováním u Refuge de L'Envers když je plná? Je možné tam stanovat?
Kdo je pan/paní Vedení ČHS 27.06.2018 Nevíte, kdo je ten/ta jmenující se Vedení ČHS? Takových zajímavých jmen není moc. Nepamatuji, že bych nějakému ze svých synů či dcer dal toto jméno.
  Re: Kdo je pan/paní Vedení ČHS 27.06.2018 Chápej to takhle - napsal to náš nejlepčí trenér tělocvikář a má plnou podporu celého UV ČHS.
Königssee 27.06.2018 Zdravím, chci se zeptat zda někdo nejedete okolo Königssee a nemáte jedno volné místo v autě.
Jednalo by se o 30.6.
Děkuji moc :)
  Re: Königssee 27.06.2018 Nejakej obrazek nebo fejsbuk by byl? :) On pak treba nekdo ty sve plany na to Kralovske Jezero nasme
    Re: Königssee 27.06.2018 Tak já tam nejedu kvůli jezeru, ale potřebuju do té oblasti tak to zkouším.
      Re: Königssee 27.06.2018 A to jak vypadám asi uplně není důležité :D
        Re: Königssee 27.06.2018 Každopádně, díky tomu, že jsem to umístila do diskuze, tak informaci o vzhledu mohu dodat:
Má
          Re: Königssee 27.06.2018 To se pletes. Nekoho by mohl zajimat i zadek a pak sekundarni veci jako barva oci, barva a delka vla
          Re: Königssee 27.06.2018 Takže pokud někdo jede z Prahy a byl by mě ochotný vyhodit alespoň v blízkosti požadovaného místa ta
            Re: Königssee 27.06.2018 Toto je falešná Jana. Já jsem ta pravá Jana. Bohužel umístění inzerátu do diskuze má i svá negativa.
              Re: Königssee 27.06.2018 Tak můžeme jet dvě, Jano :)
                Re: Königssee 27.06.2018 Ale to by bylo moc zmatků, když by někdo zavolal "Jano!". To ne.. Já už stejnak mám domluv
                  Re: Königssee 27.06.2018 * pravá Jana
Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 Zdravim, nemate pls nekdo Ford Transit Custom nebo Ford Tourneo Custom? Potreboval bych zmerit rozmer za druhou radou sedacek, konkretne ve vysce oken, nejsirsi misto napric a od konce sedadla ke dverim - jedna se mi o postel, jestli by vyslo spani napric
  Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 hoď sem mejl, vylezu před barák a vyfotím a pošlu ti postel v Jumpy. tam je šířka přesně 160 (vnitřn
    Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 diky! banstyles[zavinac]gmail.com Jj to Scudo je urco uzky, na ten Custom pisou papirove cca +10cm
    Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 Jj Ducato a spol je sirsi tam uz to vyjde vpoho,zas uz to je krapet jiny auto... Jinak ses se Scudem
  Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 Ahoj, ja ti pak mrknu, mam customa, rok 2014, kara je to luxusni, ale na sirku se tam urco nevyspis,
    Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 Skoda:( Ee mam 178, sirku Scuda pisou 189 a Custom 198, tak sem doufal estli by to neklaplo. Mas dlo
      Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 Jj zmerim, mam kratkyho - neb sem mel docela dobrou nabidku na koupi, ale asi bych sel do dlouhyho,
      Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 Jumpy 2010:
šířka na C sloupku: 150
šířka zadního nákladovýho prostoru: 160
        Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 dlouhá verze
          Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 Supr, diky za zamereni a info! M.
            Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 Cus tak pisu ke customovi - sirka od okynka k okynku je 184 cm, ale ke stropu mas v urovni okynek ta
              Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 Cus, diky!
Tj. se potvrzuje, ze postel napric je do Custom nerealna (nebo jen pro prcky). Te
                Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 Pokud máš kritérium lehnout si do postele bez sklopení zadních sedaček, tak co zauvažovat nad medvěd
                  Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 otázkou ovšem je, proč je nutné si postel nerozkládat a mít ji za sedadly v druhé řadě. napadají mě
                    Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 Jo, malej rejd jsem zapomněl uvést jako negativum. Je fakt, že když jsem do toho sedl poprvý a dal v
                    Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 bavis se o tom ze to auto stoji a pak teprve davas spici deti dozadu? :)
                      Re: Ford Custom - sirka postel 28.06.2018 kdybych je chtěl přendávat za jízdy, tak bych je tam mohl uložit rovnou a nepatlat se se sedačkama,
                Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 No s tim spanim... Ja kupoval customa hlavne proto ze kdyz pak na podzim venku leje tak otocis sedac
                Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 No s tim spanim... Ja kupoval customa hlavne proto ze kdyz pak na podzim venku leje tak otocis sedac
Wendenstock - spaní 25.06.2018 Ahoj, zvažujem výlet do Wendenu. Netušíte někdo jaká je aktuální situace se spaním? Na parkáči u kravína, či bivaky, nebo jiná možnost? Díky Bobr
  Re: Wendenstock - spaní 26.06.2018 Cau, sorry info nemam, jeste jsem tam nikdy nebyl a chystam se taky, ale asi pozdeji v sezone. Chtel
    Re: Wendenstock - spaní 26.06.2018 Díky moc vše za za odpovědi - takhle to bohatě stačí. Průvodce mam "Arrampicare in Svizzera&quo
      Re: Wendenstock - spaní 26.06.2018 Take mi napsal Marcel Dettling, coz je takovy Svycarsky typek, ktery vsude byl a vsechno vi (v dobre
      Re: Wendenstock - spaní 26.06.2018 Jo a z Phy nejsem, bydlim v Nemecku a do Wendenu to mam "kousek", tak proto shanim pruvodc
  Re: Wendenstock - spaní 26.06.2018 Už je to pár let, co jsem tam byl, spalo se normálně na parkovišti u kravína, spali tam i místní. Je
  Re: Wendenstock - spaní 26.06.2018 Tak v roce 2016 to prej bylo uplne v pohode.
topíčko - Srbsko 24.06.2018 Z průvodce na Srbsko vypadly nákresy. Konkrétně chybí Blážina levá část a Pupek. Šlo by to nahodit? Díky!
  Re: kuba konečný 25.06.2018 je to hovněz!!
    Re: kuba konečný 25.06.2018 Co to má znamenat, přelez 10 minut po předchozím přelezu? :-) To už mu jel autobus?
      Re: kuba konečný 25.06.2018 Zapomnel si spacak.