Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English gratulace a nemy uzas 16.08.2016 vy to asi vetsinou nepochopite ale lezec.cz je jedna z mala diskuzi majici vyjimku z Godwinova zakona , no anebo se nezvlada diskutovat moc dlouho :)
  Re: gratulace a nemy uzas 16.08.2016 Ani ne, jenom se nacistům říká "překližkáři" :-)
    Re: gratulace a nemy uzas 17.08.2016 Jsi uz jako Hitler, ten si taky myslel , ze my to asi nechapeme!!!
    Re: gratulace a nemy uzas 18.08.2016 2 JD anebo taky se jim rika taky klasici nebo anonymove podle tematu [:
  Re: gratulace a nemy uzas 17.08.2016 Nevím jak skupina diskutujících na lezci. Ale nedávná historie dvacátého století nás učí, že vždycky
    Re: ČHS 17.08.2016 A co jiného by pro něj asi tak mělo být důležité?
  Re: ČHS 17.08.2016 Ty jsi ale naivka.
Proč by se neměl smát na svět, když si s etikou i se stěžovateli vytřel p
Grand Capucin 16.08.2016 Zdravím. Máte prosím někdo aktuální info, jak je to se spaním na ledovci v blízkosti Grand Capucin? Stany jsou tolerovány? Popř. jaká je současná podmínka pokud tam teď někdo byl. Díky za info
  Re: Grand Capucin 16.08.2016 Zdar,
vrátili jsme se v neděli z nižšího patra Aguilles. Leto je tam dost sněhu, často přez
  Re: Grand Capucin 16.08.2016 Pod Capucinem se nesmí spát, protože je tam zima.
  Re: Grand Capucin 18.08.2016 Bez problemu, naposledy jsem sel kolem v sobotu a bylo tam cca 20 stanu. O neco vic se to hlida pod
Uzavření Srbska kvůli natáčení 15.08.2016 Ahoj,
nevíte prosím někdo, jak je to s uzavřením Alkazaru v Srbsku kvůli natáčení nějakého filmu? Už tam skončili nebo ještě točí. Děkuji. Eva
  Re: Uzavření Srbska kvůli natáčení 15.08.2016 Je tu článek, do listopadu tam budou filmaři.
set via ferrata 15.08.2016 ahoj,
prosím o doporučení setu (ideálně včetně přilby) na via ferrata. Set bude pro holku cca 60 kg, začátečník, nadšenec. Nemusí to být úplně ten nejlevnější, ale nějak rozumný poměr ceny vs. výkon. Díky moc R.
  Re: set via ferrata 15.08.2016 Rozhodně set s karabinami s dlaňovou pojistkou (tedy jako např. goo.gl/qE4X9H ), karabiny s key lock
    Re: set via ferrata 15.08.2016 Neni u RE deklarovana zivotnost jen 3 roky?
      Re: set via ferrata 15.08.2016 Aha, tak na Hudy to je, sory
výrobce uvádí u životnosti tyto údaje :
nepoužíva
        Re: set via ferrata 15.08.2016 díky a nějaké alternativy..komponenty setu znám, šlo mi spíše o to, zda koupit nějaký "již namí
          Re: set via ferrata 15.08.2016 Ucel splni obe varianty, ne? :)
Dceri jsem koupil zanovni sedak na inzerat a helmu v outletu,
          Re: set via ferrata 16.08.2016 Sety vyjdou většinou levněji, takže proč ne. Ale pokud ti nebude pohodlny sedak nebo helma ze setu,
  Re: set via ferrata 16.08.2016 Pokud i lezeš, jednoznačně
Töpfer - sportovky 15.08.2016 Ahoj, někde okolo Töpferu v Žitavských horách by prý měly být nějaké nové vyborhákované cesty, neví o tom někdo něco?
poradte cestu v labaku pro holku na vytazeni 15.08.2016 Zdar,poradil by nekdo nejakou cestu do VIIc v labaku na vytazeni pro pritelkyni? Celkem v klidu je schopna na sportovkach tahat bez odsedu sestky,nekdy nejaka 7- ale zalezi. Kazdopadne na pisku ma vic strachu,takze hledame odjistenejsi cestu (cesty) pripa
  Re: poradte cestu v labaku pro holku na vytazeni 15.08.2016 Ja treba jak prvni tam tahala Wau wau. Taky je fajn Drsny spasitel. Nebo Nachove plachty. Vse se da
  Re: poradte cestu v labaku pro holku na vytazeni 15.08.2016 určitě Sedření kůže, tam je kruhů dost
    Re: poradte cestu v labaku pro holku na vytazeni 15.08.2016 magore..... jinak pro holku, který breh mas na mysli? Na pravem je toho dost napr. Adrenalin, Panska
  Re: poradte cestu v labaku pro holku na vytazeni 15.08.2016 Se mi zda ze 6/7- a 7c je docela rozdil, ne?
    Re: poradte cestu v labaku pro holku na vytazeni 15.08.2016 No to není 6/7- rovna se 7c na pisku....
      Re: poradte cestu v labaku pro holku na vytazeni 17.08.2016 ...Pokud se bere v potaz pouze sekvence kroků a naopak nebere morál, lezení bez mága, specifický spá
  Re: poradte cestu v labaku pro holku na vytazeni 17.08.2016 Najed si na databazi cest na "Labak Pravej Breh". Serad si cesty podle poctu prelezu a sve
    Re: poradte cestu v labaku pro holku na vytazeni 17.08.2016 porád doporučuju to Sedření kůže, tolik kruhů, skoro jako na stěně.
  Re: poradte cestu v labaku pro holku na vytazeni 17.08.2016 je tam podmínka možnosti vrcholového přefiknutí?
    Re: poradte cestu v labaku pro holku na vytazeni 17.08.2016 Přefikne ji už při stavění u nějakého kruhu :-).
Trajekt na Sardošku 14.08.2016 Nedá někdo tip na lodní společnost s kterou se dostat za rozumnou cenu na Sardinii a zpět. Díky za info Gapin
    Re: Trajekt na Sardošku 15.08.2016 Je to již delší dobu, ale rezervovali jsme přes nějakou tuším že brněnskou cestovku Ibis. Vycházelo
1
...
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
...
2263
gratulace a nemy uzas vy to asi vetsinou nepochopite ale lezec.cz je jedna z mala diskuzi majici vyjimku z Godwinova zakona , no anebo se nezvlada diskutovat moc dlouho :) noname 20:37:33 16.08.2016odpovědět
  Re: gratulace a nemy uzas Ani ne, jenom se nacistům říká "překližkáři" :-) JD 23:07:26 16.08.2016odpovědět
    Re: gratulace a nemy uzas Jsi uz jako Hitler, ten si taky myslel , ze my to asi nechapeme!!! Name. 10:03:24 17.08.2016odpovědět
    Re: gratulace a nemy uzas 2 JD anebo taky se jim rika taky klasici nebo anonymove podle tematu [: ... 11:53:32 18.08.2016odpovědět
  Re: gratulace a nemy uzas Nevím jak skupina diskutujících na lezci. Ale nedávná historie dvacátého století nás učí, že vždycky, když si nějaká skupina o sobě myslí, že je výjimečná, tak to špatně končí. Například (atd..) honza 16:20:25 17.08.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: