Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 29.Bulička 10315 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 Bouldry: 29.Mikulec 9625 30.Oliva 9609 31.Urubčík 9575 Hory: 28.Trkal 2410 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English ledy u kozy 23.01.2016 Zdarec netuší někdo v jakém stavu jsou ledy u Kozy v Oldřichově, zda má cenu to aspoň zkoušet se tam vydat...?
  Re: ledy u kozy 23.01.2016 nemá led na lezení víceméně není. a to minimum zítra roztaje bohužel. letos moc nenatekl. i ve štolp
    Re: ledy u kozy 25.01.2016 V sobotu to bylo ve stavu, že s horním by to nějak šlo. Ale teď to popadá. Nemá cenu tam jezdit.
      Re: ledy u kozy 25.01.2016 V sobotu odpoledne v lomu odstavená polská dodávka. Kolem cca 10 - 12 lidí hovořících polsky a rusky
Nechtěné vypínání TLT vázání 21.01.2016 Ahoj,
Můj problém spočívá v nechtěném vypínání paty techového (Dynfit Vertical ST) vázání. Vždy se jedná o vypnutí stranové a stalo se mi to letos už několikrát. Pokaždé jsem vypínací sílu trochu zvýšil, aby se tak již nestalo, nicméně z původních
  Re: Nechtěné vypínání TLT vázání 21.01.2016 Zdar, jsem těžší, mám obě osy cca na 6,5 a v pohodě. Zkušenost s nechtěným vypínáním mám jen v přípa
  Re: Nechtěné vypínání TLT vázání 21.01.2016 Hm. Delaji to obe lyze? Pokud ne, nemas nahodou povolenou kovovou vlozku na pate boty?
  Re: Nechtěné vypínání TLT vázání 21.01.2016 Ahoj,
verticaly byly mekci, nez jsou ted radicaly.
Problem bude asi v ulozeni na cepu.
škrovád 21.01.2016 Nemáte někdo aktuální info ze škrovádu? Dá se?
Karel Vlček - fotografie 20.01.2016 Nevíte jestli jsou někde ke shlédnutí fotografie Karla Vlčka - nějaká stránka,...? Viděl jsem něco a emontaně a skalních oblastech a rád bych se podíval na nějaké další fotky.
Lano přes rameno? 20.01.2016 Ahoj, opakovaně sleduji na stěnách jednu věc. Někteří lezci si vždy před tím, než nastoupí do cesty, dají lano přes rameno a pak si ho při cvakání první presky, složitě sundávají z ramene. Prosím vás, má to nějaký důvod?
  Re: Lano přes rameno? 20.01.2016 Jediný skutečně funkční účel je zdroj zábavy, jaký tato podívaná často skýtá.
  Re: Lano přes rameno? 20.01.2016 za tím je snaha být velký kluk/holka - nic víc za tím nehledej ...
    Re: Lano přes rameno? 20.01.2016 Dlouho jsem mel za to, ze to je brnenska specialitka, protoze jsem to videl poprvy (a pak dlouho jed
      Re: Lano přes rameno? 20.01.2016 Je to vsude :). Obcas si tim nekdo pri nestastnem padu ci odskoku pekne obarvi krk na modro..
    Re: Lano přes rameno? 20.01.2016 S Brnem to ma spolecny asi tak jenom tolik, ze se to tam zrejme objevuje taky. :) Jinak je to bezny
      Re: Lano přes rameno? 20.01.2016 by me zajimalo, kolik lidi takhle to lano do prvni presky ve stresu cvakne opacne. Tyvole jeste honi
  Re: Lano přes rameno? 20.01.2016 Podle mě je spíš důležitý jak podává jistič lano a kdy cvakáš. Abys třeba u 2,3 presky neměl nabraný
    Re: Lano přes rameno? 21.01.2016 Na umelych stenach jsou všichni magori. Jen ja a moji kamosi jsme jakz takz v pohode.
      Re: Lano přes rameno? 21.01.2016 to je sice pekne, ale co na to metodik z listy? proc mlci?
        Re: Lano přes rameno? 21.01.2016 :D
        Re: Lano přes rameno? 21.01.2016 metodik cvaka az druhe preso to je jasne ne?
    Re: Lano přes rameno? 21.01.2016 Dalsi zvyk je, ze lidi chodi lezt.. Tento zvyk nahrazuje uplne vsechny zvyky.
  Re: Lano přes rameno? 25.01.2016 Lano přes rameno je chyba způsobující zhoršenou manipulace při cvakání prvního jištění až po zranění
    Re: Lano přes rameno? 25.01.2016 Ty vole, už když jsem četl ten post, tak jsem si říkal, že mi ten styl někoho připomíná, ale že by t
      Re: Lano přes rameno? 26.01.2016 Jo to je ten clanek. Myslim, ze to je velmi instruktivni. Nevim, co sis myslel, ze jsem ten, kdo sis
        Re: Lano přes rameno? 26.01.2016 O tobě jsem si nemyslel zhola nic, má reakce směřuje na nick "Kurzy lezení Praha", pod kte
          Re: Lano přes rameno? 26.01.2016 to sem pochopil. Co jsem nepochopil, proc resit autora, kdyz poskytnul odpoved, ktera je nejasnejsi
            Re: Lano přes rameno? 26.01.2016 Hm, vezmu to trochu zeširoka.
Na netu najdeš téměř cokoliv. To je dobrý. Ale čemu vě
              Re: Lano přes rameno? 26.01.2016 porad tomu nerozumim, je to na me nejaky slozity. metainformace, dzungle internetu ...
  Re: Lano přes rameno? 25.01.2016 Dělali to staří pískaři, když nastupovali do spáry tak aby se jim nepletlo lano pod nohy. Ke kruhu b
    Re: Lano přes rameno? 27.01.2016 To vymyslel a poprvé použil Vilém v krase..
    Re: Lano přes rameno? 27.01.2016 To vymyslel a poprvé použil Vilém v krase..
      Re: Lano přes rameno? 27.01.2016 Ha, ja vedel, ze to je z Krna :)
    Re: Lano přes rameno? 27.01.2016 ty vole to sem nepiš - to skoro vypadá jako logická varianta a rozumný příspěvek :)
plynova kartuse v Antalyi 20.01.2016 Ahoj,
Nevite jeste nekdo, zda li je mozne nekde v Antalyi koupit plynove kartuse se zavitem na VAR? Diky!
Ledy - jizerky 20.01.2016 Ahoj, nebyl někdo v poslední době na ledech v Jizerkách? Jak to vypadá u Kozy, Štolpich případně Jelení chcaní? Díky. Špásik
  Re: Ledy - jizerky 20.01.2016 lom v sobotu NULA
    Re: Ledy - jizerky 20.01.2016 Špásiku, zkus zavolat do hannibal arény nebo šutru, tam by místňáci mohli vědět, ať tam nejedete zby
výživa na boty 19.01.2016 zdarte, chci pořídit nějakou výživu na nubukový boty s GTX(leštěněj nubuk a la Hanwag Alaska apod), ale nechci aby pak měly mastnej povrch, chytá se na to bordýlek. Ideální by bylo, aby to udělalo takovej ten nemastnej film. někdo nějaký osvědčený typy?
  Re: výživa na boty 20.01.2016 Včelí vosk s parafinem (běžně dostupný v každém outdoor shopu) napatlat nechat uschnout a vyleštit k
Dovča 19.01.2016 Ahoj lezci. Můžete mi někdo poradit nějakou oblast v okolí Jindřichova Hradce, Kunžaku a přírodní oblasti Česká Kanada. Díky všem.
Kdo byl na El Capitan? 19.01.2016 Ahoj, znate nekdo nekoho, kdo lezl na El Capitan / The Nose? Potrebovali bychom nekolik praktickych tipu vymenou za veceri ci flasku :-)
  Re: Kdo byl na El Capitan? 21.01.2016 Záleží,co chcete lézt.Já na radění nejsem,ale kamarád Honza snad jo.Zkus mu zavolat 775100150.
  Re: Kdo byl na El Capitan? 21.01.2016 Cus,
napis me na mail tvidlak(na)pavoucek.cz s cim presne potrebujete poradit a něco snad je
  Re: Kdo byl na El Capitan? 21.01.2016 Já vim, že The Nose lezl Kuba Křovák (xixao) v roce 2011. Kontakt na mejl najdeš v deníčku.
  Re: Kdo byl na El Capitan? 21.01.2016 co by jsi potřeboval vědět?
  Re: Kdo byl na El Capitan? 22.01.2016 Ahoj,
mame tam pytel na el cap tower, jako zakladni rada nejezdete tam v srpnu:-). Kdybys cht
    Re: Kdo byl na El Capitan? 22.01.2016 A duvod proc ne v srpnu? My to v druhe pulce srpna dali pred 6 rokama za 5 dni a uzivali si ve stene
      Re: Kdo byl na El Capitan? 22.01.2016 Byl jsem tam v srpnu 2008 a teplota byla kolem 100 Farenheita a to v te jizni stene fakt moc neslo.
1
...
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
...
2263
ledy u kozy Zdarec netuší někdo v jakém stavu jsou ledy u Kozy v Oldřichově, zda má cenu to aspoň zkoušet se tam vydat...? Jirka 16:16:14 23.01.2016odpovědět
  Re: ledy u kozy nemá led na lezení víceméně není. a to minimum zítra roztaje bohužel. letos moc nenatekl. i ve štolpichu málo 18:43:35 23.01.2016odpovědět
    Re: ledy u kozy V sobotu to bylo ve stavu, že s horním by to nějak šlo. Ale teď to popadá. Nemá cenu tam jezdit. 09:53:30 25.01.2016odpovědět
      Re: ledy u kozy V sobotu odpoledne v lomu odstavená polská dodávka. Kolem cca 10 - 12 lidí hovořících polsky a rusky. Vše na rybu a poměrně necitlivě otloukáno - asi se to učili. Jinak minimálně jeden směr byl s trochou opatrnosti lezitelný zdola i s vrtáním. Po oteplení to půjde celé dolů. Už v sobotu tekla vrchem voda. j. 10:57:07 25.01.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: