Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English SJCAM SJ4000 17.08.2015 Zdravím, máte někdo zkušenosti s touto kamerou při lezení apod. aktivitách. Svoje postřehy prosím pište sem. Děkuji
Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 Chtěl bych si přidělat posilovací desku nad dveře, ale příčka je z Ytongu, což je dost měkký materiál. Mám se toho obávat nebo je to s použitím hmoždínek do Ytongu v pohodě?
  Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 Hodně záleží na tom, čemu říkáš posilovací deska, kolik vážíš, co na tom chceš dělat a jak je zeď si
    Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 Můžu doporučit všechno, co píše anon nademnou; já kdysi udělal přesný opak- překližka s maticema a c
      Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 vhodné kutilské řešení jsou také závitovky skrz zeď, oboustranně použít "tesařské" podložk
        Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 No, zainvestoval jsem do hmoždinek 15 Kč/kus :)
Ale rozmluvili jste mi to. Do ytongu
          Re: Posilovací deska do Ytongu 07.09.2015 Ytong 10 je v pohode za predpokladu ze jsou tvarnice dobre lepene v plose. Muzes take lehce postrika
      Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 Ja mel kdysi celou desku boulderovky pridelanou sesti sroubama prumer snad 10mm, hmozdiny do ytongu,
        Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 balkna má jen 3 šrouby a je to navíc nad futra, ytong 10tka.
Dal jsem jim za pravdu a riskova
          Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 Ytong 10 pohoda, mám doma dva chyty v ocelových hmoždinách a drží. Jeden jsem ale projel vrtačkou na
  Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 Musím trochu oponovat předchozímu strašení ohledně praskání zdi. Posilovací desku (byť relativně mal
Campus 17.08.2015 Jaké doporučujete lišty na campus? Aix, makak, a muerte? nebo je lepší udělat svoje?
  Re: Campus 17.08.2015 Zdar, v bytě mám fingerboard od Muerte, jde to, ale kam se hrabe na velký campus, co mám ve stodole.
  Re: Campus 17.08.2015 Za mě A Muerte. Dlouhodobá zkušenost, jsou pěkně zpracované, nežerou kůži, spousta variant + se dá d
  Re: Campus 18.08.2015 Pokud seš schopnej, tak si udělej svoje. Jinak to nech na někom, kdo to umí.
    Re: Campus 18.08.2015 Viléme, zabudol si pripísať telefónne číslo... :)
    Re: Campus 18.08.2015 tak nejak. lista vyjde na par korun, srazis hrany podle libosti pilnikem a smirglem udelas grip podl
      Re: Campus 18.08.2015 Mate zkusenost jak nizko nad zem ma smysl davat u campusu prvni listu? - v navodech pro montaz na a-
        Re: Campus 18.08.2015 Asi takhle, do toho 1,4m se poskládáš, když jako chceš - tedy, smysl to má. Ale proč ji cpát tak níz
          Re: Campus 18.08.2015 1,4m má samozřejmě smysl při limitované výšce stropu, např. v bytě cca 2,5 - 2,6m. Pokud je výška st
            Re: Campus 18.08.2015 Tož já si hezky sednu na zem na matraci, popadnu první lištu a jedu :-) Pohodlná výška první lišty.
  Re: Campus 18.08.2015 Kampus je super lokťák, vřele "doporučuju":-D
    Re: Campus 18.08.2015 Na kempusu se samozřejmě dojeb*š jak pes, když se budeš snažit... Je třeba poslouchat svoje tělo a d
Cisar 16.08.2015 Ahoj, doslechl sem se ze pristi tyden je zavreno v Ostrove Pod Cisarem. Nevite o tom nekdo neco? Mam jen info jedna pani povidala...
  Re: Cisar 16.08.2015 Doufám že už na pořád!
    Re: Cisar 16.08.2015 Jasně, typický malý český človíček. "Ať sousedovi chcípne koza, pak budu šťastný." Takovým
    Re: Cisar 17.08.2015 Nevím no, už to není co to bylo...ale pivo teče a spát se dá i mimo kemp...
  Re: Cisar 16.08.2015 jak moc je těžký si otevřít jejich stránky a podívat se jestli tam něco nepíšou?
Jinak dík za
    Re: Cisar 17.08.2015 Aha :) Aćkoliv tam jezdím 10 let, na stránky sem se nikdy nedíval...příště už budu vědět :) Díky ;)
  Re: lezecky pruvodce Malesov 16.08.2015 neexistuje. resp. existuje 30 let starý průvodce, kapitolka z knížky Nepískovsové skály v čechách I,
Lezení Ostrov 15.08.2015 Ahoj. Chceme jet zítra lézt do Ostrova u Tísé. Smí se lézt, když je teď v Ústeckém kraji zákaz vstupu do lesů? Díky. H
  Re: Lezení Ostrov 15.08.2015 Podivej se hory info
Průvodce Mallorca 14.08.2015 Neměl by prosím někdo průvodce na Mallorcu? Ideálně n DWS.
Nová cesta na Mileneckou 14.08.2015 Nevíte někdo něco o cestě na Mileneckou na křižáku hned vedle západní hrany v severozápadní stěně? Jsou tam natlučený dva nový kruhy. Od prvního je hodně dlouhý odlez (možná 15m?) celý to asi vede v koutový spáře a tuším že by to mohlo být celkem hezký a
  Re: Nová cesta na Mileneckou 14.08.2015 Aha, tak to asi nebude žádná nová cesta, ale cesta ze 76 roku Aprílový žert od Mocana a Cikána. Po p
Beal Unicore, 2 roky poté 12.08.2015 ahoj, vybírám nový lano, volba padne asi na beal TIGER, ale našel jsem si 2 roky starou diskuzi s dost odstrašujícíma zkušenostma s lany Beal Unicore - konkr. Diablem. dostalo docela na prdel.
Jak je to teď, vyniká některý Beal s unicorem n
  Re: Beal Unicore, 2 roky poté 12.08.2015 ahoj ja mam Tiger a jsem spokojenej po roce pouzivani. nekrouti se je krasne poddajny, pekne se s ni
  Re: Beal Unicore, 2 roky poté 12.08.2015 Po 3.5 letech pouzivani Booster III jsem si koupil stejne lano znovu.
  Re: Beal Unicore, 2 roky poté 13.08.2015 Ahoj.
U toho Diabla to nebylo ani tak tim Unicorem jako spíš lanem samotným. Měli problém s o
  Re: Beal Unicore, 2 roky poté 13.08.2015 Booster mam uz druhy, pomalu prichazi cas generacni obmeny a koupim ho zase.
  Re: Beal Unicore, 2 roky poté 13.08.2015 Mám super zkušenost se Stingerem, na ten malý průměr je to neskutečnej držák.
  Re: Beal Unicore, 2 roky poté 14.08.2015 ahoj,
ja už mám podruhé Booster a jsem spokojená.
1
...
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
...
2263
SJCAM SJ4000 Zdravím, máte někdo zkušenosti s touto kamerou při lezení apod. aktivitách. Svoje postřehy prosím pište sem. Děkuji Michal 11:34:49 17.08.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: