Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 36.Jeřábek 10200 Bouldry: 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 36.Zímová 9428 Hory: 5.Bloudek 6420 6.Hlahulek 6350 7.Švihálek 6092
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Nejdelší skalní cesta v ČR? 09.02.2015 Ahoj, zajímalo by mě jaká je nejdelší skalní cesta v ČR. Ví někdo? Google mi na to příliš mnoho neřekl... Díky moc! V.
  Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 09.02.2015 Tipnul bych si traverz Křížové Stěny ve Sv.Janu p. Skalou.
    Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 09.02.2015 Asi ano, ale už je to pár desetiletí zakázané kvůli absolutnímu zákazu střední části cesty.
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 09.02.2015 A jaká je prosím délka? Tuze zajímavá otázka. Dále tedy, nejdelší "nezakázaná" cesta?
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 09.02.2015 Tipnul bych, že nejdelší cesty budou na Bořni.
          Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 09.02.2015 není náhodou něco dlouhýho třeba na Mařence, nebo tam někde?
          Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 09.02.2015 taky bych tipoval Bořeň, je tam pilíř kterej má tři dýlky.....
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 09.02.2015 No a co? Já myslel, že je v pořádku lézt někam, kde se to nesmí. Přeci se nemůžeš nechat omezovat oc
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 10.02.2015 Aaaa, panacek se presunul z diskuze o lavinovem nestesti..
  Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 09.02.2015 mezi těmi zakázanými by se možná našlo i něco v Krkonoších
Nějaké traverzy bych nepoč
    Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 09.02.2015 Tak to by mě také zajímalo, která je u nás nejdelší skalní cesta a nejvšší skalní stěna. Co nějaký
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 09.02.2015 Hodně dlouhý je i traverz IV. masivu v Řeži, na jméno si nevzpomenu - odhaduji čtyři - pět délek.
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 09.02.2015 Nejdelší na Bořni bude nejspíš Východní hřebenovka a z těch "normálních" cest asi Stará na
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 09.02.2015 Plškův výstup ze dna Macochy (7 délek) má cca 260 lezeckých metrů. Zcela jistě předčí i nejdelší výs
          Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 09.02.2015 neumím počítat, 8-9 délek, dle toho, co se dá spojit...
            Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 11.02.2015 neumis no
            Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 11.02.2015 Macocha pěkné a co doporučuješ dlouhého na té Pálavě?
              Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 11.02.2015 Pozdni sber 2014.
              Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 11.02.2015 No cesta přes špunt má myslím 4 délky, i když samo kratsí, celkem tak 90m?
Nebo Středem plotn
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 11.02.2015 Jak píše Kuba, mezi nejdelšími třeba cesty na Bílé skále naproti Mařence mají přes 100 m. Nejmíň jed
          Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 11.02.2015 Milenci nemaj 90m, ale 108 a některý cesty na ně jsou jistě delší než 100m a nějaký 100 metrovky by
    Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 10.02.2015 Mohl bys prosím hodit nějaké bližší info k lezení v Krkonoších? Je mi jasné že to bude nejspíš zakáz
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 10.02.2015 Zajímavý terény jsou ve sněžnejch jamách - jsou tam terény vhodné na léto i na zimu.
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 10.02.2015 Napsal jsem to, protože tam jsou, ale absolutní výšku nevím, protože to je stoprocentně v 1.zóně. A
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 10.02.2015 Jojo, slyšela jsem právě že v Polsku to má být snad legální, ale nedá se to nikde moc ověřit...
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 10.02.2015 Lezení v Krkonoších je opravdu až na drobné výjimky zakázané. Leze se tam stejně:
Kra
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 10.02.2015 Nektery ty mensi skalky, treba Sokoliky, nejsou ani moc mensi. Na Sokolikach jde najit i par 3 - 4 d
          Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 11.02.2015 Sokoliki jdou z Krkonoš dost daleko přes údolí, ty už patří do oblasti Rudawa nebo kýho výra se to j
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 15.02.2015 Parádní přehled, díky moc!
  Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 10.02.2015 Hřeben na Suškách. Sice se to nedá považovat přímo za cestu, ale v průvodci to je.
  Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 10.02.2015 Díky moc za hodnotné odpovědi!
  Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 10.02.2015 Pilíř v soutěsce Džbán v Šárce má taky něco pod 100 metrů a hřeben Dívčího skoku z údolí, nebo celá
    Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 10.02.2015 si myslím, že nějaká spára v Ádru, i když má třeba jen jednu dýlku, se může tomu kdo ji leze na vos
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 10.02.2015 :-) tak tak. Pocit že lezu ohromnou štreku a při pohledu dolů to byly zatím odlezené dva metry... A
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 10.02.2015 Hlína: to mě napadá eště Bigwall na Presidenta v Labáku :D
          Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 10.02.2015 Šarka... napiš mejl
    Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 11.02.2015 K tý Divoký Šárce, Pilíř nebude zas tak dlouhej, vejška cca 60m, pár kliček, ale lezení to je. Slaňo
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 11.02.2015 tak co vyhrálo - hřeben Sušek, nebo Macocha?
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 11.02.2015 Jsem nakloněn věřit tomu, že (nehledě na různé traverzy a hřebenovky) budou nejdelší cesty buď v Mac
          Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? 16.02.2015 a teď která z těch cest má nějakou rozumnou obtížnost, není v rozbitém terénu a je na skále, kde se
Lezení Irkutsk (Rusko) 06.02.2015 Ahoj, víte někdo o nějakých lezeckých oblastech nedaleko ruského města Irkutsk resp. v okolí Bajkalského jezera. Díky za typy a doporučení.
Boty/mačky 06.02.2015 zdravím, prosím Vás jak mají sedět boty na alpinismus (turistika, lehčí ledovcové lezení)
Mají sedět přesně jako třeba lezečky? Nebo menší vůle nevadí ?
  Re: Boty/mačky 06.02.2015 Tak si predstav, ze slapes v lezeckach cely den ve snehu. Znicis si nohy a pokud mas boty moc tesny,
    Re: Boty/mačky 06.02.2015 Díky za odpověď. Pomohla.
      Re: Boty/mačky 06.02.2015 Jj, pata nesmí do kopce "šmrdlat" a při chůzi z kopce se prsty nesmí dotýkat špičky (slezo
Párátko 06.02.2015 Takovýto skvos objeviti v české zemi středočeské, nevylezený, nezmatlaný, neocvočkovaný v 21. století...nemožno!
  Re: Párátko 06.02.2015 Z párátka bude nádherný výhled na meandr. Teď už ho jen najít a to nebude lehké.
    Re: Párátko 06.02.2015 A davat bacha, aby se pri kontaktu nerozpadlo.
      Re: Párátko 06.02.2015 sorry, možná fotka zkresluje, ale z tohohle pohledu bych se o to radši ani neopřel :D
      Re: Párátko 07.02.2015 Ač to na fotce nevypadá ,tak věž je z velmi tvrdé a kvalitní skály prorostlé křemenem -určitě nespad
        Re: Párátko 07.02.2015 Coz o to, tvrdou skalu bych cekal, ale moc to teda nebudi dojem celkove kompaktnosti.
  Re: Párátko 06.02.2015 Ja tam teda vidim jeden hak a vrcholovku, takze bych se moc nerozplyval...
    Re: Párátko 06.02.2015 Kdo myslíš, že tam dal slaňák?
  Re: Párátko 06.02.2015 Párátka je mi líto. Když na něj budou lozit pořád nějací vohnouti tak se brzo skutálí do údolí... :-
    Re: Párátko 07.02.2015 U tohoto objektu bych se lezeckeho zajmu fakt nebal :D. Tak zoufali nejsme ani v nasich, na lepsi sk
  Re: Párátko 07.02.2015 Krása, koukali jsme na to z vyhlídky a je to dominanta svahu. Už dnes to měli fotografové nadšenci v
rockstars.cz 04.02.2015 Zdarec, mate nekdo informace jak to vypada s webem rockstars.cz? Nekolik let uz tam sviti ze se maka na novem webu a konceptu, ale porad nic. Zajima me to ciste ze zvedavosti.
anketa 04.02.2015 Dnešní anketa nemá chybu :)
  Re: anketa 05.02.2015 Dik za info, malem jsem to prehlidnul...a co jsi dal?
  Re: anketa 06.02.2015 Hlavně aby někdo zas nezmanipuloval počty hlasů!
  Re: starý cepín Stubai Nanga Parbat 04.02.2015 A chceš ho prodávat jako funkční věc na turistiku nebo jako relikvii na zeď?
    Re: starý cepín Stubai Nanga Parbat 04.02.2015 To záleží na kupujícím. Navíc k tomu mám i staré mačky od stejného výrobce.
      Re: starý cepín Stubai Nanga Parbat 04.02.2015 eBay 40-50€
    Re: starý cepín Stubai Nanga Parbat 05.02.2015 jako relikvii to ocenit nedovedu, ale vím, že jako "funkční" jsou rakouské věci odpad i no
Lysa Hora (Beskydy) 04.02.2015 hoj,
trochu off-topic, ale snad to nebude vadit. Nejel/nesel nekdo v poslednich dnech Lysou v Beskydech? Je tam dost snehu se dostat na lyzich k Bezrucovi? Prasan je samozrejme bonus. Diky moc. Adam
  Re: Lysa Hora (Beskydy) 04.02.2015 Určitě se dolů směrem k Bezruči dostaneš, ale žádný zázrak to nebude. Ani nahoře není sněhu kdovíjak
    Re: Lysa Hora (Beskydy) 04.02.2015 Jiro, diky moc za detailni info. Adam
jaké lepidlo na pásy 04.02.2015 Prosím zkušenější o radu s lepidlem na pásy. Mám z druhé ruky originál pásy Dynafit prodávané s jejich lyžema (koupil jsem s lyžema i pásy a vázání). Ještě mám i rovné praleté pásy, koupené kdysi jako metráž (pasují mi na staré nekrojené lyže). Při porovn
  Re: jaké lepidlo na pásy 04.02.2015 Kde je chyba mne nenapadá, ale lepidlo Colltex v tubě je určený pro opravy nelepivých míst na jinak
    Re: jaké lepidlo na pásy 04.02.2015 Omlouvám se za přítomnost druhýho odstavce - nečetl jsem tvůj post pozorně.
      Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Postupně se na bocích a v okolí paty mezi pás a lyži dostává sníh. Patní háček mám a na špici je tak
        Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Případně by mi i pomohlo pokud mi můžete doporučit i jinou diskuzi o skialpech, kde bych mohl o těch
          Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Zkoušel jsi zapátrat na outdoorforu, resp. v případě neúspěchu tam založit nový vlákno?
  Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 musím souhlasit s výš diskutujícím, že na obnovu lepidla jsou lepší ty nažehlovací pásy. Co s tím má
    Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Díky za tip. Dal jsem dotaz i na to Outdoorforum. Třeba někdo poradí. Ale přijde mi to tam dost ospa
      Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Pásy na lyže Dynafit vyrábí Pomoca, tyto pásy se od jiných liší technologií lepidla i celkovým techn
      Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Je to v něčem jiném. Pásy máš na krajích už vytahané až se dělají vlny špatným silovým utahováním,ta
        Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Děkuju všem za čas, který jste věnovali mému dotazu i za rady. Lyže jsou Nanga Parbat 172cm. Vázání
          Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Pokud vím, tak se dělaj jen málo krojený, anebo u některejch extrémních prašanovek naopak krojený na
          Re: jaké lepidlo na pásy 06.02.2015 Ono učitelele lyžování loví každá lyžař.škola . Za ty prachy co vyberou od naivních študáků, docela
            Re: jaké lepidlo na pásy 08.02.2015 Myslím si, že pásy od Pomocy na Dynafit lyžích nejsou skoro vůbec vytahovány, případně jen velice ne
        Re: jaké lepidlo na pásy 06.02.2015 S tím jsem se také už setkal u starších pásu Colltex (cca před 15 lety), ale mám originál TRAB a toh
  Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Video Colltexu obnova lepidla:
1
...
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
...
2263
  Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Tipnul bych si traverz Křížové Stěny ve Sv.Janu p. Skalou. John, Plzeň 15:28:39 09.02.2015odpovědět
    Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Asi ano, ale už je to pár desetiletí zakázané kvůli absolutnímu zákazu střední části cesty. Kuba Turek 16:00:36 09.02.2015odpovědět
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? A jaká je prosím délka? Tuze zajímavá otázka. Dále tedy, nejdelší "nezakázaná" cesta? hulak 16:30:26 09.02.2015odpovědět
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Tipnul bych, že nejdelší cesty budou na Bořni. Pavel 17:20:27 09.02.2015odpovědět
          Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? není náhodou něco dlouhýho třeba na Mařence, nebo tam někde? 17:26:50 09.02.2015odpovědět
          Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? taky bych tipoval Bořeň, je tam pilíř kterej má tři dýlky..... Kubajz 18:10:03 09.02.2015odpovědět
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? No a co? Já myslel, že je v pořádku lézt někam, kde se to nesmí. Přeci se nemůžeš nechat omezovat ochranáři, když máš chuť si někde zalézt. 17:21:19 09.02.2015odpovědět
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Aaaa, panacek se presunul z diskuze o lavinovem nestesti.. 20:32:22 10.02.2015odpovědět
  Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? mezi těmi zakázanými by se možná našlo i něco v Krkonoších
Nějaké traverzy bych nepočítal, to můžete traverzovat celý Labák.
Asi to bude Bořeň, nebo výlez z Macochy.
Dlouhá je i Mařenka a Bílá skála. 90metrů na Milence taky jde 18:19:14 09.02.2015odpovědět
    Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Tak to by mě také zajímalo, která je u nás nejdelší skalní cesta a nejvšší skalní stěna. Co nějaký labyrint na Ořešníku v Jizerkách? Nebo Kohoutí hřeben? Nejvyšší pískovcová stěna u nás je na Milencích. A nepískovcová? Severní stěna Bořně? A neudělal Karel Bělina něco kus od domova v Českém Středohoří? To je otázka skoro pro Krakonošovo hlavu :-D Bída 19:48:10 09.02.2015odpovědět
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Hodně dlouhý je i traverz IV. masivu v Řeži, na jméno si nevzpomenu - odhaduji čtyři - pět délek. Bobr 20:06:22 09.02.2015odpovědět
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Nejdelší na Bořni bude nejspíš Východní hřebenovka a z těch "normálních" cest asi Stará na Severní pilíř.
Ve Středohoří to bude nejspíš Zlatý důl na Kozí vrch. Asi by se dalo počítat i se zarostlými hřebeny na severu Zlatníku.
V Jizerkách nejspíš Kohoutí hřeben, pokud se nepočítá kličkování v Zahradní stěně.
V okolí Prahy: Český kras - Křížová ve Svatém Janu. Povltaví - Mravenčí pilíř na Bílou skálu. Jen o kousek nižší jsou Komín a Stará s původní variantou od vody na Mařence. Kuba Turek 20:15:55 09.02.2015odpovědět
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Plškův výstup ze dna Macochy (7 délek) má cca 260 lezeckých metrů. Zcela jistě předčí i nejdelší výstupy na Pálavě a je tak jistě nejdelším minimálně na Moravě. asu 20:49:01 09.02.2015odpovědět
          Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? neumím počítat, 8-9 délek, dle toho, co se dá spojit... asu 21:29:04 09.02.2015odpovědět
            Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? neumis no 08:00:45 11.02.2015odpovědět
            Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Macocha pěkné a co doporučuješ dlouhého na té Pálavě? martan 12:58:14 11.02.2015odpovědět
              Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Pozdni sber 2014. 13:22:22 11.02.2015odpovědět
              Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? No cesta přes špunt má myslím 4 délky, i když samo kratsí, celkem tak 90m?
Nebo Středem plotny a pak Černý rys, to je od nejnižšího místa stěny prakticky až na vrchol, možná 100m? Honza 13:31:11 11.02.2015odpovědět
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Jak píše Kuba, mezi nejdelšími třeba cesty na Bílé skále naproti Mařence mají přes 100 m. Nejmíň jedna diskuse už tady byla č. 8789. Americká stěna v Solenicích: 80m cesta 60. Míle. V Průčelské rokli jsou nějaké vícedélky. Hodně dlouhých cest je v Labáku. martan 13:11:27 11.02.2015odpovědět
          Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Milenci nemaj 90m, ale 108 a některý cesty na ně jsou jistě delší než 100m a nějaký 100 metrovky by se našli i jinde v Adru. george-jp 14:42:51 11.02.2015odpovědět
    Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Mohl bys prosím hodit nějaké bližší info k lezení v Krkonoších? Je mi jasné že to bude nejspíš zakázané, spíš jen tak pro zajímavost... Šárka 10:51:22 10.02.2015odpovědět
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Zajímavý terény jsou ve sněžnejch jamách - jsou tam terény vhodné na léto i na zimu. honza 12:55:02 10.02.2015odpovědět
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Napsal jsem to, protože tam jsou, ale absolutní výšku nevím, protože to je stoprocentně v 1.zóně. A tedy je blbost tam lézt.
Jestli chceš lézt v Krkonoších, Poláci snad mají povolené ty stěny pod Sněžkou (na netu je topo). To "snad" píšu jen kvůli tomu, že jsem nepostihl, že by to teď zakázali. Ale vůbec netuším, jak a kde tuhle informaci sehnat. 15:05:37 10.02.2015odpovědět
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Jojo, slyšela jsem právě že v Polsku to má být snad legální, ale nedá se to nikde moc ověřit... Šárka 17:30:48 10.02.2015odpovědět
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Lezení v Krkonoších je opravdu až na drobné výjimky zakázané. Leze se tam stejně:
Krakonošova hlava v Labském dole - hodně dlouhé a náročné lezení v létě (skála) i v zimě (mixy nebo jen ledy)
http://zkraceno.cz/cdim
Čertův hřebínek na Studniční hoře - spíš zimní sněhovoskalnaté výstupy
Sněžné jámy v Polsku - dlouhé lehké i těžké lezení
http://zkraceno.cz/4pr
Labská jáma a Labský vodopád - ledy
http://zkraceno.cz/53qw7q
Labský důl - povolené ledy
http://zkraceno.cz/j178
Obří důl a Úpská jáma - ledy
http://zkraceno.cz/yapm
Jižní úbočí Sněžky - lehké hřebínky v zimě i létě
Kratší výstupy na hřebenové "kameny" - čistě skalní např. Harachovy, Ženské atd...
Hnědé skály a Hranostají skály ve Strážném'
http://zkraceno.cz/iy9i
Lubošské skály u Harrachova
Emina skála v Přední Labské jsou povolené.
http://zkraceno.cz/fq
Povolené je také lezení na menších žulových skalkách roztroušených na polských úbočích.
http://zkraceno.cz/xuqwy Kuba Turek 20:43:57 10.02.2015odpovědět
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Nektery ty mensi skalky, treba Sokoliky, nejsou ani moc mensi. Na Sokolikach jde najit i par 3 - 4 delek. 21:07:02 10.02.2015odpovědět
          Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Sokoliki jdou z Krkonoš dost daleko přes údolí, ty už patří do oblasti Rudawa nebo kýho výra se to jmenuje. Cesty jsou tam, pokud jsme měl tu čest tam lézt, do dvou délek. Kuba Turek 00:31:10 11.02.2015odpovědět
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Parádní přehled, díky moc! Šárka 23:18:00 15.02.2015odpovědět
  Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Hřeben na Suškách. Sice se to nedá považovat přímo za cestu, ale v průvodci to je. H. 07:37:57 10.02.2015odpovědět
  Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Díky moc za hodnotné odpovědi! atjoV 10:41:53 10.02.2015odpovědět
  Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Pilíř v soutěsce Džbán v Šárce má taky něco pod 100 metrů a hřeben Dívčího skoku z údolí, nebo celá Brenta nebo celej Žabák odspodu nebudou nejkratší. Petr Jandík 10:44:53 10.02.2015odpovědět
    Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? si myslím, že nějaká spára v Ádru, i když má třeba jen jednu dýlku, se může tomu kdo ji leze na vostrým zdát pěkně dlouhá, obzvlášť, když se od kruhu furt leze a nic. To může bejt na vršek pěkná dálka. Taky už sem v Ádru měl párkrát dojem, že lezu "nejdelší" štreku. Hlína st. 13:39:01 10.02.2015odpovědět
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? :-) tak tak. Pocit že lezu ohromnou štreku a při pohledu dolů to byly zatím odlezené dva metry... A lezení na další hoďku a půl přede mnou. 15:08:31 10.02.2015odpovědět
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Hlína: to mě napadá eště Bigwall na Presidenta v Labáku :D 15:33:58 10.02.2015odpovědět
          Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Šarka... napiš mejl Krakonoš 18:46:35 10.02.2015odpovědět
    Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? K tý Divoký Šárce, Pilíř nebude zas tak dlouhej, vejška cca 60m, pár kliček, ale lezení to je. Slaňování tam přes ty šutry nedoporučuju. Žabák je členitej, hřebenovky Černých věží i Dívčáku spíš vht. Jo, na Brentě by šlo o dluhém lezení mluvit u několika cest. martan 12:56:13 11.02.2015odpovědět
      Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? tak co vyhrálo - hřeben Sušek, nebo Macocha? 13:33:25 11.02.2015odpovědět
        Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? Jsem nakloněn věřit tomu, že (nehledě na různé traverzy a hřebenovky) budou nejdelší cesty buď v Macoše nebo na Bílý Skále u Štěchovic. honza 18:37:44 11.02.2015odpovědět
          Re: Nejdelší skalní cesta v ČR? a teď která z těch cest má nějakou rozumnou obtížnost, není v rozbitém terénu a je na skále, kde se dá lézt alespoň polovinu roku :) martan 09:07:10 16.02.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: