Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 Bouldry: 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 15.Šípek 10075 Hory: 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029 12.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English DWS paklenica 16.07.2014 jedem do paklenice a napadlo me, ze bych rad zkusil dws. nebude asi cas tahnout se az do splitu, není nejaka prilezitost pobliz? co třeba souostrovi kornati, ma někdo zkusenosti? diky
  Re: DWS paklenica 16.07.2014 Zdar,
na kornati je prilezitosi spoustu a jsou luxusni, ma to ale dva hacky
1)
    Re: DWS paklenica 16.07.2014 Proč je to zakázaný?
      Re: DWS paklenica 16.07.2014 Přírodní/národní park
        Re: DWS paklenica 16.07.2014 Presne tak, sice kdyz jsme s jachtou kupovali vstupenku do parku, tak je na ni asi 10 zakazu, ale le
    Re: DWS paklenica 17.07.2014 diky za odpověď. kdybych tam pristi tyden narazil na nejakyho nadsence s lodi, tak bych to i risknul
      Re: DWS paklenica 17.07.2014 ty voleee, neumíš číst?? je to NP!
přes držku a vyhodit ze dveří.
Ubytování Peilstein 16.07.2014 Nevíte prosím někdo, jak je to se spaním na Peilsteinu? Vím o kempu a chatě, ale mám protichůdné informace o parkovišti u hospody v Holzschlagu. Někde se píše, že je to zakázané, někde, že to majitel toleruje (
  Re: Ubytování Peilstein 16.07.2014 je to zakázané
    Re: Ubytování Peilstein 17.07.2014 Všechno je zakazane, povoleno jen nakupovani , co ja vim.
  Re: Ubytování Peilstein 17.07.2014 Cus, da se prespat v okolnich lesich. pokud po sobe NENECHAS BORDEL a budete se chovat jako lidi, ni
    Re: Ubytování Peilstein 18.07.2014 vítej v novém čechokempu...
      Re: Ubytování Peilstein 18.07.2014 Nevidim na tom nic spatneho kdyz se clovek chova zodpovedne a svuj bivak pak po sobe dokonale uklidí
        Re: Ubytování Peilstein 18.07.2014 Hovada jsou ti, kteří nerespektují podmínky, pravidla a zákony dané země. Můžeš si to všelijak ohýba
Wifi Zillertal 16.07.2014 Ahoj,
je nějakej free wifi hot spot v zillertalu? Potřebuji kvůli práci ráno trochu pracovat. Nemáte tip? Předem díky.
  Re: Wifi Zillertal 16.07.2014 MCDonnald's na zacatku udoli :)
    Re: Wifi Zillertal 16.07.2014 Dík. Blíž Mayrhofenu asi nic není, co?
      Re: Wifi Zillertal 16.07.2014 Primo v Mayrhofenu pred a v Intersportu.
švýcarsko 15.07.2014 Zdravím Lezce, prosím o rady zkušenějších. Chtěl bych navštívit Švýcarsko a oblasti s horským charakterem (200m a víc obtížnost max 6).Můžete mi poradit oblasti a cesty s rozumnou dostupností od auta.
Děkuji
Rada na Pisky 15.07.2014 Ahoj Lezci, chtel bych se optat kam poprve na pisky. Lezem neco do francouzkeho 7a. Chtel bych ukazat me drahe polovicce ceske Pisky. Lezl jsme jednou v Adru a to si netroufnu tahat!Ale bylo to nejlepsi!Co jsem tak koukal tak lidi radi hlavne
  Re: Rada na Pisky 15.07.2014 Cus, jestli chces, napis mi na mail (najed mysi na jmeno). Pokusim se poradit.
Adam
  Re: Rada na Pisky 15.07.2014 Zkus Hrubici, pruvodce jsou perfektni, kdyz polezes jen hvezdickove cesty (jako ostatne 4 z peti lid
    Re: Rada na Pisky 15.07.2014 No s temi hvezdickami to neni 100%, to opravdu ne. Vzdy pouzivat vlastni rozum, poustet se do cest k
      Re: Rada na Pisky 16.07.2014 Jsou jen dve hvezdickove cesty z tech asi nekolika stovek v pruvodci, ktere bych nedoporucil. Kupodi
        Re: Rada na Pisky 16.07.2014 Koukám, že tyhle internetový rady sou úplně o ničem, co člověk to názor. Podle mě je Mézlovka docela
          Re: Rada na Pisky 16.07.2014 Ale smyce po metru a tutove
            Re: Rada na Pisky 17.07.2014 To jo, hlavně v tom žlábku na předskalí, tam jich je tutovejch hafo :-D Na šestku dost vypečené a o
        Re: Rada na Pisky 16.07.2014 A to jsi ty stovky cest opravdu prolezl? Jen namatkou cesty ktere maji * v pruvodci ale jako prvni c
          Re: Rada na Pisky 17.07.2014 bylo myšleno jinak: 1) je několik stovek hvězdičkových cest; 2) lezu spíš hvězdičky; 3) z těch, co j
  Re: Rada na Pisky 15.07.2014 Co se Labaku tyce tak tam najdes slusnou radu cest (na Levem i Pravem brehu) vpodstate sportovniho c
      Re: Rada na Pisky 15.07.2014 WOW - Diky moc za rady! Jsem v Praci a necekal jsem ze se mi ozve tolikero lidi. My prave loni dojel
        Re: Rada na Pisky 15.07.2014 Ale ma romantiky dost, to jsou jen kecy. I v labaku najdes vrazdy, klasiky, sportovky jsou tam porad
          Re: Rada na Pisky 16.07.2014 V klasickych cestach na Hrubici to s tou mekkosti neni tak zhave. Je to z velke vetsiny v pevnem a c
            Re: Rada na Pisky 16.07.2014 To nelze takhle říci. Kauschkova hrana na dračky je klasika klasik, ale označit ty talíře za pevný m
              Re: Rada na Pisky 17.07.2014 To slyším už po několikáté ... Ale proč? Na začátku dvoje velké hodiny a když se do žlabu postavíš,
                Re: Rada na Pisky 17.07.2014 Mně přišlo, že ve žlabu nic rozumného nešlo a vypadnout tam, tak ty smyčky v hodinách byly už moc ní
                  Re: Rada na Pisky 17.07.2014 přesně tak, smyce v hodinách už je podlaha, do spárky ve žlábku jsem dával tenkou smyčku, ale tutově
                Re: Rada na Pisky 17.07.2014 Taky si myslim, ze Mezlovka muze byt dole docela lecba sokem. Uz to, ze se o tom spodku vzdycky tak
                  Re: Rada na Pisky 17.07.2014 Nechapu, luxusni hodiny na kevlarku, tutova lanovice, plochac a dalsi tutova lanovice. Ty hnizda jso
                    Re: Rada na Pisky 18.07.2014 Hnízda hluboko?
Vždyť je to plytkej žlábek. Jestli jsi nelezl variantu, tou spárou z boku.
                      Re: Rada na Pisky 18.07.2014 Lezl jsem to tak jak je napsano v pruvodci.
                        Re: Rada na Pisky 18.07.2014 Tak jsi holt borec, co umí supr jistit a už to víme. Ale začátečníky tam prosím neposílej, protože v
                          Re: Rada na Pisky 18.07.2014 Hmmmm, to jsem presne chtel rict, ze jsem desnej frajer. Vo tom to totiz je. Mozna mam jen divna mer
        Re: Rada na Pisky 15.07.2014 Souhlas s Mykem, Hrubice neni úplně dobrá rada, pokud si nevezmeš někoho kdo to tam zná, neumíš smyč
          Re: Rada na Pisky 16.07.2014 Už to tady bylo... Doporučil bych vřele a/ sehnat někoho místního (a to do Ádru zejména, ale i třeba
  Re: Rada na Pisky 15.07.2014 Ahoj,
az pojedes na pisek,zastav se u mne v Polici nad Metuji,je to pri ceste do Teplic,Ostas
    Re: Rada na Pisky 17.07.2014 Výborně! Respect!
  Re: Rada na Pisky 17.07.2014 Než konkrétní oblast i cesty doporučuji trochu jiný přístup... Zdravá míra úzkosti je na písku hodně
    Re: Rada na Pisky 17.07.2014 To není dobrá rada. Cesty za II-III nejsou moc časté a IV-V a často VI jsou obvykle bez kruhu. Proto
      Re: Rada na Pisky 17.07.2014 Na Bišíku s kruhy nešetří ani v takhle lehkých cestách. Navíc tam jde parkovat, od auta do skal i ve
        Re: Rada na Pisky 17.07.2014 No konečně sem napsal někdo něco, s čím se dá souhlasit. Ano, na Bišíku dobře vařej :-)
Severní stěny 15.07.2014 Proč jsem zpravidla vždy po celém světě obzížnější severní stěny hor? Nemůžu pro to najít racionální vysvětlení.
  Re: Severní stěny 15.07.2014 Je v nich lepsi podminka pro zimni vystupy. Na jizni polokouli se lezou jizni steny; ale to nezni ta
  Re: Severní stěny 15.07.2014 i v lete je to obtiznejsi lezeni. Nesviti tam, tedy je tam zima. Taky dele vysycha. Kdyz dele vysych
    Re: Severní stěny 15.07.2014 Nejde o podmínky, ale o tvar, viz servení strany Eigeru, Matterhornu atd. atd. daleko strmější, dale
      Re: Severní stěny 15.07.2014 Nedávno jsem nad tím taky přemýšlel. :) Dokonce znám skály z našich krajů, kde jsou ty nejtěžší a ne
      Re: Severní stěny 15.07.2014 Myslim si, že je to hlavně díky působení ledovců v dobách ledových. Na severních stranách hor logick
        Re: Severní stěny 16.07.2014 ne, ledovce v tom nejsou. Na to aby obrousily severni stenu by musely tect bud od vychodu na zapad,
  Re: Severní stěny 16.07.2014 Je to dáno pohybem zemských desek. Itálie se zasouvá pod evropu ve směru jiho-severním, stějně tak i
    Re: Severní stěny 16.07.2014 pokud v Andách jsou strmější západní stěny, tak popíráš svoje tvrzení, protože v jižní Americe se oc
Ztracena lezecka 14.07.2014 Ahoj, vcera jsem v Domoradicich na 7. spici nechal jednu lezecku (5.10. anasazi verde). Kdyby ji nekdo nahodou nasel, ozvete se mi pls na mail..
Diky
  Re: obchod s varicem na 2kg bombu pb 14.07.2014 obyčejná železářství nebo zkus i zastavárny.
    Re: obchod s varicem na 2kg bombu pb 14.07.2014 bazary mivaji dost často oboje..za 300Kč se to dalo sehnat třeba na Žižkově :)
    Re: obchod s varicem na 2kg bombu pb 14.07.2014 bazary mivaji dost často oboje..za 300Kč se to dalo sehnat třeba na Žižkově :)
Wildspitze 14.07.2014 Nebyl jste někdo v poslední době na wildspitzi? Zajímá me stav ledovce. Dik
prstýnek 13.07.2014 Ahoj, včera, tj. v sobotu 12.7. jsem z pouzdra někde na Rovišti vytratila snubní prstýnek :-( je z bílého zlata s jedním kamínkem. Musela jsem ho vytratit buď na Krakonošovi, Krutým Římu nebo na Haftech. Kdyby ho náhodou někdo našel,byla bych moooc vděčná
1
...
421
422
423
424
425
426
427
428
429
430
431
432
433
434
435
436
437
438
439
440
...
2263
DWS paklenica jedem do paklenice a napadlo me, ze bych rad zkusil dws. nebude asi cas tahnout se az do splitu, není nejaka prilezitost pobliz? co třeba souostrovi kornati, ma někdo zkusenosti? diky f 13:37:35 16.07.2014odpovědět
  Re: DWS paklenica Zdar,
na kornati je prilezitosi spoustu a jsou luxusni, ma to ale dva hacky
1) je to zakazny, pred tremi lety me sundavala lod pobrezni straze, bylo to bez pokuty, jen domluva, smula ze jeli zrovna kolem...
2) je to pristupny jen z lodi. vetsina se toho nachazi na vnejsi strane kornat
Ale jak rikam luxusni mista, previsy, steny i 20m a hloubka velika (lod ukazovala 100+m)
M. M. 15:04:58 16.07.2014odpovědět
    Re: DWS paklenica Proč je to zakázaný? A. 15:10:18 16.07.2014odpovědět
      Re: DWS paklenica Přírodní/národní park Martin 15:20:53 16.07.2014odpovědět
        Re: DWS paklenica Presne tak, sice kdyz jsme s jachtou kupovali vstupenku do parku, tak je na ni asi 10 zakazu, ale lezeni tam nebylo. Presto je to zakazany, asi nepocitaj s tim ze by to nekdo delal:) M. 15:23:45 16.07.2014odpovědět
    Re: DWS paklenica diky za odpověď. kdybych tam pristi tyden narazil na nejakyho nadsence s lodi, tak bych to i risknul :-) f. 12:20:59 17.07.2014odpovědět
      Re: DWS paklenica ty voleee, neumíš číst?? je to NP!
přes držku a vyhodit ze dveří. 16:42:49 17.07.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: