Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English alpine up Smichov 15.04.2014 Ahoj, Prosím, kdybyste někdo našel na smichove alpineup, Prosím kontaktujte me. Z velmi velkou pravděpodobností jsem ho tam nechal ve středu 9. Prosím o každou informaci. Mam připraveného nalezne. Dekuji.
  Re: alpine up Smichov 15.04.2014 Tohle piš do inzerce; tam si toho spíš někdo všimne.
Wiesbachhorn 14.04.2014 Ahoj, nemáte prosím někdo informace o sněhových podmínkách v oblasti Wiesbachhorn? Přemýšlíme nad severozápadní stěnou. Díky za informace!
  Re: Wiesbachhorn 14.04.2014 Kdy tam chcete vyrazit?
    Re: Wiesbachhorn 14.04.2014 Na velikonoce.
      Re: Wiesbachhorn 15.04.2014 Teď o víkendu sněžilo, na Silvrettě nad 2000 m napadlo jen přes víkend 15 cm a podle předpovědi má d
        Re: Wiesbachhorn 15.04.2014 ..nemluvě o tom, že ze soboty na neděli padala krupice a teď dost fouká, takže budeš mít firn, na to
          Re: Wiesbachhorn 16.04.2014 Díky za rady!
sportovni vicedelky 14.04.2014 Ahoj, doporučí někdo nějáké sportovní vícedélky v severnim Rakousku (Viden-Salzburg)? 100-300m, kolem 7 UIAA. Popripade průvodce k daným oblastem? Diky moc
  Re: sportovni vicedelky 14.04.2014 Takéto podmienky spĺňa mnoho oblastí od Gutenst. Alpe (Hohe Wand), Raxalpe (Hoellental) cez Ennstale
  Re: sportovni vicedelky 15.04.2014 Určitě Hollental, navíc v Kaiserbrunnu se dá tábořit zadarmo. Nevýhodou je o víkendech hodně lidí v
Vía boomerang 14.04.2014 Ahoj, podělil by se někdo, kdo lezl Via Boomerang v poslední době (=po přejištění!) o zkušenosti s matrošem? co brát, co nebrat? díky.
  Re: Vía boomerang 14.04.2014 On je přejištěný? No to by mě taky zajímalo.
    Re: Vía boomerang 14.04.2014 text z topa tak chápu. pokud mě někdo opraví, kaju se.
      Re: Vía boomerang 15.04.2014 Zajímal by mnei via vertigine. Vite něco?
        Re: Vía boomerang 06.05.2014 Budu moc vděčný za informace. Hlavně mě zajímá reálná náročnost a stav jištění. A také cokoliv jinéh
          Re: Vía boomerang 07.05.2014 Taky bych rád a třeba i informaci ohledně přístupu od San Giovanni, pokud jste tama nastupovali.
          Re: Vía boomerang 14.05.2014 Díky moc za e-mail. Jirka
        Re: Vía boomerang 07.05.2014 A nebude nejlepší napsat nějaké info sem, nebo jako článek na Lezce? Určitě to zajímá i další lidi (
          Re: Vía boomerang 13.05.2014 možná na to v rámci prokrastinace dojde;)
Súlov 14.04.2014 Ahoj, jaký je lezení v Súlově? podobný něčemu? vyrazili byste tam na pár dní z CR? aktuální průvodce? díky předem za info! Danny
  Re: Súlov 14.04.2014 nie do sulova by ste nemali chodit už je tam čechov viac než dosť! :)
    Re: Súlov 14.04.2014 Ahoj,
nedávno jsem tam byl a pěkné.
Záleží na tom co lezeš :-)
nějakého průvodc
    Re: Súlov 14.04.2014 Je to slepenec - od jemno zrného až po hodně hrubozrný s kameny velikosti pul pesti. Sektor Tabula j
    Re: Súlov 14.04.2014 Co bychom tam dělali, stejně už je skoro celý zavřený a leze se na posledních "kvakách" :-
      Re: Súlov 15.04.2014 No vidiš to sa mi páči takýto postoj, nám tam chýbať nebudete, ved máte predsa v čechách krásne komp
        Re: Súlov 15.04.2014 když jsem byl naposled na Bigwallu, stála tam fronta deseti lidí. Pět z nich mluvilo slovensky. Nic
          Re: Súlov 15.04.2014 hmm asi urobili prijímačky lepšie než iný uchádzači...
            Re: Súlov 15.04.2014 Ty by si kvôli pravopisu nezvládol ani prijímačky na SŠ. Inak do slovenských študentov študujúcich v
              Re: Súlov 15.04.2014 Jako nic proti chlapci, ale vaš postoj tak uplne nechapu. Nechcete cechy na vasich sklach atd., ale
              Re: Súlov 15.04.2014 no rozhodne parazitujou ti studenti. Kdyz zustanou v Cechach, parazitovali 18 let na Slovači, když s
                Re: Súlov 15.04.2014 vitaj v EU :)
                Re: Súlov 15.04.2014 Takže radšej by si bral české školy len pre (síce horších, ale za to) českých študentov, že? A potom
                  Re: Súlov 15.04.2014 Ne, bral bych české (státní) školy, kde si občané jiných států budou za svá studia platit. Aspoň by
        Re: Súlov 15.04.2014 Kdyz ti tak vadi Cesi, tak proc se cpes na cesky lezecky server? To nemate u Vas vlastni? A dozajist
          Re: Súlov 15.04.2014 Kurde to mě vážně baví. Já jsem napůl Čech (pardon z jedné čtvrtiny Slezan a z jedné čtvrtiny Moravá
            Re: Súlov 15.04.2014 Příjde mě čím více na východ tím více "kreténů" co se chtějí hádat.A přitom MAJÍ HOLU ŘIĎ
              Re: Súlov 15.04.2014 Jaké "ŘIĎ". Snad ŘIŤ, né? Buď hrdý a vzdělaný Čech. A když nevíš jak se píše"anální o
                Re: Súlov 17.04.2014 To asi vychází z lyžařského pozdravu "řiď mi lyž!".
  Re: Súlov 15.04.2014 Já tam jezdím i na odpoledne ... z ČR :)
    Re: Súlov 15.04.2014 Děkujuu, jste zlatí nekteří..
      Re: Súlov 15.04.2014 No nedivte sa, bozsky klud zo sulova davno vymizol. 90% navstevnikov cesi. Oddychnut si do skal, to
        Re: Súlov 15.04.2014 Na Sůlově se děje jedna věc.Je tam více turistů a lezců.Proto podnikatel ze SLOVENSKA udělal z klid
          Re: Súlov 16.04.2014 Takze nakoniec za to, ze vas je tam ako mravcov mozu ochranari:)))))))
Este raz si precitaj m
            Re: Súlov 18.04.2014 Fozo jseš úplně mimo.....a jak je vidět jseš ještě mladík co ani neví jak se lezlo a kde na Sulově p
        Re: Súlov 16.04.2014 Před časem jsem byl v Ádru. Potkám ti tam hele nějaký dva čecháčky, nějakej Dejvý a Mártý. A povídám
      Re: Súlov 15.04.2014 Sa mi paci ako som to tu rozohnil :) osobne proti cechom fakt nic nemam teda pokial v kempe nevytiah
        Re: Súlov 15.04.2014 Tak o té rychlosti vytáčení se druhé strany, při vhodně mířeném "zásahu" pochopitelně, by
        Re: Súlov 15.04.2014 no cose ptal danny?
      Re: Súlov 15.04.2014 cosi najdes aj tu..
        Re: Súlov 16.04.2014 nechápu že se někdo rozumný (jakékoli národnosti) nechá vyprovokovat blbem (jakékoli národnosti) k t
Přilba nejen na lezení 13.04.2014 Prosím nevíte o přilbě s atestem na kolo i turistiku? O jedné jsem věděl ale vykouřila se mi z hlavy. Díky
  Re: Přilba nejen na lezení 13.04.2014 No na lezení a kolo třeba na Kong scarab nebo Salewa helium. Na turistiku imho stačí kšiltovka, ale
    Re: Přilba nejen na lezení 13.04.2014 Díky
Jde mi o přilbu na kolo a další aktivity (voda, lezení, mlácení drzích lidí, :)
    Re: Přilba nejen na lezení 13.04.2014 Díky
Jde mi o přilbu na kolo a další aktivity (voda, lezení, mlácení drzích lidí, :)
  Re: Přilba nejen na lezení 13.04.2014 Petzl Meteor III?
Kdybys měl malou hlavu, tak Petzl Piču :-D
    Re: Přilba nejen na lezení 14.04.2014 Simond Calcit - homologovaná na lezení, brusle, kolo. Asi nejlepší poměr cena, výkon, váha, pohodlí.
  Re: Přilba nejen na lezení 14.04.2014 Univerzální věci "vše v jednom" jsou většinou na prd... Záleží samozřejmě na levelu v jaké
    Re: Přilba nejen na lezení 15.04.2014 Používám helmy od Protecu, atesty mají na aktivity převyšující atesty na lezení (atesty na extreme s
  Re: Nýty s vrtákem 15.04.2014 Ahoj, pokud jsi to nikdy neosazoval, tak to do začátků moc nedoporučuju. Vždy se těmto typům říkalo
    Re: Nýty s vrtákem 15.04.2014 díky, hledám variantu jak nejychleji a nejsnadněji zavrtat nýt bez vrtačky, Ropec mi všichni vymlouv
      Re: Nýty s vrtákem 15.04.2014 Nějaké železářství, trubkový vrták.
        Re: Nýty s vrtákem 15.04.2014 Záleží hlavně do čeho (materiál) a co (hloubka a průměr) chceš vrtat. Na běžné průměry (12-16mm) pou
          Re: Nýty s vrtákem 15.04.2014 na díru o průměru 12 nebo 14mm hlubokou 80-85mm si kup vrták o příslušném průměru dlouhý 160-200mm.
            Re: Nýty s vrtákem 15.04.2014 Funguje to relativne dobre - zula, vapno. Nicmene narazis na materialy, kde budes dost v prdeli. Nav
mapy 13.04.2014 ahoj.muzu se prosim zeptat, jak zhruba jeste dlouho budou "mapy" mimo provoz? diky za odpoved
  Re: mapy 14.04.2014 nedávno jsem se ptal. Mapy budou mimo provoz, dokud budou mimo provoz. Nikdo pořádně neví, včetně au
    Re: mapy 14.04.2014 diky za odpoved. no my prave planujem vyjezd do fr a bez map na lezci sme jak bez ruky:)
      Re: mapy 14.04.2014 na 8a.nu je databáze oblastí v mapě dostatečná, mapa na lezci se může hodit tak možná pro místní ska
Ubytování v juře 11.04.2014 Ahoj, nemáte prosím někdo tip na levné ubytování v Juře? Mám na mysli něco vevnitř. Dík